Şimdi Ara

Geçtiğimiz Haftanın Avrupa'da En Çok Satan Oyunları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
66
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 11 ay
  • Cevaplayan Üyeler 8
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 11 saat 23 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • 1655 (2 mesaj) Özgür Eroğlu (1 mesaj) Lord Melkor (1 mesaj) BSC Misafiri (1 mesaj) mehmetalpertr (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4 mesaj) Mobil (1 mesaj) (4 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun Haber, İnceleme, Ekran Görüntüleri >> Oyun Haberleri >> Geçtiğimiz Haftanın Avrupa'da En Çok Satan Oyunları
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3201 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Oyun dünyası için geçtiğimiz yıllara göre daha sönük bir yıl geçirirken, açıklanan oyun satış listelerinde de çok fazla sürpriz dikkat çekmiyor. Ancak EMEAA satış verilerine göre geçtiğimiz hafta yani 18 Kasım - 24 Kasım arasında, ilk sırada bizleri şaşırtan bir oyun var.

İlk sırada Football Manager 2020 bulunuyor. Oyunun kendine has bir kitlesinin olması dışında sadece PC platformunda satışa sunulduğu için ilk sırada bulunması gerçekten güzel bir başarı. Tabii oyunun çıkış haftası olmasının da etkisi mutlaka vardır. 

İlk 10 oyunu aşağıda bulabileceğiniz listede hem kutulu satışlar hem de dijital satışlar dahil olarak sıralanmış. Listenin ilk 10 oyununu ve verilerin hangi ülkelerden alındığını aşağıda bulabilirsiniz.

1- Football Manager 2020
    2- Star Wars Jedi: Fallen Order
    3- Call of Duty: Modern Warfare
    4- FIFA 20
    5- Pokémon Sword
    6- Pokémon Shield
    7- Grand Theft Auto V
    8- Luigi's Mansion 3
    9- Need for Speed: Heat
    10- Rainbow Six Siege

Dijital satışlar; Avustralya, Avusturya, Bahreyn, Belçika, Bulgaristan, Hırvatistan, Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Almanya, İngiltere, Yunanistan, Macaristan, İzlanda, Hindistan, İrlanda, İsrail, İtalya, Kuveyt, Lübnan, Lüksemburg, Malta, Hollanda, Yeni Zelanda, Norveç, Umman, Polonya, Portekiz, Katar, Romanya, Rusya, Suudi Arabistan, Slovakya, Slovenya, Güney Afrika, İspanya, İsveç, İsviçre, Türkiye, Ukrayna ve BAE. 

Fiziksel satışlar; Belçika, Danimarka, Finlandiya, Fransa, İngiltere, İtalya, Hollanda, Norveç, Polonya, Portekiz, İspanya, İsveç ve İsviçre.

|
    |

• GTX 1060'la 1080p Low ayarlarda bile 60 fps'yi görmeyen bozuk bir oyun olduğu için, ön sipariş yapan talihsiz arkadaşlar dışında insanların aldığını zannetmiyorum.Patladı oyun.Klasik Rockstar özüne geri döndü.
  • Yarbay
    7279 Mesaj
    Rdr 2 ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Lord Melkor

Rdr 2 ?
    GTX 1060'la 1080p Low ayarlarda bile 60 fps'yi görmeyen bozuk bir oyun olduğu için, ön sipariş yapan talihsiz arkadaşlar dışında insanların aldığını zannetmiyorum.Patladı oyun.Klasik Rockstar özüne geri döndü.
    |
    |
    - Steam /
  • Yüzbaşı
    451 Mesaj
    FM 2020 alanlardan biri de benim..yamaları tamamladık daha dün başladık oynamaya..şu taktik ekranında sütunları düzenleyemedim sadece..futbolcuların ortalama puanları habire kayboluyor
    |
    |
    |
    |

Orjinalden alıntı: 1655

Şu Call of Duty, Battlefield varken nasıl bu kadar satıyor anlamıyorum abi. Eski bir Call of Duty sever olarak söylüyorum, Call of Duty oynayanlar Battlefield hiç oynamamış anlaşılan.

Daha kolay aga. Ondan tercih ediliyor. Herkes gerçekçiliği sevmeyebilir. Sevse Arma 3 üstüne oyun olmaz :)
    |
    |
    90 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: 1655

Şu Call of Duty, Battlefield varken nasıl bu kadar satıyor anlamıyorum abi. Eski bir Call of Duty sever olarak söylüyorum, Call of Duty oynayanlar Battlefield hiç oynamamış anlaşılan.</blockquote>

Daha kolay aga. Ondan tercih ediliyor. Herkes gerçekçiliği sevmeyebilir. Sevse Arma 3 üstüne oyun olmaz :)

Haklısın olay tam da bu olsa gerek.
    Ama ben Battlefield atmosferini asla değişmem COD'a
    |
    |
    |
    |
    PS4 PRO - Nintendo Switch 32 GB Grey Joycon - 4K LG TV 49 " - Kirmizi Siyah Dualshock 4 Joypad- Cooler Master ATX 750 W Midi Tower Siyah Kasa - Asus Z170 PRO Gaming Anakart - Kingston HyperX 2666 MHZ 32 GB DDR4 Ram - Intel I7 6700K Skylake 4.00 GHZ Islemci -Corsair H60 CW Sogutucu - ViewSonic 4K 28 Inch Monitor - MSI GTX 1070 8GB DDR5 Ekran Karti - Xbox One Joypad - Bloody Gaming Mouse ve Klavye - Razer Kraken 7 1 Kulaklik - Corsair Force LE SSD 250 GB - Sandisk SSD Plus 480GB - LG-BTHD 5 1 3D Bluray Ses Sistemi - Xbox 360 Joypad ---Huawei P9 Gold Leica Dual Lens ..
  • Yarbay
    7173 Mesaj
    guzel bır ındırım zamanı fallan order almak ıstıyorum.
    ama halen gta 5 satılıyor ya hayret valla
    |
    |
Reklamlar
SEO
kripto para haberleri
Sohbet
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.