Şimdi Ara

geçmiş bayram kutlayıp para toplayanlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bayram bittiği halde bu seferde geçmiş bayramınız kutlu olsun diye para toplayan var mı ben yapıyordum şu an nasıl bir yüzsüz bir çocukmuşum aklıma geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hello dearie -- 2 Nisan 2016; 13:14:49 >

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Senin gibilerden nefret ediyordum. Belki de maddi durumun kötüdür

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hello dearie

bayram bittiği halde bu seferde geçmiş bayramınız kutlu olsun diye para toplayan var mı ben yapıyordum şu an nasıl bir yüzsüz bir çocukmuşum aklıma geldi

Tam yüzsüzmussun sende

• quote:

Orijinalden alıntı: Ramparapam

Senin gibilerden nefret ediyordum. Belki de maddi durumun kötüdür

aga para toplayıp oyuncak tabanca alıyorduk 2 saat sonra kırılıyordu sonra yine para toplama bir kadın vardı her gittiğinde 1 lira ve ece çikolata veriyordu tüm mahalleyi toplayıp gidiyorduk montları değiştirip bir daha gidiyorduk
  • quote:

quote:

aga para toplayıp oyuncak tabanca alıyorduk 2 saat sonra kırılıyordu sonra yine para toplama bir kadın vardı her gittiğinde 1 lira ve ece çikolata veriyordu tüm mahalleyi toplayıp gidiyorduk montları değiştirip bir daha gidiyorduk

Sağlam oyuncak silahlar vardı. Bir oyuncak pompalıyla arkadaşın karnına sıkmıştım morarmıştı karnı. Ne günlerdi bea. Artık sokaklarda oynayan çocuk kalmadı

• quote:

quote:

quote:

Sağlam oyuncak silahlar vardı. Bir oyuncak pompalıyla arkadaşın karnına sıkmıştım morarmıştı karnı. Ne günlerdi bea. Artık sokaklarda oynayan çocuk kalmadı

hep kurtlar vadisinin etkisi olduğu zamanlardı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.