Şimdi Ara

Geçmeyen panik atak(yardım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2 aydır bu illete tutuldum secita ve zestat kullanıyorum hicbir ise yaramıyor aniden tum vucudumu ates basiyor elim ayagim bosaliyor kalbim sikisiyor ve agriyor gece uyku uyumak haram oldu olu gibiyim bu hastaliktqn kurtulan varsa nasil bir yol izledi luutfen yardim edin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• en iyi defans ataktır. ne gibi durumlarda giriyorsun bu atağa? kadın görünce mi basıyor ateş
  • Bende de vardı panik atak. Aslında hâlâ var.

Bir zaman sonra alışıyorsun, panik atağı kafaya taktığım zaman bende tekrar eskisi gibi boğuluyormuşum hissi oluyor.

Kafaya takma
  • bu sabah panik atak geçirdim daha bulantı el ayak boşalması neler neler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeryazısınıEditleyenadam

Bende de vardı panik atak. Aslında hâlâ var.

Bir zaman sonra alışıyorsun, panik atağı kafaya taktığım zaman bende tekrar eskisi gibi boğuluyormuşum hissi oluyor.

Kafaya takma

ben hiç panik atak geçirmedim hiç kabus görmedim ve hiç bayılmadım. nasıl bir şey?
  • Kafaya takmayacaksın,geldiği anda hiçbir şey yapmayacaksın aynı devam edeceksin. Sanki hiç olmamış gibi...
  • Geldigi an kalp krizi gecirecegimi dusunuyorum ilk ataklarda ambulans cagirdim kalp krizi geciriyorum diye ben soku atlatamadan diktor sakince ser takin gitsin dedi muzik dinledigimde heyecan vb gibi anlik kivilcimda vucudumdan ter bosaliyor ofelya cabralib youtube daki videolari biraz rahatlatiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.