Şimdi Ara

GECKO ROM 3.24.40.87 v6.0 Zenfone 5 Anakonu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
414
Cevap
9
Favori
13.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: legolaas16

Rom 3.4 sürümüne güncellendi.

Hayırlı olsun bende bugün aklımdaydı varmı bur güncelleme diye. Usta bugün dt2w kermesin yeni versiyonu yayınlandı, bunda donma sorunu halledilmiş. Siz bu vers. Hangi kernel entegre etmiştiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Romu sabah upload ettiğim için bugün yayınlanan kerneli entegre etmedim. Bugün yayınlanan kerneli entegre edip yeni sürüm yayınlayacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: legolaas16

Romu sabah upload ettiğim için bugün yayınlanan kerneli entegre etmedim. Bugün yayınlanan kerneli entegre edip yeni sürüm yayınlayacağım.

Eyvallah kolay gelsin, bekliyoruz.
    Tavsiye ettiğimiz ve paylaştığımız arkadaşlar soruyor; GECKO ne demek diye, veya hangi dilde nasıl okunuyor, ne anlamda diye :) bende sana sorayım dedim. Bende dedim kardeş,abi veya adam anlamında olabilir diye attım yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademm35 -- 13 Aralık 2015; 18:54:52 >
  • Gecko bir anime karakterinin ismi. Gekko diye okunuyor. Roma isim bulamayınca bu geldi aklıma :) Ayrıca modlamalar devam ediyor. Durum çubuğunun boyutunu büyülttüğü için Visualizer View i aşağıya aldım. Henüz tam aşağı gelmedi ama düzelteceğim. :)

GECKO ROM 3.24.40.87 v6.0 Zenfone 5 Anakonu  GECKO ROM 3.24.40.87 v6.0 Zenfone 5 Anakonu

• Ahmet ferid'in bahsettiği son dt2w eklendi mi?
    Hala çalışma yapıyorsun sanırım?
  • legolaas16 L kullanıcısına yanıt
    eyvallah bende şuanda 3.4 denemek için indiriyordum flashlamyayım mı? bekleyeyim mi. yenisini

ayıca zenfoneviet de aynen takipteler romunu, ayrı bir konu olarak işliyorlar. :))ben önce dün orda gördüm senin 3.4 romu.
    haydaaa dedim adamlar bizden hızlı
    http://zenfoneviet.net/threads/zf-5-gecko-rom-3-24-40-80-v3-4-update-12-12.7776.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademm35 -- 13 Aralık 2015; 19:48:54 >
  • Birkaç değişiklik getirip öyle güncelleme vermeyi düşünüyorum. 2 3 gün sonra yeni sürüm gelir. DT2W ekli fakat son sürümden bir önceki kerneli eklemiştim.

XDA 'da paylaştığım için orada görmüş olabilirler : http://forum.xda-developers.com/zenfone-5/development/gecko-rom-v3-4-zenfone-5-t3269259

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legolaas16 -- 13 Aralık 2015; 19:55:39 >
  • Durum çubuğunun son hali :

GECKO ROM 3.24.40.87 v6.0 Zenfone 5 Anakonu  GECKO ROM 3.24.40.87 v6.0 Zenfone 5 Anakonu

Gayet güzel görünüyor. Güncellemeyi bekliyorum hocam, yalnız dt2w son sürümü ekleyecekmisin?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ulutan1 kullanıcısına yanıt
    Evet onu ekledim.

Tamamdır hocam merakla bekliyorum

• Rom'u güncellemişsiniz, hayırlı olsun. Sitemde yayımladım, buyrun link:http://zenfoneasus.com/turk-gelistirici-zenfone-5-romunu-guncelledi-gecko-rom-v3-4
  • Teşekkür ederim
  • Hocam yeni güncelleme ne zaman gelecek, bekliyoruz :)

• Hocam yeni güncelleme ne zaman gelecek, bekliyoruz :)

• ulutan1 kullanıcısına yanıt
    Bir aksilik olmazsa yarın güncellemeyi planlıyorum
  • Bunu yaparsak telefonun hafızası silinir herhalde değil mi?
  • Philae kullanıcısına yanıt
    Romu yüklemeyi kastediyorsanız romu kurmadan önce wipe işlemlerini yapmazsanız hafıza silinmez.
  • GECKO ROM V3.6 sürümüne güncellendi. Yüklemek isteyenler not kısmını okumadan kurmasınlar.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.