Şimdi Ara

GECKO ROM 3.24.40.87 v6.0 Zenfone 5 Anakonu (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
414
Cevap
9
Favori
13.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam gözünüzden kaçmış her halde. Soru mu tekrar sormak istiyorum

Gecko 2.5 kullanıyorum (3.24.40.78)üzerine direkt olarak 5.5 flashlasam sıkıntı olur mu? (veriler silinmesin diye) Wipe flan yapmaya gerek var mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • v5.5 de açılan siyah menüler sadece bana geliyor acaba. bir çözümü olacak mı? fix gibi yoksa ne yapalım arkadaşlşar
  • TWRP güncellemen gerekiyor.
    Full "wipe" yapmazsan rom yüklenir veriler gitmez. Yalnız kurulumdan önce ve sonra "cache" ve "dalvik cache" temizlersen daha temiz kurulum olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam siyah menü olayını ben anlayamadım, garip şekilde açılan menü de yok. Yani bende bahsettiğin olay yok sanırım.

• Hocam sanırım anladım menüler siyah ekran şeklinde açılıyor yazı da siyah ve okunmuyor bundan bahsediyorsun sanırım.
    Şu adımlarla değişebilirsin; ayarlar / gecko kontrol / "arayüz" sekmesinde aşağıda / "Diyalog Pop-Up Teması" var gir hocam ben "Holo Light" olanı kullanıyorum.
    İnşallah sorunun budur :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ulutan1

Hocam sanırım anladım menüler siyah ekran şeklinde açılıyor yazı da siyah ve okunmuyor bundan bahsediyorsun sanırım.
    Şu adımlarla değişebilirsin; ayarlar / gecko kontrol / "arayüz" sekmesinde aşağıda / "Diyalog Pop-Up Teması" var gir hocam ben "Holo Light" olanı kullanıyorum.
    İnşallah sorunun budur :)

eyvallah sağolasın üstad furkan kardeşe sesimizi zor duyuruyoruz ilk defa karşılaşan kullanıcılar için bazen öyle ortada kalabiliyorsun. bende bu sorunu hata zannetmiştim.
    Miui saat ayarı dışında Mıuı nin arayüz uygulamaları gibi başka neler yapılabiliyor bu modlarla bileniniz varmı?
    Birde sol üst köşede RR logo resmi yanındaki ALLIV nedir ayarı nasıldır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademm35 -- 18 Mayıs 2016; 0:19:42 >
  • quote:

TWRP güncellemen gerekiyor.
    Full "wipe" yapmazsan rom yüklenir veriler gitmez. Yalnız kurulumdan önce ve sonra "cache" ve "dalvik cache" temizlersen daha temiz kurulum olur.

Teşekkürler hocam. Twrp zaten 2.8.0.7 sürümünde.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam sol taraftaki olay da yine gecko kont. Arayüz "CPUSpied" içinde "cpu istatistiklerini göster" ve "governor" var onların kutucuklarına tıklayıp deaktif etmek lazım sonra tekrar aktif edince düzeliyor.

• quote:

Hocam sol taraftaki olay da yine gecko kont. Arayüz "CPUSpied" içinde "cpu istatistiklerini göster" ve "governor" var onların kutucuklarına tıklayıp deaktif etmek lazım sonra tekrar aktif edince düzeliyor.

sağolasın ama şu ALLIV HALA sol üst köşede,(tamam buldum şebeke etiketi gizle/göster iptal)

**birde panel altında ekran üstündeki elektronik tuşları nasıl iptal ederiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademm35 -- 18 Mayıs 2016; 11:04:45 >
  • Sanırım gezinti çubuğundan bahsediyorsun; oda gecko kont. / framework / gezinti çubuğu / yolunda.

• Stock tabanlı rom olarak en iyi rom diyebilirim bütün kullanışlı özellikler bir arada.sadece çift ekran özelliği eksik onuda eklemeni merakla bekliyoruz kenar çubuğu falan bu özelliğin sanki habercisi gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • üstad şu linkdeki kısayol ekran görüntülü güncelleme hangi versiyon acaba
    https://cache.donanimhaber.com/ImageThumbnail2.aspx?path=https://store.donanimhaber.com/b0/d0/33/b0d0338a18dbddb38e5ab1a80ae6fd90.jpg&t=94489111&size=1&bound=0&border=0&resolution=0&overrides=240

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademm35 -- 20 Mayıs 2016; 12:07:13 >
  • 5.5 te var bildirim panelini çek aşağıya doğru sol üst köşede defter gibi bi simge var ona tıkla gelen menüden üstte panelde olmasını istemediğin birinden tik işaretini kaldır ekran görüntüsüne tik koy.Ayrıca ayarlardan son uygulamalar tuşuna uzun basarak ta ekran görüntüsü alabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: doganay08

5.5 te var bildirim panelini çek aşağıya doğru sol üst köşede defter gibi bi simge var ona tıkla gelen menüden üstte panelde olmasını istemediğin birinden tik işaretini kaldır ekran görüntüsüne tik koy.Ayrıca ayarlardan son uygulamalar tuşuna uzun basarak ta ekran görüntüsü alabilirsin

yok üstad ben ekran görüntüsünü alma kısayolunu değil sorduğum. linkini verdiğim görüntünün temasından bahsediyorum. bu temanın olduğu güncelleme hangisi. veya furkan kardeş önce uyguladı sonra kaldırdı mı yayınlamadan önce diye düşünüyorum.
    benim dediğim şu sayfada legolaas tarafından paylaşıldı.http://forum.donanimhaber.com/m_94489111/mpage_533/tm.htm
    ben burdakihttps://cache.donanimhaber.com/ImageThumbnail2.aspx?path=https://store.donanimhaber.com/b0/d0/33/b0d0338a18dbddb38e5ab1a80ae6fd90.jpg&t=94489111&size=1&bound=0&border=0&resolution=0&overrides=240 temayı kullanmak istiyorum :) şöyle üç boyutlu gibi gözüküyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademm35 -- 20 Mayıs 2016; 15:17:44 >

• Bakman lazım temalarda bi donem kullandım ben onu ama ismi neydi hatırlamıyorum eğer ilgili temayı bulursan bu şekilde kullanabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: doganay08

Bakman lazım temalarda bi donem kullandım ben onu ama ismi neydi hatırlamıyorum eğer ilgili temayı bulursan bu şekilde kullanabilirsin

sağol adını bilsem bulurum da. ?
  • Xperia diye bi tema vardı eğer yanlış hatirlaniyorsam o olabilir

• Bazen sim kart bulunamadi diye uyari aliyorum. 5,0 kullaniyorum romla mi alakali yoksa benim telefon mu cortluyo acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Maskeli Bilo

Bazen sim kart bulunamadi diye uyari aliyorum. 5,0 kullaniyorum romla mi alakali yoksa benim telefon mu cortluyo acaba?

YAZILIM/donanım bağlantılı bir sorun arama yapamıyorsan anakart değişimi gözüktü servise gidecek
  • Cok nadir yapiyo bunu servise versem nasil kanitlayabilirim ki hicbi sey yapmadan geri yollarlar diye dusunuyorum. 3g, konum ve navigasyon acikken denk geldi bi kac kez. İsininca yapiyo sanirim. Sim karti takin diye uyari geliyo bi kac saniye sonra tekrar duzeliyo, hat cekmeye basliyo.
    Bu arada 5.0 yazmisim yukari gecko 5.0 olacakti o.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maskeli Bilo -- 21 Mayıs 2016; 12:07:39 >
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.