Şimdi Ara

Geçen yıl MSÜ’de

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 4200 sıralama yapmıştım gerçek sınavda tyt 55k sayısal 40k yaptım. Msüde 20k sıralama yapan arkadaşım gerçek sınavda sayısal 20k yaptı. Yani bu sınavda yaptığınızı tyt-aytye oranlamak saçmalık olur. Kötü yapmış olabilirsiniz ama bu demek değildir ki gerçek sınav da kötü gelecek. Aynı şekilde çok iyi yapan arkadaşların da gerçek sınavda yapacakları konusunda bir garantileri yok. O yüzden moralinizi bozmadan çalışmanıza devam edin aytnin önemini unutmayın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Teşekkürler

• Up
    Biraz moral oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonunda insanlara anlatmaya çalıştığım şey teşekkürler hocam

• Rica ederim. Sonuçlarımın fotoğraflarını ekleyeyim de sallamışım gibi olmasın. Arkadaşımın sonuçları elimde yok ama alabilirsem onlarınkini de eklerim

Geçen yıl MSÜ’de

Geçen yıl MSÜ’de

Yani demek istediğim şey tyt çok değişken bir sınav gerçek sınavda denemelerde yaptığınızın çok üstünü de görebilirsiniz çok altını da. O yüzden gerçek sınavda en iyisini yapmaya oynayın yoksa benim gibi mezuna kalırsınız :). Gerçi ayt netlerim de kötüydü ama tytde bu kadar düşük yapmıyordum geçen yıl.

• Arkadaşlar gercekten alakasız MSU siralamasi ile gercek sınav sıralaması ben de MSU'de 9.9k yapmistim YKS'de 14.6k yaptım.MSU'de ilk 1-2k yapan arkadasım da 20k gibi bir sey yapmıştı.Soru tarzı farklı hem hem de sizin AYT'nizi ölçmüyor(TYT:26k gibi bir seyden gelip ayt ile 14k yapmiştım)
    (Bunlar basarı sıralamalarim yerlestirmeyi yazmadim OBP etkisi ayrı bir durum)

• raundras R kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle. Mesela gerçek sınavda sosyal çok daha kolay olacak, sosyale hiç bakmayanlar bile iyi netler çıkarabilecek. Ayrıca tytnin yerleştirme puanına etkisi %30 civarında. Yani asıl iş ayt. Bunu her zaman söylüyoduk hâla lafımın arkasındayım. Aytsi iyi olanlar kazanacak.

• Geçen sene 1k msü gerçek sınav 40 k tyt çok takmayın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.