Şimdi Ara

Geçen Antalya 5m Migros'da KocaKarı Ansiklopedisi'ni gördüm

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
6
Cevap
0
Favori
242
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Geçen Antalya 5m Migros'da KocaKarı Ansiklopedisi'ni gördüm
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    18 Mesaj
    Bilmeyenler için karı koca birbirine salak salak, saçma sapan şaka yapan Youtuberlar güya. 1-2 defa Youtube'da gördüm direkt dis'i bastım geçtim, gerçekten çok samimiyetsiz ve kalitesiz şakalar. Hani fake olduğunu evrimin ilk basamağındaki primatlar anlar.

5M Migros'da alışveriş yaparken bunları gördüm. Bu havada eleman tişört giymiş 2-3 kas yapmış onları gösterecek ya, eşini de şişman sanıyordum, bayağı zayıfmış.

Ama bunların havaları göreceksiniz, sanki dünyaca ünlü Holywood yıldızı zannedersiniz. Eleman supermarket arabasına binip tek ayağıyla kaykay gibi itip binmeler, eşinin star edasıyla insanlarla saçma sapan ve samimiyetsiz diyalogları.

Hiç kimse de tınlamadı, tanıyan bir kişi çıkmadı. Abi bu ünlü oldum psikolojisi ve etkileri çok komik, ben utandım hallerinden tavırlarından, iki gün sonra unutulacak tiplersiniz, neyin tatavası havası lan bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi break the cycle -- 18 Şubat 2018; 10:25:50 >

|
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Ağızlarının ortasına terlikle vuramadın mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

şaka videoları out,bilgi videoları in oldu.
    |
    |
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
kolayoto.com
bankalar.org
Media Sözlük
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.