Şimdi Ara

GeceKuşu Kamp. 00:00-06:00 AKK YOK!! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
672
Cevap
3
Favori
42.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ben size bir bilgi vereyim...bu gece kuşu kampanyası şöyle..bu tarifeye geçiş gününün farkı alınıp o ayki normal ücrete ekleniyor..
    üstelik 18 tllik damga vergiside 1 seferlik ödeniyor...
  • merhaba,

Arkadaşlar Gecekuşu tarifesine geçeli 1 ay kadar oldu. Çok fazla kullanamdım, annemin rahatsızlığı dolayısıyla hastane işleri ile uğraştım. Kullanabildiğim kadarı ile izlenimlerim şunlar:
    Torrent sitelerinde en hızlı siteden de indirsem (Zamunda gibi) hızım 3-3.5 geçemedi. Yükleme hızında sorun yok 5mbiti sonuna kadar kullanıyor (500-550).
    Normal internet gezintilerinde ise sorun yaşıyorum sayfaların açılışı pek de hızlı değil. Internet explorer, chorome, opera denedim, sorun değişmedi; sayfalar gerektiği kadar hızlı açılmıyorlar.( Bu arada masaüstü pc kullanıyorum). Hız testlerinde sorun yok değerler normal çıkıyor. Belki de bu sorun sadece ben de vardır. Ama torrent sorunu bir çok kişide var.

sağlıcakla
  • quote:

Orijinalden alıntı: ring

merhaba,

Arkadaşlar Gecekuşu tarifesine geçeli 1 ay kadar oldu. Çok fazla kullanamdım, annemin rahatsızlığı dolayısıyla hastane işleri ile uğraştım. Kullanabildiğim kadarı ile izlenimlerim şunlar:
    Torrent sitelerinde en hızlı siteden de indirsem (Zamunda gibi) hızım 3-3.5 geçemedi. Yükleme hızında sorun yok 5mbiti sonuna kadar kullanıyor (500-550).
    Normal internet gezintilerinde ise sorun yaşıyorum sayfaların açılışı pek de hızlı değil. Internet explorer, chorome, opera denedim, sorun değişmedi; sayfalar gerektiği kadar hızlı açılmıyorlar.( Bu arada masaüstü pc kullanıyorum). Hız testlerinde sorun yok değerler normal çıkıyor. Belki de bu sorun sadece ben de vardır. Ama torrent sorunu bir çok kişide var.

sağlıcakla

torrent hız sorunu kesinlikle bende de var. zamunda arena-tr verdiği hıza kıyasla çok düşük hızlarda indiriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: samizdat

quote:

Orijinalden alıntı: ring

merhaba,

sağlıcakla

torrent hız sorunu kesinlikle bende de var. zamunda arena-tr verdiği hıza kıyasla çok düşük hızlarda indiriyor

merhaba,

Zamunda, HDClub (Rus sitesi seed sayısı ve server fazla), Arena vb hepsinde de aynı. Hız 3-3.5 geçemiyor şimdilik.

sağlıcakla

• merhaba,

Bugün torrent denemelerimde gündüz yaptığım indirmelerine 5.1 - 5.9 sürekli çalıştı ; indirmeler bitinceye kadar. Gece 12 den sonra da deneyeceğim sonucu yazarım.

sağlıcakla
  • adsl kullananlar geçebiliyormu bizim burda fiber yok ,2 yıllık superonline 8mbit sınırsız adsl taahhütümün bitmesinede 1 ay kaldı bende geçmek istiyorum.
  • Ee kullananlarmemnunlarmi dakikasina sistem calisiyormu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saat 12 de modemi acip kapiyor musunuz limitsize gecebilmek icin yoksa sistem kendisi mi geciyor ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • eric13 E kullanıcısına yanıt
    merhaba,

Modemin açılıp kapanması gerekmiyor.12 den sonra indirme ve yükleme kotaya yansımıyor.
    Ben memnunum Ancak torrent için düşünenler yükleme için çok fazla beklentileri olmasın. Günde 6 saat yükleme yeterli olmuyor. Yüklemeler sürekli olmayınca ancak çok kullanılıcı torrentlerde işe yarıyor.
    Her zaman indirmede 5 mbit göremeyebilirsiniz. Yine de şuan ki seçenekler içerisinde iyi görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ring -- 20 Ekim 2013; 21:41:05 >
  • Valla salak uydunete 100 kusur oduyorum 1 mb anca var yukleme onda da internet felc oluyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu kampanya'da 100gb lık akk dolduğu zaman 00:00 - 06:00 arası hız ne olacak peki ? 3 megabit mi ? 50 megabitmi ?
  • helsloot kullanıcısına yanıt
    3 megabit
  • ben buna geçerim abi adamlar ttnetteki taahhütümün cezası kadar benden para almayacaklarmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkness_kaan

3 megabit

Ben aradım biraz önce , 100gb lık kotayı doldursanız bile geceleri 12 den sonra hızınız 50mbit olacak dendi ??
    valla konuyu baştan okursanız soran başka arkadaşlar da vardı ve hız 3'e düşer diye bilgilendirilmişlerdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

quote:

3 megabit

Ben aradım biraz önce , 100gb lık kotayı doldursanız bile geceleri 12 den sonra hızınız 50mbit olacak dendi ??

12'den sonrasını demiştir o, gece 12'den sabah 6'ya kadar istersen bütün interneti indir. Hızında ve kotanda herhangi bir oynama olmaz. Ama gün içinde 100 GB'ı aşarsan, 3 mbit'e düşer hızın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

quote:

3 megabit

12'den sonrasını demiştir o, gece 12'den sabah 6'ya kadar istersen bütün interneti indir. Hızında ve kotanda herhangi bir oynama olmaz. Ama gün içinde 100 GB'ı aşarsan, 3 mbit'e düşer hızın.

Bende bi yarım saat önce konuştuğumda 12 den 6 ya kadar olan süre bağımsız dedi ve 100 gb lık kotayı o ay içinde aşmış olsanız bile geceleri 12 den 6 ya 50 mbit ile indirmeye devam edersiniz dendi ... fakat düşününce de pek mantıklı gelmiyor 100 gb lık kotayı aştık 3mbit'e düştü hızımız ondan sonra her gece 12 de 50 mbit'e çıkıp sabah 6 dan sonra 3 mbit'e zırt pırt inip çıkacağını bende düşünmüyorum

• quote:

Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça her ay tüm vergiler dahil (%18 KDV, %15 ÖİV) 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.

Telefonu telekomdan superonline a taşırsak 69 tl üstüne birde aylık 5 tl mi veriyoruz?
    KARDEŞİM YALAN SÖLEMİŞLER BEN GEÇE KUŞU KULLANIYORUM 4 AYDIR 100 GB ADİL KULLANIMLA 3 MBİTE DÜŞTÜGÜ ANDA AY SONUNA KADAR 3 MBİTTESİN HZIIN GECE 12 DEN SONRA 50 MBİTE CIKMIYOR TEKRAR 3 LE DEVAM ... ADİL KULLANIMI AŞTIGINDA HZIIN 3 DEN YÜKSELMİYOR GECELERİ YANİ 50 YE ALMN İÇİN ÖLE DEMİŞLER
  • Beyler keyif vakti :!
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.