Şimdi Ara

GeceKuşu Kamp. 00:00-06:00 AKK YOK!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
673
Cevap
3
Favori
42.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Şimdi abone merkezine girdiğinde uyardı beni.. Acaba gece o saatler arasında kotaya ekleniyormu indirilenler?

Güzel oldu aslında ama yine güvenemiyorum. Niye illa 50 mbit? Birde 100 gb yazısının yanında yıldız var ama o yıldız ile ilgili açıklama yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soak -- 12 Temmuz 2013; 0:03:26 >

• soak S kullanıcısına yanıt
    aslında tam bana göreymiş,zten indirmeleri o saatlerde yapıyorum,güzel kampanya

* Hız Alanı adil kullanım koşullarını ifade etmektedir.
    ** 50 Mbps 100 GB Hız alanlı paketimiz bu kampanya özelinde geceleri 00.00-06.00 aralığında hız alanına takılmazlar.

Kampanya 24 ay taahhütlüdür. Kampanyanın ses abonelerine özel indiriminden yararlanmak için Turkcell Superonline’dan ses tahsis etmek ya da Turkcell Superonline’a ev telefonunu taşımak gerekmektedir.

http://www.superonline.net/kampanya-detay?k=64&d=gece-kusu-kampanyasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi talatcaner -- 12 Temmuz 2013; 0:50:13 >

• o 6 saat içinde 130,7GB veri indirilebilir, 1 ayda 4TB'a yakın veri yapıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim eve bugün 50mbit 250gb akk olan fiber bağlandı. Ben de bu hizmetten faydalanabilir miyim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de abone merkezine girdiğimde çıktı, taahhütün bitmesine 2 ay kala bana da oldukça cazip geldi. Ama 69 liranın üstüne 5 lira da telefon sabit ücreti ekleniyor sanırım. Kampanyanın taahhütnamesinde yazandan öyle anladım.

Acaba 100 gb AKK'yı geçtikten sonra da gece 50 mbit hız vericekler mi? Yoksa AKK sınırlarında kalındığı sürece mi gece AKK'dan muaf olunacak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flyinq -- 12 Temmuz 2013; 1:05:31 >
  • benim ortalama download im 150 gb sizce gecmelimiyim? tahutum suan icin var aralikta biticek 24 ay daha uzatmis olucam.

15 lira damga vergisi aliyolarmis . vaz gectim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reanimate -- 12 Temmuz 2013; 1:20:28 >
  • uydunette 50 Mbps'e kadar : 4 Mbps 100 GB 79 TL / Ay +9tl kablo tv 100 gb sonrası 3mbps hız

süperonline 50 Mbps** Limitsiz 100 GB 24 Ay Taahütlü
    Kampanya Fiyatı (Ses'li 69 TL

Kampanya kapsamında Gece Kuşu Kampanya aboneleri gece 00.00-06.00 aralığında hız alanına takılmazlar. ( 00.00-06.00 arası yapılan indirmeler AKN dışında tutuluyor demek ki)
  • flyinq F kullanıcısına yanıt
    indirmeleri 00.00-06.00 arası yaparsanız diğer zamanlarda ki kullanımınız 100 gb'tı geçmez büyük ihtimalle.

GeceKuşu Kamp. 00:00-06:00 AKK YOK!!
  • Bu interneti 00:00-06:00 dışında da kullanabiliyoruz dimi?

• zedge08 kullanıcısına yanıt
    00:00-06:00 dışında da kullanılıyor tabii ama 100gb adil kullanım noktası uygulanıyor bu saatler dışında. 100gb kullanımdan sonra hız 3mbps'ye düşüyor.Kampanyanın avantajı şu; indirmek istediğin büyük boyutlu verileri 00:00-06:00 arasında indir AKN'ye takılmadan ay boyunca 50mbps keyfini sür.
  • Cevap verecek yok mu?

• Kampanya tek bir internet paketinden oluşmaktadır ve bu kampanyaya tüm yeni ve mevcut fiber aboneleri başvurabilirler. Mevcut aboneler taahhütlerini uzatmadan da bu kampanyaya geçebilirler. Cihaz veya donanım kampanyalarından faydalanan müşteriler bu kampanyaya geçiş yapamamaktadır

• quote:

Orijinalden alıntı: talatcaner

Kampanya tek bir internet paketinden oluşmaktadır ve bu kampanyaya tüm yeni ve mevcut fiber aboneleri başvurabilirler. Mevcut aboneler taahhütlerini uzatmadan da bu kampanyaya geçebilirler. Cihaz veya donanım kampanyalarından faydalanan müşteriler bu kampanyaya geçiş yapamamaktadır

Anladım. 250gb yeterli gibi zaten. Bilgi için teşekkürler.

• süper kampanyaymış ama bulunduğum yerde türk telekom alt yapısından başka alt. yapı yok
  • Süper kampanya aslında, adı üstünde gece kuşu kampanyası. :)
    Turk Telekom da bu saatlerdeki kotalı kullanıcıların kullanımlarını kotadan saymayarak karşılık versin istiyorum. :D
  • Süper bir kampanya. Ama yine yok yine. Gelmedi fiber bize.

3-4 sene önce döşediler fiberleri evin önünden. Hala ses seda yok abonelik konusunda.

Yer: Fatih / İstanbul
  • Çok güzel kampanya ama SOL bu seferde biz digitürk alanlara bunu vermiyor. nedir bu bir nevi cezalandırmamı? başta bana deselerdiki gece kuşumu digitürk mü diye ben gece kuşunu seçerdim.
  • Amerika'da ki fiyatlara bir baktımda 50 dolara 50 mbit download - 25 mbit upload kotasız internetler var, 10 dolar daha verirsen aynı interneti telefonunda kullanabiliyorsun (verizon) ,üstelik bütün hd yayınlarıda net ve mobil üzerinden izleyebiliyorsun. 50 tane paket var hatta kendi paketini kendi oluştur var download ve upload hızını sen seçiyorsun. 25 mbit upload lan. Biz 1 mbit ile can çekişiyoruz online oyunlarda öküz ölüsü gibi lag yaşıyoruz,torrent sayfalarından ban yiyoruz rezillik ya. Türkiye'de bildiğim kadarıyla kotasız internet hizmeti bitmiş inanılır gibi değil.
  • Herkes için mi geçerli acaba bu?
  • gece indirin de kasıntı yapmayın diyor altyapıya yatırım yapıp ucuza fiber bekleriz daha simetrik falan hayal oldu zaten
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.