Şimdi Ara

Gece yolculuğunda uzun far terörü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
0
Favori
7.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 101
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 7
  • Ortalama Mesaj Aralığı 31 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 404
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 101
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ghostiki (18 mesaj) M_aTRa_X (7 mesaj) Master_Evil (5 mesaj) zed (3 mesaj) TEPEE PREMİUM PACK (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (59 mesaj) Mobil (57 mesaj) Mini (12 mesaj) Uygulama (21 mesaj)
  • @
Giriş
    1189 Mesaj
    Uzun farı felan geçtikte.

SİS yokken sis farı açan andavallar.

5 paralık şerefiniz yok gözümde.
    Artislik yapacam diye milletin gözüne tecavüz ediyorsunuz.
    Gram onurunuz yok.

SİS farının amacı SİS olduğunda görüşü arttırmak içindir.
    Siz hava civa yapasınız diye değil!

Hele ki Astiğmatı olanlar zaten gözlük olsa bile gözü hassas oluyor.

Beni anlayan anladı
    |
    |
    Firma taraftarı olup kazıklanmaya gerek yok. Hepsi birbirini tokatlasın. Onların ağlayacağınımı sanıyorsunuz. 1 milyar değilde 500 milyon dolar kazansınlar. Üreteci kahkaha atacağına gülümsesin tüketici ağlayacağına gülsün be kardeşim...
  • Yarbay
    5201 Mesaj
    Forumun zeka seviyesi -10 falan.
    Led mis bi xenonmus dinlemem, uzunla gelene koca far canagi ile osram night braker ile yargi dagitirim, uzunu acip gelen dangalak kör olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

ayarsız farlara ve çinden getirdikleri o ampülleri uysa da uymasa da takanların yedi ceddine iyi sövüyorum....
    |
    |
    Uzun kısalara takılan abuk subuk halojen soketli ledler vesaireler komple hatalı ama bunu tespit edip cezaya çevirecek sistem henüz uygulanamıyor. Şehir içi sisle gezen değişiklerde uzun yol denyolarıyla yarışır . Hayatı boyu eline aldığı bulaştığı her işi terörize etmiş medeniyetsiz tiplerle aynı karayolunu paylaşmak da ne biliyim.. Allah sabır versin hepimize

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: jesipikmin

Almanya da yaşıyorum bu yıl tatile geldim turkiyeye almanya da herkes sabah bile uzunlari yakar farkedilebilmek onemli
    Uzunları açmayınca göremiyorum yolu. turkiyede zaten 250 binden aşağı araç yok sokaklarda. Bu araçların illaki yuzde 98 i karartmali aynaya sahip. Yine buldunuz bir mağduriyet... Hey ALLAHım ya
    TURKİYEDE ZATEN 250BİNDEN AŞAĞI ARAÇ YOK SOKAKLARDA

|
    |
    bunun bir de soldan geçerken "geçiyorum yaklaşma bana" diyen, nispeten lüks araba sahipleri modeli var.
    orta şerit, normal hızda gidiyorsun. arkadan soldan gelirken çat çat selektör atıp geçiyor. lan zaten şeridimdeyim, gecenin bir yarısı tüm aynalarda ışık gözüküyor, niye hala "ben geliyorum lan" egosu?
    hadi arkadan gelen gözü yaktı, bir de karşı şeritte var bu hayvanlar. üç araba geçecek, her birine tekrar tekrar. benim retinam yansın tabii ne olacak, sen geliyorsun herkes kaçmalı hatta bırak ne kaçması durup kırmızı halı sermeli sana.
  • Binbaşı
    1004 Mesaj
    Çözüm aküye bağlı LED projektör. Özellikle selektör yediği halde kapatmayanların gözlerine sokmak için bi ara aracıma koymayı planlıyorum.

|
    |

Ben bu durumu farkedilmek için yapıyorlar sanıyordum. Özellikle kamyon, tır vs büyük araçları sollarken selektör yapıyordum ki gece beni farketmezlerse sıkıntı olmasın diye. Sürüşünüzü etkiliyor mu hocam? Ona göre yapmayayım artık.

|
    |
    scorn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Çünkü gittiğin yol bazen dağbaşı kuytu biryer oluyor.O yolda hertürlü hayvan yola fırlar,allah korusun araca takla bile attırır.Yol yaptık diye övünüyolar ama ankarada bile merkez olmadığı sürece yollarda ışıklandırma yok
    Yeni araçlarda bu konuda güzel bir özellik var.Uzun yakıp gidince karşıdan araba gelince otomatik kısaya dönüyor

|
    |

Arabayı hızlı sürmem 90-110 arasında sürerim
    Gece sürerken de uzunları yakıp giderim. Karşıdaki de böyle gelsin bence. Benim gözüme bir şey olmuyor. Siz uzun yakanlardan rahatsız oluyorsanız siz gece yolculuğuna çıkmayın.

|
    |
    general4242 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Uzun yanan far çoğu kişiyi rahatsız eder. Öyle bir şey olmasa bu tartışmalar çıkmazdı. Benim gözüme bir sey olmuyor demek ben rahatim baskasindan banane demek. Bencilim demiyorsunuz da saçma sapan bahaneler buluyorsunuz. Sürekli uzunları yakıp gidenler vicdanlarini böyle rahatlatiyor herhalde.
    Gece yolculuğunu zorlastiran sizin gibi insanlar.
    Laf da anlatilmaz kimseye bu zamanda.
    BLOKluyorum artık yeter ya bu ne ya adam benim gözüme uzun far bir şey yapmıyor diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi general4242 -- 4 Ağustos 2020; 11:57:29 >
    |
    |
    ASFALTAZ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    27 Mesaj
    Hocam internetten sarı sürücü gözlüğü var onu alın derim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    8110 Mesaj
    Genellikle Kuş serisi araçlarda yaşıyorum bu durumu.

Sanki o araçları kullananlara bir şeyler oluyor ve uzun farları hiç kapatmıyor...
    |
    |

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghostiki -- 4 Ağustos 2020; 21:35:40 >
    |
    |
    tavernac1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

:::::DH MITSUBISHI TAKIMI:::::
    2006 COLT INVITE- 2006 AVENSIS VVT-I-2012 FB7 CiViC
  • Binbaşı
    1349 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: scorn

bunun bir de soldan geçerken "geçiyorum yaklaşma bana" diyen, nispeten lüks araba sahipleri modeli var.
    orta şerit, normal hızda gidiyorsun. arkadan soldan gelirken çat çat selektör atıp geçiyor. lan zaten şeridimdeyim, gecenin bir yarısı tüm aynalarda ışık gözüküyor, niye hala "ben geliyorum lan" egosu?
    hadi arkadan gelen gözü yaktı, bir de karşı şeritte var bu hayvanlar. üç araba geçecek, her birine tekrar tekrar. benim retinam yansın tabii ne olacak, sen geliyorsun herkes kaçmalı hatta bırak ne kaçması durup kırmızı halı sermeli sana.
    Hocam genelde ülkemizde şeritte gezinenler çok oluyor hele gece daha çok oluyor korna da çalmak istemiyosun ama adam ayna kontrolü filan yapmadığı için ışıkla uyarıyosun geliyorum diye. Gündüz neyse bir şekilde halledilir de gece adam sollama esnasında size doğru kayarsa işiniz zor oluyor. Hani belki sizde gezinme yapıyorsanız ondan sürekli selektör yapıyor olabilirler ben normal giden araca yapmam biraz mimlenmiş araç modellerine ve garip sürenlere yaparım.

|
    |

• Onbaşı
    39 Mesaj
    acemiler ben göreyimde gerisi ne olur olur hesabı. yollar duble olması vay halimize
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Sohbet
Bitcoin
bankalar.org
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.