Şimdi Ara

Gece vakti oyun oynayanlar.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıkta belirttiğim gibi ağırlıklı olarak 11 den sabaha doğru devam ediyor genellikle gün içinde aktif olamıyorum malum olarak oyun oynayacak pek bir kitle olmuyor o saatte

Spor ve yarış oyunları hariç oynarım aynı durumdan şikayetçi olan arkadaşlarım "Laf1010" olarak ekleyebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• işi gücü olmayan adam oynar o saatlerde
  • dimontales kullanıcısına yanıt
    Bana göre de işi gücü olan adam oynar o saatlerde. Aile çocuklardan vakit bulup da oynamaya başlamak 12 yi bulur ve 3-4 civarı yatılır. 7 de kalkıp işe gidirlir. Sistem bu.

Bünye zamanla alışıyor. 6 saatten fazla uyumanın ne kadar gereksiz olduğunu anlıyorsun. Hiç sıkıntı yaşamıyorsun.

• bende bir ara gece 12-2 arası oynuyordum oyun devamlı. sonra bıraktım gece oynamayı , hafta sonundan haftasonuna gündüzleri oynuyorum. gece uykulu olunca hiç tad alınmıyor oyundan. gündüz daha zevkli eğer boş vakit varsa
  • dimontales kullanıcısına yanıt
    Böyle olsa dahi buradaki kimseyi bağlamaz. İşi-gücü olur veya olmaz; kişi hayatından memnunsa kendi tercihleriyle yaşar. Kişiyi betimlemek size kalmamış. O saatte uygun olan var mı diyor. Cevap basit.

Evet veya hayır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 17Scorpion -- 28 Mart 2018; 12:19:10 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de yoğunluktan bazen gece saatlerinde oynuyorum. Ama vaktim oldukça gündüz oynamayı tercih ederim. Gece saatlerinde oynayınca kafa dağıtayım, stres atayım diye giriyorum ama çok yorgun, uykulu oluyorum genelde pek zevk alamıyorum hele ki hikaye tabanlı oyun oynuyorsam ayrı bir dikkat gerektiriyor yarı uyuklar halde oynamak pek iyi olmuyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.