Şimdi Ara

Gebze Teknik Üniversitesi(GYTE) Bilgisayar Mühendisliği 2015 (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
347
Cevap
22
Favori
17.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://docs.google.com/forms/d/1uu3yv5YRUtywwSuaOiYBWKMjMW3jGaq7NsNdP5eoSWc/viewform

buradaki yerleri doldurusanız sizi arayıp sorularınıza cevap verebilirler !
  • Konu güncel
  • Pardon şuan kyk gebze yurdunda kalan biri pm atabilirmi acaba soracağım bir kaç soru varda
  • quote:

Orijinalden alıntı: sfrcn

Pardon şuan kyk gebze yurdunda kalan biri pm atabilirmi acaba soracağım bir kaç soru varda

Kalmıyorum ama sorularınıza cevap olabilirim.
  • Başka bi arkadaş yardımcı oldu teşşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dendimon

Konu güncel

Bu sene gebze bilgisayar tahminen kaç bin le kapatir tahmin????

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgisayar isteyenler elektronik yazabilirlermi bilfisayar tutmassa pisma olurlar mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waleur5 -- 24 Temmuz 2015; 21:43:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dendimon

güncel

Bu aşkın katili sensinnnn :)
    Bu tercih zamanı gençlerin hayatını karartmaa

• waleur5 kullanıcısına yanıt
    Elektronikte sadece 2 programlama dersi var(c++) ve temel seviyede. Pek yakın değiller yani.

• Arkadaşlar seneye bende dgs ile gelebilirsem Gebze Tekniği düşünüyorum acaba muafiyet konusunda bilgisi olan beni bilgilendirebilir mi neleri ediyorlar muaf yada ediyorlar mi

• Üniversite lisemden daha yakın bu yüzden kafayı gtuya taktım ancak şüphelerim var bilgisayar mühendisliği okumak istiyorum ama programlama bilmeden gidersem sıkıntı çekemiyim birde ingilizce beni korkutuyor dersler %70 türkçe %30 İngilizce diye duymuştum doğrumu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Gurney5

Üniversite lisemden daha yakın bu yüzden kafayı gtuya taktım ancak şüphelerim var bilgisayar mühendisliği okumak istiyorum ama programlama bilmeden gidersem sıkıntı çekemiyim birde ingilizce beni korkutuyor dersler %70 türkçe %30 İngilizce diye duymuştum doğrumu?

ing dersi hariç çoğusu türkçe :d

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazı dersler İngilizce, bazıları Türkçe, bazıları da ortaya karışık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dendimon -- 23 Ocak 2016; 15:11:45 >
  • Seneye %100 İngçe olcak diyolar emme yersen
  • Burası ne kadarla alıyor arkadaşlar
  • eğitimi iyi bayağı buranın arkadaşım gidiyoe iyte ile arasında kalmıştı iyiki Gebze ye gelmişim dedi. özellikle bilgisayar mühendisliği özelinde gerçekten çok sağlam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hadi123

eğitimi iyi bayağı buranın arkadaşım gidiyoe iyte ile arasında kalmıştı iyiki Gebze ye gelmişim dedi. özellikle bilgisayar mühendisliği özelinde gerçekten çok sağlam

İYTE hala Yüksek teknoloji enstitüsü burası Teknik üniversite oldu .

Eğitim her şey değildir eğitim dışı 0
  • Opricnik kullanıcısına yanıt
    Eğitim dışı nesi 0 acaba ? Bundan 5 sene önce desen 0 katılırdım ama artık eski gyte yok.

Kulüpler çok aktif, Her hafta etkinlikler mevcut, rektörlük çok destek veriyor etkinlik yapmaya sosyallik açısından çok ilerleme katetti. Gidip urla ilçesinde ki bir okul ile istanbul ile kocaeli arasındaki gebzede olan bir okulu hiç bir açıdan kıyaslamanın anlamı yok, ha sen izmirde gece barlarda takılmayı eğitim dışı faliyet olarak sosyallik olarak görüyorsan iyte 10 numara oraya git ama eğitim dışı faliyetten kasıt külüpler etkinlikler ise gtu daha ilerdedir.

Herşey sonuç olarak öğrencilerde bitiyor, eğitim dışı olarak gece külüplere gidiceksen urladan bornovaya gitmekten daha yakındır gebzeden kadıköye taksime gitmek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karahan1992

Eğitim dışı nesi 0 acaba ? Bundan 5 sene önce desen 0 katılırdım ama artık eski gyte yok.

Kulüpler çok aktif, Her hafta etkinlikler mevcut, rektörlük çok destek veriyor etkinlik yapmaya sosyallik açısından çok ilerleme katetti. Gidip urla ilçesinde ki bir okul ile istanbul ile kocaeli arasındaki gebzede olan bir okulu hiç bir açıdan kıyaslamanın anlamı yok, ha sen izmirde gece barlarda takılmayı eğitim dışı faliyet olarak sosyallik olarak görüyorsan iyte 10 numara oraya git ama eğitim dışı faliyetten kasıt külüpler etkinlikler ise gtu daha ilerdedir.

Herşey sonuç olarak öğrencilerde bitiyor, eğitim dışı olarak gece külüplere gidiceksen urladan bornovaya gitmekten daha yakındır gebzeden kadıköye taksime gitmek.

Asosyalseniz sorun yok pasa pasa gelin lol doga oynarsiniz

Universiteye lol oynamaya geliyorlar saka gibi

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.