Şimdi Ara

gears of war online sorun acil yardım!!!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

bnm sorunum gow a online olarak arkadslarla oynak isityorum ama bna invite yolladiıklarında kabul ediyorum host la bağlantınızı kaybetınz yazıo

ama bskalarıyla oynadıgımda bu sorun karsıma cıkmıyo takır takır oynuyorum

neden olabilir_? yardım ederseniz sevinirim

• sanirim ikinizden birinde baglanti hizi ile ilgili bir sorun olabilir
  • forumdakı arkadaslarla oynamak ıstedıgımde karsıma cıkıyo bu olay
  • simdi oyunu kuran yani host olan kisinin internet hizi dusukse 8 oyuncuyu birden kaldiramaz otomatikmen bi kac oyuncuyu atar oyundan veya invite yolladigi kisiler baglanamaz hiz yavaslaigindan dolayi veya hostun hizi cok yuksek olur oyuna girmek isteyen oyuncunun hizi cok dusuk olursa boyle bir uyusmazlik yuzunden baglanma problemleri olabilir vs..vs... maalesef gow da boyle sorunlar cok oluyor
  • saol dostum
  • O yazıyı bende çok görüyorum.Benim bağlantı 256 belki onunda etkisi vardır...
  • İkinizinden birinde gerekli portlar açık değildir modemden.
    birinizde bile ufak eksik olursa sorun çıkabilir.
    Test Connection yapın. NAT _ OPEN demiyorsa Detaylara bakın hangi portları açmanız gerektiği yazar.
  • bnm baglantı hızı 1024
  • Ya bende oyunda biyerde takıldım. Bi yer var dev bişey bizim araca doru yaklaıyo. 20 saniye falan veriyo bize. Ama 2-3 tanede boomer geliyo üstümüze doğru. Nasıl olacak orası?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Neuvelle

Ya bende oyunda biyerde takıldım. Bi yer var dev bişey bizim araca doru yaklaıyo. 20 saniye falan veriyo bize. Ama 2-3 tanede boomer geliyo üstümüze doğru. Nasıl olacak orası?

orada çatışmaya hiç girme sadece ölmeden arabaya git
  • acaip sinir bi yer, seni uğraştırıcak, direkman arabaya gitmen lazım

quote:

Orjinalden alıntı: Neuvelle

Ya bende oyunda biyerde takıldım. Bi yer var dev bişey bizim araca doru yaklaıyo. 20 saniye falan veriyo bize. Ama 2-3 tanede boomer geliyo üstümüze doğru. Nasıl olacak orası?
  • Arkadaşlar gears of war online oynamak istiyorum nasıl olur oynamak isteyen arkadaşlar pm den ulaşırsa beraber oynarız
  • Aynu rezil hata ben de Cod 4 oynarken oluyor.Direkt host hatası veriyor birtürlü oynayamadım forumdakilerle

Sorunu ise Nat tipi Open değil

Natı Open yapman lazım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.