Şimdi Ara

Gearbest Kargo Numarası

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
587
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar gearbessten aralığın 10 unda drone sipariş verdim ve aynı gün akşama doğru shipped out diye msaj geldi. Gönderim türü Unregistered Air Mail be tracking number ise NL14813291377489
    Sıkıntı burada başlıyor. 17Trackdan da PostNL den de numarayı yazdığımda bulunamadı diyor. Sizce ne yapmam gerekir ürün elime gelir mi?
    Geldiğinde eğer evde olmazsam nasıl geri alırım? Numara mı yanlış acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 9 Kasımda aynı şeyler bana oldu. Ürün hala gelmedi. Kayıtsız olunca da takibi de sıkıntı. Beklemekten başka pek çare kalmıyor. Bazısına 60 günde geliyor.
  • Hocam benim korktuğum olay ben evde yokken gelmesi. Posta kutusuna da sığmaz heralde drone. Ben evde yokken gelirse nereden nasıl teslim alacağım ki ürünü
  • Ptt kargo merkezine gitmen gerekecek. Evde yokken gelirse en yakın pttye gidip bir sor olmazsa direk kargo merkezine git
  • bu takipsiz posta. takip edemezsin. fark ödeyip çeşke registered air mail seçseydin. ürün önce hollandaya sonra türkiyeye gelecek. normal şartlarda 20-35gün arasında gelir derdim ama bu aralar kargolar gelmiyor. bi ürünüm 50gün oldu hareket yok.
  • Kargom bugün ele geçti hocam
  • 3 günde mi geçti hocam?
  • Broon kullanıcısına yanıt
    1 ay sürdü toplamda sanırım
  • Benim 2 ayı geçti daha gelmedi.Bu saatten sonra gelmez heralde gitti kargo.17track sitesinden baktığımda 22 aralıkta türkiyeye giriş yapmış gözüküyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler gearbest'ten sadece paypal ile mi alışveriş yapabiliyoruz yoksa başka ödeme seçenekleri de var mı ? malum paypal yok artık ve bazı alacaklarım var. Hiç buradan sipariş vermediğim için bilgisizim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.