Şimdi Ara

Gear Sport Ana Konu ve Kullancılar Kulübü (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
985
Cevap
15
Favori
49.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Bu tasarım için kupon vereceğim. İsteyen arkadaşlar TELEGRAM grubuna gelip isteyebilir.

RK WATCH DESIGN

RK Full Collection:
    https://Galaxy.Store/RKWATCH

YOUTUBE:
    https://www.youtube.com/channel/UCQZCfVgn1tilom7kR7CB8eQ

INSTAGRAM:
    https://www.instagram.com/rkwatchface/

Watch Name : RK ANALOG SPORT 1 (PREMIUM DESIGN)
    Watch Link:https://galaxy.store/RKASPR

TELEGRAM
    https://t.me/joinchat/G7wisBdO4M_gtbjBK6tilA
    Gear Sport Ana Konu ve Kullancılar Kulübü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Selam arkadaşlar.

Bu saatle yüzen oldu mu aranızda Denizde? (Tuzlu Su)
    Neye dikkat etmek lazım?

Saygılar.
  • Saat android telefonla uyum konusunda sıkıntı var mı acaba,samsung telefon dışında kullanılmaz diye çok yorum okudum.

• quote:

Orijinalden alıntı: LGatakan

Selam arkadaşlar.

Bu saatle yüzen oldu mu aranızda Denizde? (Tuzlu Su)
    Neye dikkat etmek lazım?

Saygılar.
    Tuzlu suya sokmamaya dikkat etmen lazim.Ne tavsiyesi bekliyorsun ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • siyasiyabend S kullanıcısına yanıt
    Daha önce general mobile telefonla kullanıyordum şuan ise xiaomi telefonla kullanıyorum sıkıntı yok.

• LGatakan kullanıcısına yanıt
    2 senedir havuzda ve açık su yarışlarında kullanıyorum şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadım. ama saati tuzlu suya sokmayın diyor şansına :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thema

Daha önce general mobile telefonla kullanıyordum şuan ise xiaomi telefonla kullanıyorum sıkıntı yok.
    Eyvallah hocam, bende amazfit bip den geçiş yapmayı düşünüyorum bakalım.

• empiss E kullanıcısına yanıt
    Hocam peki ne kadar süre havuz içinde kalıyorsunuz?
    Açık su yarışı dediğiniz gene havuz mu?
  • Saatin saçma sapan uyku bildirimleri vermesinden sonra 2.kez samsungla iletişime geçtim. Servise göndermemi istediler. Sizce ne kadar doğru olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar.

Epeydir güncelleme var dedi ama yapmadım. Hala Tizen 3’teyim. Geçmeli mi 4’e? Geçsek dönüş var mı?

Bu arada yaklaşık 1 hafta şarjsız bıraktım, dün akşam şarjı fulleyip bugün kullandım ama saat bildirimler dışında telefonla senkron olamadı. Şu an saat 18:46 ama gear 16:25 gösteriyor.

haftada 4 saat havuz antrenmanım var. günlük minimum 1 saat,
    en uzun deniz yarışımda 2.5 saat ile meis kaş arası idi. 3- 4 deniz yarışında ve 30'a yakın deniz antrenmanımda kullandım sıkıntı yaratmadı. ama dediğim gibi tuzlu suda kullanım için uygun değil diyor. kullanırsınız saat zarar görürse şansınıza
  • empiss E kullanıcısına yanıt
    Tabii hocam haklısınız. Ben sizden bilgi almak istediğim için sizi meşgul ediyorum. Kalp ritmi ölçmesi nasıl sizce su içinde? Harici bir kalp ritm aleti kullanıyor musunuz?
    çok verimli değil, bazen sapıtıyor. suda kullanacaksanız garmin bakın. bir heves uğruna yanlış yapmayın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: qeep

Merhaba arkadaşlar.

Epeydir güncelleme var dedi ama yapmadım. Hala Tizen 3’teyim. Geçmeli mi 4’e? Geçsek dönüş var mı?

Bu arada yaklaşık 1 hafta şarjsız bıraktım, dün akşam şarjı fulleyip bugün kullandım ama saat bildirimler dışında telefonla senkron olamadı. Şu an saat 18:46 ama gear 16:25 gösteriyor.
    Ben açıkçası tizen 4 kullanıyorum ama şarj performansından hiç memnun değilim.
    Şarj %100 olduktan sonra saati aç kapat yaparsam şarjı 2 gün ü geçiyor, geçen gün 3 buçuk gün gördüm ama 2 aydır tizen 4 de ilk defa 3 buçuk gün gördüm. Onun dışında şarjı fulledikten sonra reset atmazsam 2 gün ü bulmuyor şarjı.

Senkron etmeyi dene, saati ve telefonu resetledikten sonra dene. Gene olmazsa saati sıfırlayıp biraz kullan senkron sorunu düzelmezse yani saati 2 saat geri gösterme düzelmezse 4 e geçmeyi dene. Bu arada bazı arkadaşlarımız 1-2 hafta sonra batarya performansı normale dönüyor dediler ama arada istisnalar olabiliyor.

• Arkadaşlar, saat tuzlu suda kullanıma en az tatlı su kadar uygundur. Saatin tasarımı 5 ATM yada 40 metre derinlikteki sıvı basıncına göre yapılmıştır. Bu şu demektir; saatin bu verilen derinlik limitlerine yakın derinlik ve/veya basınç ortamlarında kullanmanız zarar verebilir, içeri sıvı alabilir. Ama deniz üzerinde yüzmek, havuzda veya denizde en fazla 5-10 metre dalmak Samsung un verilerine uygundur. Bu arada aynı derinlikteki deniz suyu ile havuz suyu arasında elbette bir miktar basınç farkı olur ancak zaten bu sınırlara (30-35 metre) yakın kullanım riskli olacağı için tamamen kullanıcının inisiyatifine kalır.

Saati yaklaşık 8-9 ay önce aldım hatta 2 tane aldım. Şu an hala piyasada bulunabiliyor mu bilemiyorum ama fiyatına göre özellikleri gayet başarılı ve dayanıklı bir saat. Bu yaz yazdığım derinliklerde denizde deneyeceğim. Sonuçları buraya yazarım.

Ayrıca unutulmamalı ki, 10.000 tl değerinde özel dalış saatlerinin bile dalış sonrası tatlı su ile yıkanması gerekir. Zaten bu her türlü deniz donanımı için iyidir/gereklidir.

• Sizlerde de geceleri uyku ölçümü yaparken çok şarj yiyor mu saat? Her gece takmıyorum ama taktığım geceler %15-20 arası şarj yemiş oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: dh_userr

Sizlerde de geceleri uyku ölçümü yaparken çok şarj yiyor mu saat? Her gece takmıyorum ama taktığım geceler %15-20 arası şarj yemiş oluyor
    Her saat %1.25 falan gidiyor hocam 7 saatlik bir uykuda %9 şarj falan yiyor.Pili 2-3 gün gidiyor bende.Active'in pilide böyle olsaydı active'e geçicektim fakat onun ki çok daha az gidiyormuş.

• Arkadaşlar merhaba. Saatine güncelleme gelen oldu mu acaba? Başka bir haber sitesinde Gear s3,gear sport ve galaxy watch'ın güncelleme aldığını okudum. Saatin ONE UI arayüzüne kavuştuğu da belirtilmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrhyldrm

Arkadaşlar merhaba. Saatine güncelleme gelen oldu mu acaba? Başka bir haber sitesinde Gear s3,gear sport ve galaxy watch'ın güncelleme aldığını okudum. Saatin ONE UI arayüzüne kavuştuğu da belirtilmiş.
    Evet geldi.CSC TUR değil XAR.TUR'e guncelleme yuzyil sonra geliyor.

Gear Sport Ana Konu ve Kullancılar Kulübü

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    Ben telefondan kontrol ediyorum ama yazılımınız güncel diyor. CSC ve XAR nedir bilmiyorum açıkçası
  • 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.