Şimdi Ara

Gear Sport Ana Konu ve Kullancılar Kulübü (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
985
Cevap
15
Favori
49.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konumun açık yada kapalı olmasının adım, merdiven vs etkenlerin doğruluğunu arttıracağını sanmıyorum. Bunlar saatteki farklı sensörlerle beraber çalışıyor.
    Bluetoothu gün içerisinde açık kullanırım.gece yatmadan alarm kurar saati uçak ve uyku moduna alırım. Genelde pazartesi sabah aldıysam sarjdan çarşamba sabah-öğle arası şarja takıyorum. bu şekilde benim kullanımım
  • ainstain A kullanıcısına yanıt
    benim de gps hep açık hocam.

Sanırım sorununuz çözüldü. Gelişmelerden haberdar ediniz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: LGatakan

Dediğiniz gibi wifi sorunu çözdü sanki.

O zaman @The Fame Monsters'ın da bahsettiği gibi bluetooth da çok sorun çıkar mıyor ? pazartesi sabah şarjdan alıp da çarşamba öğlene kadar gidiyorsa 2 gün 4-5 saat daha, bluetooth olmazsa da o zaman 2 gün ve 10-14 saat daha gidebilecek .. :)

Saati garantiye yollayıp da ağlamayı bile düşündüm. Yok işte tizen 3 de gün gün rahat gidiyordu ( bleuttoht off). hakkaten de 3 gün gidiyordu. 3.5 gün bile gördüm. Yok efendim tizen 4 ile samsung saati elimden aldı. Lütfen tizen 3 saat ile değiştirin yada üzerini vereyim yeni galaxy saat gönderin bile demeyi düşündüm yani müşteri memnuniyeti falan. Ama hakkaten zoruma gitmişti. La saatin performansı 1 gün gider mi.. Wifi gerektiren birşey yapmadığım için wifiyi kapalı tutmak rahatsız etmez beni

• quote:

Orijinalden alıntı: LGatakan

Ek olarak Şu anda yürüyorum ama beni hala uyuyor diye düşünüyor, bu şekilde saçmalamalar da oluyor mu sizde :)
    Tizen 4 le beraber aşırı derecede de çok. Bilgisayar başındayım uyku kaydii gidiyor. Uzanıyorum uyku kaydı giriyor. Saçma sapan uyku kayıtları yapıyor . Samsung membersden bildirmiştim sorunu sıfırlayın dediler hala devam ediyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venus94

Tizen 4 le beraber aşırı derecede de çok. Bilgisayar başındayım uyku kaydii gidiyor. Uzanıyorum uyku kaydı giriyor. Saçma sapan uyku kayıtları yapıyor . Samsung membersden bildirmiştim sorunu sıfırlayın dediler hala devam ediyor.
    Bende 1 ay önce falan Amerika sitesinden durumu bildirmiştim bana da aynı copy paste mesajı yazdılar şunu yap bunu yap diye. Acaba ekiplerine bildirmişler midir belki güncelleme ile düzelir.. Bazen tizen 3 e dönesim geliyor ama Wifi kapalı olduğundan beri şarj iyi gidiyor en son dün öğlen 86 idi şimdi 61 de. Fotodaki de rekorum bu arada baya uyudum sağolsun tizen 4

Gear Sport Ana Konu ve Kullancılar Kulübü

Ilk defa bu ekrani görüyorum. Genelde benim uyku kaydedildi şeklinde çıkıyor ekranda

• tazeler Gear Sport Ana Konu ve Kullancılar Kulübü
  • Belki almak almak isteyenler olur diye buraya resim atıyım kaliteli güzel kayışlar

TRY 17.90 47%OFF | 22mm 20mm Naylon çekme bandı Için Samsung Galaxy İzle 46mm 42mm Kayış Için Samsung Dişli S3 Klasik frontier Dişli S2 Huami Amazfit
    https://www.aliexpress.com/item/32948324717/32948324717.html?tt=sns_none&aff_request_id=3c3f21ef83a141ee84363b05b10886aa-1580911816868-08846-7LEeMJO&aff_platform=default&cpt=1580911816868&sk=7LEeMJO&aff_trace_key=3c3f21ef83a141ee84363b05b10886aa-1580911816868-08846-7LEeMJO&terminal_id=5ef0dbb6b0fd431e986489e53c61f3cc

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• badcrow B kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam. Vergi ödediniz mi?
  • LGatakan kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam vergi cıkmadı

• Son bir haftadır saatin geri tuşu basmamaya başladı. Çok nadiren çalışıyor. Bu sorunu yaşayan var mı?
  • genco85 G kullanıcısına yanıt
    Spor yapıyorsanız içine ter girmiştir. Saat ile duş almalısınız ya da saati 10dk suyun içinde bekletin. Bekletirken basmayan tuşa basın.

Apple Watch kullanırken de aynısını yapıyordum. Çok kıllı biri olmama rağmen apple watch'un "crown" denilen döner kısmına kıl giriyor ve saatin döner kısmını sıkıştırıyordu. Hep aynı taktikle çözdüm şuana kadar

• LGatakan kullanıcısına yanıt
    Daha çok yürüyüş yapıyorum ve çok terleyen biriyim. Dediğiniz şekilde deneyeceğim teşekkürler.
  • Gear Sport Ana Konu ve Kullancılar Kulübü Gear Sport Ana Konu ve Kullancılar Kulübü

• Ben de 6 ay önce aldım kayışa hiçbir şey olmadı çok güzel ve kaliteli

• Şu an 3 gün gidiyor rahat. Yani pazartesi sabah 8'de şarjdan çıkarıyorum. Çarşamba akşam 8 gibi şarja tekrar koyuyorum. Bu ekran görüntüsündeki durumda ise sadece saat ve bildirim amaçlı kullandım, gayet iyi durumda bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omeeeeer -- 2 Mayıs 2019; 16:6:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: omeeeeer

Şu an 3 gün gidiyor rahat. Yani pazartesi sabah 8'de şarjdan çıkarıyorum. Çarşamba akşam 8 gibi şarja tekrar koyuyorum. Bu ekran görüntüsündeki durumda ise sadece saat ve bildirim amaçlı kullandım, gayet iyi durumda bence.

Bu nasıl olabiliyor ?

1- Sendeki gear sport değil mi ?
    2- Bende şarjı fulledikten sonra aç kapat yapmazsam 2 gün bile gitmiyor, aç kapat yaparsam 48 saati geçiyor 2 buçuk en fazla.. (wifi bluetooht ve gps kapalı)

• Gear Sport Ana Konu ve Kullancılar Kulübü

Durum bu şu anda, ve bana yarın yetmez diye bu sabah şarja koyarım diye düşünüyorum

Bendeki de Gear Sport. Bir ara Amerika romuna geçmiştim sonra tekrar TR romuna döndüm ama gerçi ondan önce de 3 günü buluyordu. Bence bir hard reset atıp tamamen sıfırlayın, yeniden eşleştirin. Mesela Tizen 4'e ilk geçtiğinde ilk iki hafta benim de 2 gün gidiyordu sonradan düzelip 3'e çıktı. Birazcık zaman geçmszi de gerekiyor.

Şu anki örnek durumumu da ekliyorum.

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.