Şimdi Ara

Gear Sport Ana Konu ve Kullancılar Kulübü (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
985
Cevap
15
Favori
49.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkürler. Peki, herhangi bir sorunla karşılaştınız mı? Beklemek mi daha mamtıklı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LGatakan kullanıcısına yanıt
    Tizen 4. da pc csc komutu göndermede sorun yaşıyor. ilk değişimde 5 dk 2. değişimde 1.5 saate geçtim Tr ye
  • Garantisi varsa sıkıntı olur mu?Bu işlemi yapmak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trex9413 -- 26 Ocak 2019; 12:52:6 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Trex9413 T kullanıcısına yanıt
    CSC değişiminin tespit edileceğini sanmıyorum hocam. Bilmiyorum ama tahminimce olmaz.
  • Keşke hiç uğraşmasak böyle şeylerle de güncelleme gelse.... Valla her saniye güncelleme denetleye basmaktan sıkıldım. Amerika, italya, fransa'ya geldi.

Sistem Android olsa neyse diyeceğim ama Tizen neden Apple gibi aynı anda güncelleme alamıyoruz ki....
  • Hocam tekrardan selamlar. CSC değiştirip XAR yaptım. Güncellemeyi aldım. Şuan için her şey stabil çalışıyor. Sizce tekrardan CSC değiştirip TUR yapmalı mıyım yoksa böyle kalsın mı?
    Hocam ben geri dönmüştüm dönmesek de çok birşey değişmez belki sadece ilerde olurda garantiye fln gondercek olursanız tur yapip gönderirsiniz.

• Beyler bu yukarıdan aşağı çekilen ekran yarı saydam oldu mu? Yeni güncellemede. Sırf onu bekliyorum hergün bakıyorum ama gelen giden yok ne zaman gelecek bu meret. Hayır çokta lazım değil ama bende takık biriyim
  • CK-26 kullanıcısına yanıt
    Oldu hocam

• CK-26 kullanıcısına yanıt
    Sizinki çok garipmiş

Evet, dediğiniz gibi saydam artık.
  • Tizen 4 ile batarya performansınız nasıl benim aşırı düşük 2. Gün takmaya başladım.

• "Otomatik Antrenman Algılama" yı kapattınız mı?

Bir de Wifi sürekli kapalı olsun. Sadece bluetooth bağlantısı yeterli.
    Hocam zaten bu şekildeydi. Bir sıfırladım bakalım.

• Arkadaşlar selamlar.

CSC değiştirip Tizen 4.0.0.2'ye güncelledikten sonra SAMSUNG PAY kullanan oldu mu hiç aramızda?

Çalışıyor mu, merak ettim.
    Hocam ben denedim telefondan kart taratma ve ekleme kısmına kadar geldim fakat hiçbir bankayı uyumlu olarak kabul etmedi kapattı uygulamayı
  • Güncelleştirme gelmedi madem güncelleştirmeyi yapan arkadaşlar biraz deneyimlerinden bahsetse? Neler değişti? Şarj durumu nasıl?

• Pil durumu biraz karışık hocam bazen çok bazen daha az gittiği oluyor. Değişiklik olarak sinema ve uygu modu geldi. Daily brifing özelliği var yeni hoşuma giden her sabah ve uyumadan önce size siz ve saatle alakalı bir bilgi özeti geçiyor. Artık telefondan daha fazla ayar yapabiliyoruz.
  • Güzel özellikler varmış. Özellikle uyku modu ve bilgi özeti fena değil gibi. Şarj da, performansı düşmesin, aynı kalsa bari tadından yenmez :) Güncelleme gelsede artık yüklesek ama nerdeee :)

• Saatte batarya kafasına göre takılıyor evet. Bir gün akşam bakıyorum %90-80'lerde öbür gün bir bakıyorum şarjı su gibi akıyor gün sonu %50 aynı kullanmama rağmen. Yalnız birşey farkettim saat uzun süre tam doluyken dockta durursa o gün sabah kalkıp saati taktığımda gün içinde şarjı daha hızlı tükeniyor gibi geldi bana ama emin değilim.

• Güncelleme geldi mi gelmedi mi şimdi? Şu lanet iPhone a geçtiğimden beri saatten doğru düzgün verim alamıyorum, bildirimler bile yarım yamalak geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scutigeromorpha -- 14 Şubat 2019; 17:11:47 >
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.