Şimdi Ara

Gear Sport Ana Konu ve Kullancılar Kulübü (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
986
Cevap
15
Favori
49.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ben saatin csc ABD olarak değiştirip güncellemiştim. Birkaç kişi daha böyle güncelledi onun için sormuştum.
  • Günaydın arkadaşlar. Dün şöyle birşey geldi başıma. Dün sabah 07:00'de saati şarjdan aldım. Akşam saat 19:30 gibi eve geldiğimde %70 gibi bir şarjı kalmıştı. Bende ertesi gün de yeter diye şarja takmadım. Bu sabah saati taktığımda şarjının tamamen bitip kapandığını farkettim. Daha önce böyle bir sorun olmamıştı. Neden kaynaklanmış olabilir sizce?
  • emrhyldrm kullanıcısına yanıt
    Hocam gece özellikle wifi ye bağlı ise aşırı derecede bir tüketim gösteriyor. ben gece yatarken uçak moduna alıyorum. Ama gear sport batarya kontrolü kısmında tanıdığıım en dengesiz cihaz. bazen gecede %1 bazen %15 gittigini gördüm.
  • Ben sürekli bu şekilde kullanıyordum en fazla sabah aldığımda %5-10 şarj yemiş oluyordu. %70'ler şarjın bitip kapanması tereddüte düşürdü beni. Gece full WIFI'ye bağlı cihaz. Bundan sonra bende uçak moduna alacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trex9413

Telefondaki s health den bahsediyorum
    Biraz daha açıklayabilir misiniz? Mümkünse fotoğraflarla.
  • agronom22 A kullanıcısına yanıt
    Gear Sport Ana Konu ve Kullancılar Kulübü Gear Sport Ana Konu ve Kullancılar Kulübü Gear Sport Ana Konu ve Kullancılar Kulübü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Telefondaki samsung health den yukarıda gönderdiklerimi takip ederek yapabilirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • csc XAR yaptım ama uptade bulamıyor ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Saati Wi-fi'da tutmak mantıklı değil eğer Spotify üzerinden Stream yapmıyorsanız.

Bende Wi-fi hep kapalı, Bluetooth sürekli açık. Telefona bağlı.

Wi-fi'ya sürekli bağlı kalsa da kalmasa da hiçbir değişiklik olmayacak. Sonuçta hertürlü bildirim geliyor. Yanıtlayabiliyorum.

Otomatik antrenman algılama da kapalı tamamen. Antrenman yaparsam kendim manuel açıyorum. Daha sağlıklı oluyor bence.

Hayatı çok etkilemeyen bu iki küçük değişiklikten sonra saatin pil ömrü 2 gün civarında diyebilirim.

UYURKEN: 7 saatte %5 pil harcıyor.

ŞUANDA:

23saat 50dk olmuş.
    Öğretmenim. Ders anlatırken sürekli el-kol oynuyor. Haliyle de saat sürekli açılıp kapanıyor.
    Akşam spora gittim. 40dk koştum. Nabız hep açıktı.
    Normal kullanım nabız 10dk'da 1 şeklinde ayarlı.
    Yeni kulaklık aldım. Denemek için sürekli şarkı değiştirdim saat üzerinden.
    Pil tasarruf modunu hiç açmadım. Açmayı da bilmiyorum
    Kalan pilim %66
    GPS - BLUETOOTH hep açık.

• Tizen 4 kurdum guzel olmus bence.Csc XAR da biraktim TUR e uptade gelmiyor zaten..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • LGatakan kullanıcısına yanıt
    Saatte spotify remote özelliğini kullanabiliyor musunuz siz ? Ben ne zamandır kullanamıyorum sıkıntı var galiba. Saatten uygulamayı silip tekrar yükledim ama yine düzelmedi.
    Hocam yapılması gereken şey basit.

Saatin ana ekranına uzun basın. Samsung Music Player widget'ını ekleyin. Telefonunuzdan spotify açın. Otomatik görülmesi lazım.
    Zaten şu an dediğiniz şekilde kullanıyorum ama ben direk spotify uygulamasını kullanmak istiyordum. Birde şöyle birşey mümkün mü ? Müzik dinlerken saat widget'i sürekli ekranda kalabiliyor mu? Yani kolumu kaldırıp her saate bakışımda ekranda müzik widget'ının görülmesini istiyorum.
    Tizen'in Spotify uygulaması dandik ötesi. Bence Samsung'un acilen el atması gerekiyor. Spotify, Samsung'un çalışma ortağı. Apple Watch'da Spotify yokken Samsung saatlerde vardı bu uygulama.

"Ayarlar - Ekran - Son Uyg. Göster" kısmından ayarlayabilirsiniz.
    Bencede çok dandik. Dediğiniz ayar bölümünde bu 3 seçenek var;

*Parlaklık
    *Otomatik düşük parlaklık
    *Ekran zaman aşımı
    Ah, siz tizen 4.0.0.2'ye geçmediniz mi?

Geçince o ayar çıkıyor.

CSC değiştirerrek kolayca update alabiliyorsunuz.
    Benim sürüm 3.0.0.2 şuan
    CSC dediğiniz nedir Atakan bey?
    Kısaca saate bilgisayar üzerinden erişip "Artık TURKİYE değil AMERİKA'dasın" demek. Böylece Samsung Amerika'ya Tizen 4.0.0.2 verdiği için siz de ona sahip oluyorsunuz. Şuana kadar herhangi bir sorun yaşamadım.
  • gear s3 frontier için türkiye güncellemesi yayınlanmış sport için halen bir şey yok
  • Apple Watch alıp iade ettim, fiyatını haketmiyordu.
    Samsung Galaxy Watch aldım, bununda çözünürlük mü, ppı’ mı artık neyse netlik sorunu var, pikselleri görünüyor kadranın, bunu da gönderdim.

Xiaomi vs saatler de aynı şekilde iade edildi.

Şuan ilgimi çeken Gear sport, bence Samsun’un en iyi saati, boyutunun küçük olduğundan piksel yoğunluğu çok iyi seviyede buda ekranı çok güzel gösteriyor. Sahibinden de kapalı kutu, Samsung garantili cihazlar 900 e alınabiliyor.

Yalnız aklımı çelen yeni tanıtılan galaxy watch active oldu, hangi akla hizmet 28 mm yaptılar bilmiyorum, buna rağmen oldukça hoşuma gitti. 32 ve üstü olursa hemen alırım 28’ i bile düşünürüm, active acaba gear sport’ un yenisi mi oluyor?

Birde iPhone ile kullanacağım bildirim alma, uyumsuzluk vs sorunlar yaşanıyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 8 Mart 2019; 9:42:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.