Şimdi Ara

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU] (295. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.476
Cevap
145
Favori
561.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 293294295296297
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bende o bile gözükmüyor. Aynı kişiden gelen mesajların sonuncusunu gösteriyor hep. telefonumda samsung note 4. neden böyle farklılık var anlamadım.
  • Forumda çok konuya girmiyorum.
    Toplasanız 5-6 taneyi geçmez ama ben bu başlıkta ki kadar bu sayfa sayısı sorununu hiç bir yerde görmedim, şaka gibi.

DH nin mobil uygulamasını mı kullanıyorsunuz bilmiyorum ama ben tarayıcıdan giriyorum buraya ve işin garibi orada bu sorun yok!

Saygılarımla...
  • bende bugün s3 frontier alarak aranıza katıldım. amazon.com.tr'den samsung tr garantili olarak 1198 tl'ye aldım.

saat bugün geldi, direkt 4.0.0.2 sürümüne yükledim. otomatik kalp atışı ölçmeyi engelledim, parlaklığı 6 yaptım, konum kapalı, aod kapalı.

s voice ve nfc kapatmayıda birazdan yapacağım.

bende whatsapp bildirimleri; mesaj gelen kişilerden ayrı ayrı ve kaç tane msj geldi ise o şekilde gözüküyor.

-Saat ile ilgili başka yapılmasını tavsiye ettiğiniz ayar vb. var mıdır?

-Saat 4gb hafizaya aship ama içinde kullanmayacağım bir sürü uygulama var (samsung stock uygulamaları) ve kaldıramıyorum, gereksiz yer kaplıyor. kaldırma yolu yok mu?

-Ayrıca saati içinden çıkan adaptör ile değilde, hızlı şarj destekleyen bir adaptörle sarj edersek olumlu ya da olumsuz bir etkisi olur mu?

-Altibarometrede sol taraftaki kısım sürekli ölçülemedi, bağlantı yok vb. diyor, nasıl çözeceğiz?

-Renkli silikon kordon satın almak istiyorum, daha önce satın alan fiyat ve kalitesinden memnun kalan varsa site vb. adresi verebilir mi?

• gittigidiyor da suan 1187tl chip para olarakta 100tl geliyor yani 1087tl ye denk geliyor fakat suan almayi dusunmuyorum.
    normal saat hobim zaten var da akilli saat olarak bayagi akilli saat getirip sattimda finow un bi tane vardi mideli aklimda degil onu almistim, finow x5 guzeldi aliexpress ten getirio 30 a yakin belkide daha fazla satmjsimdir tr distribütör u gibiydim :D farkli yuzlerce kadran icine yukleyerek satiyordum. sonra kw88 mi oyle birseydi ondanda getirio sattim kamerasida vardi ama pek begenmedim. mi band 2 yi almistim apple watch alinca babama verdim hep ucak modunda kullandim hic bir ozelligini kullanmadim finow x5 bile sim karti takilmasindan sms yazilip safariye bile giriliyordu applede yok uyku takibi bile yok boş bir cihaz asla degmez. onu sattim gecende mi band3 aldim gelmesini bekliyorum. sonrada Android bi telf aldim yeni o yüzden Samsung gear s3 un tipini daha cok begeniyorum sportif gibi geliyor samsung watch in sarji fazla gidiyormus sarj da cok onemli bu akilli saatte yoksa biktiriyor insani. 1,2 ay daha gecsin sonrasinda s3 le watch arasi farka bakarim 600 civarı olursa s3 alirim 500tl civariysa ileriyi dusunup satarsam diye watch tan yana olur buyuk ihtimal bakalim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vip Üye -- 9 Mart 2019; 22:44:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar Merhaba,
    Saati tizen 4 sürümüne güncellediğimden buyana rehberim saatte görünmüyor.
    Kişi yok diyor yani.
    Gear uygulamasındaki kişiler kısmında depolama alanı sim ve google hesabı olarak görünüyor. Her ikisinide denedim ama sonuca ulaşamadım.
    Bir önerisi olan var mı acaba ?
  • eexelanss E kullanıcısına yanıt
    Yukarıda cevabı var:
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/137447947
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

Telefon uygulamasına da güncelleme gelmiş. Arayüz tamamen değişmiş

Zor da olsa apkler ile ayni surume getirebildim ama nedense bende sizin ki gibi Gear S3 Frontier yerine Gear S3 yaziyor sadece onu cozemedim bi turlu

• Isimsel farkliliklar bir sorun degilse orasina odaklanilmamasi gerek. Bosver derim .

Fonksiyonelliginde ve akiciliginda sorun yoksa gerisi icin anlami yok derim :) .
  • Bu galaxy Watch Desıgnerde bır sorun yasıyorum.

Kullandıgım laptopa yukledım fakat Buıld ekranında ekranın alt kısmı sıgmıyor monıtore sız nasıl atlattınız bu sorunu acaba.

Sankı program ekrana sıgmıyor gıbı cozunurluk olarak.
  • wosswoss kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun.

Siz sanırım saati şekil olsun diye takacaksınız. Kalp hızı, GPS ölçmeyi kapatmak mantıklı değil.

1) Otomatik antrenman algılamayı kapatın.
    2) Stok uygulamalar Apple Watch'da bile silinmiyor.
    3) Hızlı şarj destekleyen bir adaptör yerine 10 liraya 1Amper destekleyen bir adaptör almanızı tavsiye ederim. Ürün resmi olarak hızlı şarj desteklemiyor.
    4) Altibarometre'yi güncelleyin.
    5) Bence en iyisi içinde gelen kordon :)
  • Merhaba s3 frontier kullanıcısıyım saatin kutusundan çıkan orijinal kordonunu kullanıyorum fakat kötü kokusu var yıkasam da çıkmıyor bir türlü

• Orijinal kayışın koktuğuna hiç şahit olmadım kendime adıma ama çeşitli sitelerden alınan farklı silikon kayışların baya koktuğuna şahitim.

Kayışı hava alır bir yerde (mesela balkon) bir hafta filan bırakın, koku gidiyor, en azından benim aldığım diğer kayışlarda bu yöntem ile kokudan kurtulmuştum.

Saygılarımla...
  • Bende anlamadım kutusundan çıkan malzemede böyle olması tuhaf keskin bir toz kokusu gibi bişey yakından koklayınca baya hissediliyor

• Bende de bir kaç hafta önce o koku başladı, 1 gece sabunlu suda beklettim, günlerce açık havada beklettim ama nafile..
    N11 den 6 değişik renk kordon aldım, orjinaline göre biraz uzun ama renkler çok canlı,şimdilik memnunum..

Saygılar...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LGatakan

Hayırlı olsun.

Siz sanırım saati şekil olsun diye takacaksınız. Kalp hızı, GPS ölçmeyi kapatmak mantıklı değil.

1) Otomatik antrenman algılamayı kapatın.
    2) Stok uygulamalar Apple Watch'da bile silinmiyor.
    3) Hızlı şarj destekleyen bir adaptör yerine 10 liraya 1Amper destekleyen bir adaptör almanızı tavsiye ederim. Ürün resmi olarak hızlı şarj desteklemiyor.
    4) Altibarometre'yi güncelleyin.
    5) Bence en iyisi içinde gelen kordon :)
    Merhaba,

Şekil olsun diye takılacak çok daha pahalı, güzel saatler var emin olun..

GPS-Kalp Hızı kapatmak kime göre, neye göre mantıklı değil? Size göre mantıklı olmayabilir, bana göre gerektiğinde açmak/kapamak mantıklı.. Görecelidir bu konular.

Diğer cevaplarınız için teşekkür ederim.

sadece altimetre güncelleme bir işe yaramıyor, sürekli ağ yok uyarısı alıyorum. kendim manuel olarak girdim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wosswoss -- 11 Mart 2019; 9:31:22 >

• Merhaba arkadaşlar.Tizen 4 güncellemesinden önce saat bağlı iken arama geldiğinde saatten cevaplarsam saatten telefondan cevaplarsam telefondan konuşurdum direk.Şimdi telefondanda cevaplasam önce saatte açılıyor arama sesi.Bunu eskisi gibi nasıl yapabilirim?
  • mrtcbk M kullanıcısına yanıt
    Bende alıyım bakalım metal olanlar güzel duruyor denemek lazım

• Selam Arkadaşlar

Telefon güncellenip sıfırlandıktan sonra bildirim simgeleri gözükmemeye başladı. Örneğin instagramdan bildirim gelince saatte instagram ikonu çıkıyordu şimdi ise sarı mesaj ikonu çıkıyor. Aynı sorunu yaşayan oldu mu?

Sevgiler
  • Tizen4 guncellemesi sonrasi uyku takibi sapitti o ceden cok saglam uyku olcunu yapiyordu. Gezerken saglikli tempo algisida bozuldu onceden elim cebimde oynatmadan bile algiliyordu. Samsungun programcilarina burdan selamlarimi iletiyirum kulaklarini cinlatiyorum hergun. Kac yildir su isi beceremediler, biryeri tamir etseler baska yerleri bozuyorlar. Gunluk aktivite widgetini kaldirmislar birde en cok kullandigim seydi. Huawei yeni saat cikaracakmis isime gelirse Huawei alacagim. Samsungda goruntu var ses yok. 3 yildir yazilimnisini beceremediler dahada beceremezler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 293294295296297
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.