Şimdi Ara

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU] (286. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.476
Cevap
145
Favori
561.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla 2 gün daha bekliyeyim sonra kanada romunu atarım,çok merak ediyorum
  • Merhaba, arkadaşlar here go uygulamasını kullanacaktım fakat harita istedi onuda yükledim yani türkiye haritası fakat tam olarak düzgün çalışmadı konum hem gps ile hemde telefondan bağlamsanda noktasal değil alakasız sokakta göstermekte sizce benmi yanlış kullanıyorum. Teşekkürler şimdiden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7740 7 kullanıcısına yanıt
    Sorunu çözebildiniz mi acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sehzadem61 -- 17 Şubat 2019; 1:14:41 >
  • Ben N11 den satın aldım ürünü indirim kuponları garantipay ile ödediğim için kazandığım bonuslar falan derken 990 liraya geldi bana. 2 gün falan tizen 3 ile kullandım dayanamadım tizen 4ü yukledim. Sorularınız var ise alabilirim gün sonunda tekrar yazacağım.

• Netodin ile yükledim kanada romunu
  • Tizen 4 yukleyen arkadaslardan biri video cekip yuklese cok yararli olur gercekten

• Rusca dir gorselleri takip edebilirsin klavuz mahiyetiyle

Ingilizce yenilikleri nelerdir ? :

Ben bekleyemedim ve CSC kodunu degistirerek XAR Amerika yi sectim. 2 tane guncelleme geldi .

Suan guncelleme tamamlaniyor.

Bu sefer sanirim kimsenin akil etmedigini yapip XAR dan TUR yani Turkiye olarak urun kodunu degistiriecegim garantisi servislik olursa bir sorun cikmasin diye ( elbette once su XAR li bir sure kullanayim artilari nelermis ).

Direk imaj yazilimi atmak isteyenler icin gorsel anlatim videosu Ingilizce :

• Herkese merhaba. Gear s3 frontier görünüşü ve fiyatıyla iyi duruyor ve almayı düşünüyorum. Arkadaşım apple watch kullanıyor ve WhatsApp tan mesajlara sesli yazdırıp saat üzerinden cevap verebiliyor. Bunu frontier ile yapamayacak mıyız?

• Tekrar Turkiye TUR CSC sine dondum. Suan cihaz garantili Turkiye cihazina ait yazilim olarak gorunmektedir. Yani cihazi SIFIRLMA bitmesi sonrasi ilk acildigindaki dil Turkce dir.

Daha onceden de bahsedilmisti 2 tane guncelleme ile islem tamamlandi. Once ufak boyutlusu sonrasinda ise saate gore boyutu buyuk Tizen 4.0.0.2 guncelleme OTA si geliyor.

Turkiye ye biraz gec gelmesinin sebebi sanirim bir onceki guncellemeyi de kapsayan benzer boyutlarda olsa da kesinlikle farkli surumden gelme OTA si olacak gibi. Yani sirek Tizen 4.0.0.2 ye terfi olacaktir.

Aksi halde XAR ile gecilmesindeki kucuk boyutlu guncellemeyi Turkiye ye niye verilmedi rezaleti vurgulanmis olacaktir! Gerci Turkiye icin Samsung rezaletligi de yaygin :/

Yani neden gec geliyor aradan epey gunler gecti sanirim 1 haftayi da uzatti saatte GSM ozelligi de yok ki sebeke testleri Turkcell Vodafone filan testleri yavastir ondan Samsung un kabahati yoktur diyelim! ...

Ben de dayanamadim bu sacma beklenise guncelledim ve en sonunda da suan Turkiye CSC sine donus yaptim.

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU]

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU]

Saaten bazi detaylar ekran goruntusu :

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU]Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU]Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU]Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU]Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU]

• smart1978 kullanıcısına yanıt
    Nasıl yani TR ye tizen 4.0 geldi mi ?

• Bennde baktım ama bişey yok

• Bu tr için yayınlanacak olan sürümmü ?

• Madlover34 kullanıcısına yanıt
    Yok gelmedi ben CSC yi TUR dan XAR yaptim 2 tane guncelleme geldi oyle Tizen 4.0.0.2 ye yukselti. Sonra da ilk bastaki metod ile tekrardan CSC yi XAR dan TUR yaptim olay bu . Yani cihazim Turkiye orjinal urun kodlusu oldu. Samsung Turkiye nin beklenne 2 tane guncellemeyi birlestirip tek OTA olarak yayinlamasini ne zaman gelecegi belirsizligi ile dayanamadim gectim.

Benim yaptigim tek sey CSC yi TUR e dondurmekti.
  • Arkadaşlar Mr.Time uygulamasından saat yüzü indiriyorum. Kullanırken 2. 3. Baska bir saat yuzu indirmek istedigimde ilk indirdiğim kayboluyor en son indirdiğim ekranda oluyor. Ekrana basılı tutunca da gear uygulamasından indirdiğim saatler görünüyor sadece. Facer da da aynı sorunu yasamıstım. Ekrana 2 kere dokununca Facer den indirdiğim saat yüzleri görünüyordu. Mr.Time dan indirdiğim saatlerin tamamını nasıl görebilirim.? Yoksa her seferinde yeniden mi indirmem gerekiyor. Teşekkürler simdiden.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rakurtt

Watchmaker ve watchmasterin ücretli sürümlerinden indirip kullandığım yüzlerce arayüzü ve galaxy appsteki yüzlerce arayüzü denedim...şunu rahatlıkla söyleyebilirim gear watch dessinger ile yüklenen gwd. uzantılı arayüzler kadar sahici ve güzel arayüz yok...kayıt olma veya sertifika alma ksmı biraz karışık olan g.w.dessingeri mutlaka kullanmak gerekiyomuş bunu anladım
    Hazır arayüz bulabiliyor muyuz yoksa illa kendimiz mi tasarlamamız gerekiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: ofyariz93

Arkadaşlar, Gear S3'teki Samsung Health uygulamasının pili çok tüketmesi normal mi? Şuanki bilgiye göre Samsung Sağlık uygulaması %31 pil tüketmekte, bu bilgi insanı rahatsız ediyor. Öte yandan, saati az-orta denebilecek bi kullanımımda 2 gün boyunca şarjı rahat rahat yetiyor.
    Bende de aynı sorun var. Health çok şarj yiyor.

• 2 senenin sonunda saat bozuldu. Sanırım pil ile ilgili bir sorunu var saat şarjda iken pil %100 görünüyor şarj dock undan kaldırdıktan bir süre sonra kapanıyor ve tekrar açamıyorsunuz. Dock un üzerine yerleştirip açabiliyorsunuz ve şarj yine full görünüyor. Cihazı sıfırladım fakat sorun çözülmedi. Garantisi bittiği için ücretli olarak yaptırmak zorunda kalacağım. Cihazın bataryasını değiştiren oldu mu? Tahmini ne kadar ücret çıkar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cloud35 -- 20 Şubat 2019; 11:45:3 >
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    Dostum bu konuyu detaylı anlatabilir misin?

• G.USTA kullanıcısına yanıt
    Hali hazırda sadece sesle İngilizce konuşup yazdırabilirsiniz. Türkçe maalesef yok!

Saygılarımla...
  • ozansah galaxy watch maker ıle saate aktaracagım arayuzde buıld dedıgımde acılan pencereler varya hanı ok ledıgımızde saate gonderen yada kaydeden vs..

O pencerelerın yarısı bende altta kalıyor gorunmuyor ekrana sıgmıyor nedense.

Laptop ve 1366*768 ekran cozunurluk ayarlı ondanmı acaba sendekı ekran ve cozunurluk nedır hocam.

• 
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.