Şimdi Ara

GEAR S2 ANA KONU (İZLENİMLER-TAVSİYELER) (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.193
Cevap
29
Favori
71.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mr.Rich

quote:

Orijinalden alıntı: gajiin

quote:

Arkadaşlar buyrun önceden indirmiş olduğum GWD formatında saatler Gear Designer programı ile saate yükleyebilirsiniz
    https://drive.google.com/folderview?id=0B2JEP659nh3PUnAxRTNYbUNhZlU&usp=sharing

bunu nasıl becereceğimizi birazcık açsanız :)

Gear Watch Designer programı ile indirdiklerinizi açıp daha sonra saate göndereceksiniz daha önceki sayfalarda nasıl yapılacağını anlatmıştım

----------------------------

Bu arada dünkü gear s3 lansmanını izleme fırsatım olmadı fakat bugün tanıtım videosuna baktım ve gerçekten beklenilecek bir cihaz hatta fiyatı gear s2 ile yakın tutulabilirse ki tahminim 1.200 tl civarında olacağı bir an önce gear s2'yi satıp s3 beklenilebilir

Hocam Gear Watch Designer ile uğraşmadan telefon üzerinden Watchland programı ile de gwd dosyalarını saate gönderebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: chronicmaniac

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar buyrun önceden indirmiş olduğum GWD formatında saatler Gear Designer programı ile saate yükleyebilirsiniz
    https://drive.google.com/folderview?id=0B2JEP659nh3PUnAxRTNYbUNhZlU&usp=sharing

bunu nasıl becereceğimizi birazcık açsanız :)

Gear Watch Designer programı ile indirdiklerinizi açıp daha sonra saate göndereceksiniz daha önceki sayfalarda nasıl yapılacağını anlatmıştım

----------------------------

Bu arada dünkü gear s3 lansmanını izleme fırsatım olmadı fakat bugün tanıtım videosuna baktım ve gerçekten beklenilecek bir cihaz hatta fiyatı gear s2 ile yakın tutulabilirse ki tahminim 1.200 tl civarında olacağı bir an önce gear s2'yi satıp s3 beklenilebilir

Hocam Gear Watch Designer ile uğraşmadan telefon üzerinden Watchland programı ile de gwd dosyalarını saate gönderebilirsiniz.

Ben o uygulamayı kullandığım zaman , saat sabit kalıyor , akrep ve yelkovan hareket etmiyor .
    Bu arada yeni s3 saat arayüzünü yapmışlar.
    Facebook s2 sayfasında paylaşılmış.
    https://www.dropbox.com/s/2le4gghle555ump/s3face1.gwd?dl=0

• arkadaşlar şimdi gear s3'te always on seçeneği açıkken saat arayüzünü olduğu gibi görme şansımız var mı renkli renkli yani devamlı açık olacak şekilde ?
    eğer öyleyse sırf bu yüzden bile değiştiririm saati.
    varsın şarjı az gitsin gece şarja koyarım yatarken sıkıntı değil :)
  • Merhabalar,

Eğer S3 almayı düşünen, saatini kullanmayan veya satmak isteyen varsa talip olabilirim.

Saatle ilgili en büyük kriterim temiz kullanılmış olmasıdır.

Özel mesajla irtibata geçebilirsiniz. (genelde 2-3 günde bir giriyorum forumda)
  • Mr.Rich M kullanıcısına yanıt
    Hocam bu dosyaları indirdim açtım ama hiç .gwd uzantılı dosya yok. Gear Watch Designer'da nasıl açıcam ?
    Biraz uzağım konulara yardımcı olabilirsen sevinirim.
  • Merhaba arkadaşlar; ilk sayfalardan itibaren konuyu okumaya başladım, oldukça faydalı bir çalışma olmuş inceleme ve yardımlarından dolayı Mr.Rich arkadaşa teşekkür ediyorum. Elimde şu an Gear S2 Sport modeli var, eşleştirecek uyumlu bir cihazım yok; nasip olursa ilerde Note 4 alıp onunla kullanmayı düşünüyorum. O vakte kadar en azından normal saat olarak kullanabilirim. Birkaç sorum olacak bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim:

1- Telefon eşleşmesi yapamadığım için tarih ve saat güncel değil. Wi-Fi ile internet bağlantısı kurmama rağmen tarih ve saati güncellemedi. Sadece saat olarak kullanmak için tarih ve saati elle ile ayarlama imkanı var mı, ben bulamadım. Fabrika ayarlarına dönünce tarih 1 Ocak 1980 oluyor, değiştiremiyorum.
    2- Eşleşme yapacağım cihaz olmadığı için güncel yazılım kontrolü yapamıyorum, cihazın yazılım sürümü R720XXU2BOKK Bu yazılım güncel mi?
    3- Android 4.4.4 Polonya Touchwiz ROM atılarak telefon özelliği açılmış 1.5GB RAM'i olan Samsung Galaxy Note 8.0 cihazım var ama onunla eşleştiremedim. Resmi olarak desteklemediğinden haberim var. Çünkü Türkiyede bu cihazın dağıtılan resmi Android sürümü 4.2.2'dir. Google Play harici yerden indirdiğim Samsung Gear Manager'ın en eski sürümünden en yenisine kadar deniyorum, şu ana kadar çalıştıran denk gelmedi. Saatin Custom ROM'larda çalışmama gibi bir yönü olabilir mi? Bu konularda tecrübesi ve fikri olan var mı?

Birde son olarak bu cihazdan elimde bir tane daha var, sport beyaz modeli. SATILIK, önceki gün TeknoSA'dan alınma. Garantili, sıfır, kullanılmamış duruyor. İlgilenenler forumdaki ve sahibinden'deki ilanımı inceleyip benimle iletişime geçebilir:
    https://forum.donanimhaber.com/m_120075530//tm.htm#120079193

sahibinden:
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-giyilebilir-teknoloji-sifir-samsung-gear-s2-sport-sm-r720-beyaz-akilli-saat-336741336/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayaydin -- 3 Eylül 2016; 13:42:46 >

• tayaydin kullanıcısına yanıt
    Çevrenizde mutlaka bir arkadaşınız vardır, rica edip eşleştirin, ondan sonra rahat rahat kullanabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayaydin

Merhaba arkadaşlar; ilk sayfalardan itibaren konuyu okumaya başladım, oldukça faydalı bir çalışma olmuş inceleme ve yardımlarından dolayı Mr.Rich arkadaşa teşekkür ediyorum. Elimde şu an Gear S2 Sport modeli var, eşleştirecek uyumlu bir cihazım yok; nasip olursa ilerde Note 4 alıp onunla kullanmayı düşünüyorum. O vakte kadar en azından normal saat olarak kullanabilirim. Birkaç sorum olacak bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim:

1- Telefon eşleşmesi yapamadığım için tarih ve saat güncel değil. Wi-Fi ile internet bağlantısı kurmama rağmen tarih ve saati güncellemedi. Sadece saat olarak kullanmak için tarih ve saati elle ile ayarlama imkanı var mı, ben bulamadım. Fabrika ayarlarına dönünce tarih 1 Ocak 1980 oluyor, değiştiremiyorum.
    2- Eşleşme yapacağım cihaz olmadığı için güncel yazılım kontrolü yapamıyorum, cihazın yazılım sürümü R720XXU2BOKK Bu yazılım güncel mi?
    3- Android 4.4.4 Polonya Touchwiz ROM atılarak telefon özelliği açılmış 1.5GB RAM'i olan Samsung Galaxy Note 8.0 cihazım var ama onunla eşleştiremedim. Resmi olarak desteklemediğinden haberim var. Çünkü Türkiyede bu cihazın dağıtılan resmi Android sürümü 4.2.2'dir. Google Play harici yerden indirdiğim Samsung Gear Manager'ın en eski sürümünden en yenisine kadar deniyorum, şu ana kadar çalıştıran denk gelmedi. Saatin Custom ROM'larda çalışmama gibi bir yönü olabilir mi? Bu konularda tecrübesi ve fikri olan var mı?

Birde son olarak bu cihazdan elimde bir tane daha var, sport beyaz modeli. SATILIK, önceki gün TeknoSA'dan alınma. Garantili, sıfır, kullanılmamış duruyor. İlgilenenler forumdaki ve sahibinden'deki ilanımı inceleyip benimle iletişime geçebilir:
    https://forum.donanimhaber.com/m_120075530//tm.htm#120079193

sahibinden:
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-giyilebilir-teknoloji-sifir-samsung-gear-s2-sport-sm-r720-beyaz-akilli-saat-336741336/detay/

Bende teşekkürlerimi sunuyorum sizler sayesinde bilgi birikimimiz oldu sorularınıza gelirsek
    1- İşin en ilginç tarafı saat olarak lanse edilen bir üründe manuel olarak saat ayarlaması yapamıyorsunuz
    2-Sport modelini kullanmadığım için bilmiyorum ancak en güncel classic sürümü R732XXU2DPFB
    3-Aslında çalışması gerekiyor fabrika sürümü değil şuan kullandığınız romun sürümü ve cihazın teknik özelliklerinin yetmesi gerek saati bağlarken nasıl bir sorun çıkıyor saat listede gözükmüyor mu ? Yoksa başka bir hata mı veriyor ?
    -------------------------------------------------
    quote:

Orijinalden alıntı: Gopc@

yeni yaptığım saat tamamen photoshop ile tasarladım. sizce ne gibi değişiklikler yapmalıyım?

GEAR S2 ANA KONU (İZLENİMLER-TAVSİYELER)

Fontlar daha yumuşak ve resimlerin çözünürlüklerinin çok iyi ayarlanmış olması gerekiyor bence font ve çözünürlük üzerine yoğunlaşın bu arada güzel bir arayüz olmuş
    --------------------------------------------------
    quote:

Hocam bu dosyaları indirdim açtım ama hiç .gwd uzantılı dosya yok. Gear Watch Designer'da nasıl açıcam ?
    Biraz uzağım konulara yardımcı olabilirsen sevinirim.

Dediğim gibi önceki sayfalarda anlatmıştım nasıl yüklendiğini bakıp linkini vereyim size //forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=116506159

• iyi günler,
    gear s2 almayı düşünüyorum 650 tl civarında internette fiyatları var
    soru alsında şu
    beta gear s2 programını iphone 5s e yükledikten sonra saati güncellemeli miyiz? bu şekilde kullanan var mı? sonuç olarak sıfır saat güncel gelmeyecek.
    nasıl bir yol izlenmeli gear s2 programını kurup onunla mı eşleştirilmeli. yoksa direkt bluetooth dan hiç gear s2 manager programını kurmadan bağlamalıyım? saati güncellemeli mi?
    iphone ile kullananlar memnun mu gear s2 manager ile kulanırken bi farkı var mı?

kafamda deli sorular
  • quote:

...
    2-Sport modelini kullanmadığım için bilmiyorum ancak en güncel classic sürümü R732XXU2DPFB
    3-Aslında çalışması gerekiyor fabrika sürümü değil şuan kullandığınız romun sürümü ve cihazın teknik özelliklerinin yetmesi gerek saati bağlarken nasıl bir sorun çıkıyor saat listede gözükmüyor mu ? Yoksa başka bir hata mı veriyor ?
    ...

2- Verdiğiniz sürüm numarasına göre büyük ihtimal güncellemeye ihtiyacı var, model numarası R732 ve R720'den sonrakilerin aynı olması gerekirdi diye düşünüyorum.
    3- Öncelikle Gear Manager'ı Google Play'den indiremiyorsunuz "Cihazınız Uyumsuz" diyor. Başka yolla indirip kurduğunuzda ise eşleşme esnasında saat "Ayarlanıyor" da kalıyor; telefon ise "Gear Bulunamadı" diyor. Gear ile eşleşmeye çalışırken Bluetooth eşleşmesi oluyor (çoğunlukta Bluetooth ayarlarından manuel eşleştiriyorum), birşeyler indirip cihaza kuruyor ama daha ileriye gitmiyor. Gear Manager'ın 2.1.x ve 2.2.x sürümlerinden birkaç tanesini denedim sonuç olumsuz.

• Gear s2 alacam ama yanında ekran koruyucu alıp almama konusunda kararsız kaldım. Ekranı çizilmelere karşı dayanıklı mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

• themahzen kullanıcısına yanıt
    Bence hiç gerek yok. Kılcal cizik dahi yok benim saatte. Kasası da cami da gayet dayanıklı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorumunuz için teşekkürler. Sayenizde fazla para vermekten kurtuldum.

• Arkadaslar bende bugun gear s2 aldim samsungtan. Saat ile ilgili bir sey sormak istiyorum. Kolu asagi indirince ekran aninda kapaniyor biliosunuz. Ben bu durumda ekranin atiyorum 15 20 sn daha acik kalmasini istiyorum. Bunu yapabiliyor muyuz acaba? Ayarlari biraz kurcaladim ama bulamadim boyle bir sey.

• quote:

Orijinalden alıntı: MuBi

Gear s3 frontier güzel olmuş...

Frontier dediginiz nedir acaba merak ettim.

• maalesef. keşke olsa ama öyle bir ayar seçeneği yok.
  • gear s3'ün sport modeli frontier olarak adlandırılmış anladığım kadarıyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnrzen

iyi günler,
    gear s2 almayı düşünüyorum 650 tl civarında internette fiyatları var
    soru alsında şu
    beta gear s2 programını iphone 5s e yükledikten sonra saati güncellemeli miyiz? bu şekilde kullanan var mı? sonuç olarak sıfır saat güncel gelmeyecek.
    nasıl bir yol izlenmeli gear s2 programını kurup onunla mı eşleştirilmeli. yoksa direkt bluetooth dan hiç gear s2 manager programını kurmadan bağlamalıyım? saati güncellemeli mi?
    iphone ile kullananlar memnun mu gear s2 manager ile kulanırken bi farkı var mı?

kafamda deli sorular

iphone ile kullanan kimse yokmudur?
  • quote:

maalesef. keşke olsa ama öyle bir ayar seçeneği yok.

Hadi ya. Keske oyle bir ozellik olsaymis. Tskler.

• arkadaşlar bu metal kayıştan almak istiyorum. kendi orj kayışı benim çok hoşuma gitmedi. biraz basit duruyor. metal kayışı ben daha çok seviyorum.

bu kayışı kullanan var mı acaba?http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-gear-s2-metal-kayis-milano-loop-234682796
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.