Şimdi Ara

Gaziantep Üniversitesi''Parlayan Yıldız'' (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
482
Cevap
4
Favori
33.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben bugün aradım üniversiteyi dosya filan gelicek mi dedim. "Kayıt yaptırmaya geliceksiniz" gibi bi cevap aldım yani dosyadan filan haberi yok kimsenin

Sizin hangi bölümler arkadaşlar?
  • Arkadaşlar ben de fizik müh. bölümünü kazandım. Üniversite hakkında daha fazla bilgi verebilecek olan var mı?
  • Ben Makine Mühendisliğini kazandım İkinci Öğretim kayıta gelenlerle tanışmak isterim
  • Bende arkeolojiyi kazandım. Okulun ilk günleri haberleşir tanışırız isterseniz kayıt günleri ayrılmış çünkü...
  • arkadaşlar ösym kazandı belgesi elektronik ortamda üniversitelere yollanıyor sanırım. bu konuda bizim yapacağımız birşey yok di mi?
    istenen belgelerde ösym kazandı belgesi yazmışlar ama bize yollamayacaklar ki. di mi?
  • http://www.gantep.edu.tr/duyuru/indexnew.php?id=6318
    2. sırada "ösym kazandı belgesi" var
  • Sana posta ile gelirse onu götür. Gelmezse tercih sonuçlarından bi çıktı alıver
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tolga*

Sana posta ile gelirse onu götür. Gelmezse tercih sonuçlarından bi çıktı alıver

hocam sadece sonuç belgesi geldi
    sana ösym kazandı belgesi geldi mi ki?
    çıktı resmi değil. götürmenin anlamı yok.
  • çıktı alın dediler bugün üniversiteyi aradığımda bilginiz olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kedimi Yedim

quote:

Sana posta ile gelirse onu götür. Gelmezse tercih sonuçlarından bi çıktı alıver

hocam sadece sonuç belgesi geldi
    sana ösym kazandı belgesi geldi mi ki?
    çıktı resmi değil. götürmenin anlamı yok.

Ona kalırsa ikametgah götürmenin de anlamı yok.
  • Tüm işlemlerimi tamamladım hayırlısıyla 30 unda ordayım.

http://www.gantep.edu.tr/yeni/

bu adresten öğrenci numaranızıda öğrenebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nebze

çıktı alın dediler bugün üniversiteyi aradığımda bilginiz olsun

başka ne söylediler? ösym kazandı belgesiyle ilgili birşey söylediler mi?
  • quote:

Ösym kazandı belgesi için çıktı alın dediler zaten.Yerleştirme sonuç sayfasını yazdırın.Zaten yukarda verdiğim linkten kontrol edin öğrenci numaranız çıkıyor mu çıkıyorsa hiç bir sorun olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nebze

quote:

Ösym kazandı belgesi için çıktı alın dediler zaten.Yerleştirme sonuç sayfasını yazdırın.Zaten yukarda verdiğim linkten kontrol edin öğrenci numaranız çıkıyor mu çıkıyorsa hiç bir sorun olmaz.

çıkıyor tabi :) tamam sağol
  • Ne demek. Yok mu başka makine mühendisi :)
  • Elektrik elektronik var Dersler başlasın buluşuruz zaten
  • quote:

Elektrik elektronik var Dersler başlasın buluşuruz zaten

ikinci öğretim mi hocam :D
  • Elektrik-Elektronik Müh.(İ.Ö) var arkadaşlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurcan.kaymak -- 21 Ağustos 2010; 14:04:14 >
  • Gaziantep üniversitesini, gaziantepli değilsen tavsiye etmiyorum. Üniversiteye gelen öğrencilerin %99 u memnun değildi. Sınıfın %10u kaydını sildirdi, %88 ide ilerde geçiş yaptıracam ümidiyle kaldılar. %2 si zaten antepliydi.

Müh. ve diğer bölümler için konuşuyorum. Eğer gerçekten bir üniversite okumak istiyorsanız. Her anlamda bir üniversite, G.Antep üniversitesinden uzak durun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ImbaLanceD

Gaziantep üniversitesini, gaziantepli değilsen tavsiye etmiyorum. Üniversiteye gelen öğrencilerin %99 u memnun değildi. Sınıfın %10u kaydını sildirdi, %88 ide ilerde geçiş yaptıracam ümidiyle kaldılar. %2 si zaten antepliydi.

Müh. ve diğer bölümler için konuşuyorum. Eğer gerçekten bir üniversite okumak istiyorsanız. Her anlamda bir üniversite, G.Antep üniversitesinden uzak durun.

Haydaaa oldumu bu şimdi
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.