Şimdi Ara

|Gazi Mustafa Kemal Atatürk - İlber Ortaylı ve Nutuk Kitabı |19.90 TL | (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
2
Favori
4.585
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sea_man1978

Arkadaş hiç bir karşıt görüş bulamazsak birbirimize sen daha nutuktan anlarsın anlamazsın diye giriyoruz İşte tam da bu yüzden ülkede durum "koyunun olmadığı yerde keçiye abdurrahman çelebi derler" durumudur.

+1
  • Süper kampanya, teşekkürler
  • yanına da izmirin dağları mp3 verin yok satar
  • Ne mutlu Türk'üm diyene
    Yaşa Mustafa Kemal Paşa yaşa

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zack06

Ne mutlu Türk'üm diyene
    Yaşa Mustafa Kemal Paşa yaşa

Helal sana zack06

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler aldım hemen
  • ben aldım çok teşekkürler
  • Uzun zamandır almak istiyordum. Kampanya çok iyi denk geldi. Hemen satın aldım. Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler.
  • bi kaç gün önce D&R da bakıp fiyatları yüzünden alamamıştım şimdi sipariş geçtim güzel oldu
  • Konu dışı mesajlar silinmiştir.

İyi forumlar,
  • Kampanya için teşekkürler. Güzel fırsat oldu. Satın aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fabrizo

yanına da izmirin dağları mp3 verin yok satar

Böyle de yok satıyor. Çok da güzel bir kitap herkese tavsiye ederim. Boş hamasetler yok.

Örneğin İstanbul’da İtalyanlar Avusturyalıların elindeki sarayı işgal etmiş. (Bugünki konsolosluk)Kendi husumetlerini de bizim topraklara yansıtmış.

Bilmediğim çok şey öğreniyorum herkese tavsiye ederim kendince alay ettiğini zanneden kişiler de buna samimiyetle dahildir

• Bende 19.90 TL iken bir set almıştım ama Aras Kargo yine kalitesini konuşturdu. Üzerinde Ankara adresi olan kutu Gaziantep'e gitmiş şimdi de Adana'da. Anlayacağınız benim koli Güneydoğu ve Akdeniz turuna çıkmış
  • 25 TL olmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kitapyurdu'nda şu an 18 tl. Sepeti 40 tlye tamamlamazsanız da 2 tl kargo ücreti var toplamda 20 tl zaten. Nutuk da bu kitabı alacak herkesin evinde mutlaka vardır. Velhasıl boş kampanya.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nikolay Tolstoyevski

Kitapyurdu'nda şu an 18 tl. Sepeti 40 tlye tamamlamazsanız da 2 tl kargo ücreti var toplamda 20 tl zaten. Nutuk da bu kitabı alacak herkesin evinde mutlaka vardır. Velhasıl boş kampanya.

Neden boş olsun ya nutuk bende yok mesela aldım. Çokda guzel kampanya

• Maviçatı yayınlarından kitap alacağıma gider osmanlıca mezar taşlarını okurum daha çok şey anlarım içeriğinden.

Nutuk alacaksan sağlam bir yayınevinden alacaksın. İş bankası kültür yayınları gibi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 25 tl ye çıkmış arkadaşlar.
  • Baktılar satış var, hemen zam. Ben almıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nikolay Tolstoyevski

Maviçatı yayınlarından kitap alacağıma gider osmanlıca mezar taşlarını okurum daha çok şey anlarım içeriğinden.

Nutuk alacaksan sağlam bir yayınevinden alacaksın. İş bankası kültür yayınları gibi.

Bu kitaplar orjinal degilmi? Kitaplar geldi nutuk kapak deforme olmuş.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.