Şimdi Ara

|Gazi Mustafa Kemal Atatürk - İlber Ortaylı ve Nutuk Kitabı |19.90 TL |

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
2
Favori
4.585
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • |Gazi Mustafa Kemal Atatürk - İlber Ortaylı ve Nutuk Kitabı |19.90 TL |http://www.ucuzkitapal.com/gazi-mustafa-kemal-ataturk-ve-nutuk-kitabi-tv-ozel-ikili-kitap-kampanya.html

1. Kitap

Gazi Mustafa Kemal Atatürk

İlber Ortaylı

Kronik Yayınları

474 Sayfa / 13,5 x 21,5 cm

2. Kitap

Nutuk

Mustafa Kemal Atatürk

Maviçatı Yayınları

586 Sayfa / 13,5 x 21,5 cm
    |Gazi Mustafa Kemal Atatürk - İlber Ortaylı ve Nutuk Kitabı |19.90 TL |

• Her evde olması gereken bir kitap.
  • Nutuk var ama alıp onu eşe dosya hediye edeyim bari :) Olmayanın evinde de olsun. İlber Ortaylı'nın kitabı carrefour'da 20 TL idi.
  • Çok iyi firsat. Kargo dahil mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yuémcé kullanıcısına yanıt
    Atatürk’ü seven herkesin evinde var zaten en azından %90 ının,ama okuyup içini anlayan %20 %30 Kuran gibi aynı süs niyetine duruyor eline alıp sayfalarını karıştıran ya burda ne var ne yazıyor diyen yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dh nın 1 liralık ürün için kırk takla atan ölücüleri ne anlar NUTUK dan.
  • barsav12 kullanıcısına yanıt
    Sizde öyle olabilir ama ben öyle olduğunu düşünmüyorum,

Bir insan evie nutuk ibi bir kitabı bilinçli olarak alıyorsa muhakkak okuyordur, okumuştur.

Süs olsun diye aınacak bir kitap değildir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fezalii -- 19 Şubat 2018; 20:2:9 >
  • fezalii kullanıcısına yanıt
    Bu konuda sizi veya forumdaki herhangi bir insanı suçlamadım,siz neden üzerinize alıp topu bana attınız ?

• Arkadaş hiç bir karşıt görüş bulamazsak birbirimize sen daha nutuktan anlarsın anlamazsın diye giriyoruz İşte tam da bu yüzden ülkede durum "koyunun olmadığı yerde keçiye abdurrahman çelebi derler" durumudur.
  • barsav12 kullanıcısına yanıt
    bir düşünce one sürdünüz, ben de size katılmadığımı söyledim, kendi fikrimi belirttim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fezalii -- 19 Şubat 2018; 20:53:27 >
  • güzel fırsat. teşekkürler.
  • Kargo?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha önceki 15 tl olan kampanya da Gazi Mustafa Kemal Atatürk kitabını almıştım. 1 gün sonra kargoya verilip sorunsuz elime ulaştı. 3 tl kargo bedeli varki hiçbir şey. Şuan daha efsane bir kampanya olmuş tekrar hediye etmek için alacağım.
  • arkadaşlar bilmediğim için soruyorum korsan değil demi bunlar
  • sol üstte '10 ile 30TL arası Kargo Ücreti 3TL'dir.' yazıyo
  • Güzel kampanya yapmışlar. Ben daha önce aldım iki kitabı da ayrı ayrı sözcü yayın evinden.
    Tarihini emin kaynaklardan incelemek isteyenlere güzel kaynak. Henüz bitiremedim "Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK"ü. Akşamları saçma sapan dizileri izlemektense kitap okuyorum. Size de tavsiye ederim.

Bunlara ilave olarak

Yılmaz ÖZDİL "Sen Kimsin?" ve "Beraber Yürüttük Biz Bu Yollarda"
    Ahmet ŞIK "İmamın Ordusu"
    Sinan MEYDAN "Yüzyılın Kitabı"
    Banu AVAR "Zemberek"
    Soner Yalçın "Saklı Seçilmişler"

kitaplarını da okumanızı tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fractal design -- 20 Şubat 2018; 1:11:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: draw1907

Nutuk var ama alıp onu eşe dosya hediye edeyim bari :) Olmayanın evinde de olsun. İlber Ortaylı'nın kitabı carrefour'da 20 TL idi.

Aynen bende gördüm Carrefour'da mevcuttu dediğiniz gibi İlber Ortaylı'nın kitabı. Ancak buradaki fiyat çok daha cazip şüphesiz
  • bir bilgi de benden Ankara'da olanlar için ATO Congresium'da şu an kitap fuarı var. Bu perşembe yani 22 Şubatta Saat 17.00 de İlber Ortaylı imza gününe gelecek
  • Camino Del Rio kullanıcısına yanıt
    Kargo ücreti 30 TL'ye kadar 3 TL'dir. 30-150 TL arasında 5.00-7.00 TL arasında değişmektedir.150 TL üzeri ve kargo ödeyen ürün aldığınızda kargo ücretsizdir.Anlaşmalı firmamız Aras Kargo ile tüm Türkiye'ye teslimat sağlanmaktadır.
  • Merhaba, Kısa süreli bir kampanyadır.CNN ve NTV de reklamlarımız yayınlanmaktadır. Stoklarla sınırlıdır. Bilginize...

Kargo ücreti 30 TL'ye kadar 3 TL'dir. 30-150 TL arasında 5.00-7.00 TL arasında değişmektedir.150 TL üzeri ve kargo ödeyen ürün aldığınızda kargo ücretsizdir.Anlaşmalı firmamız Aras Kargo ile tüm Türkiye'ye teslimat sağlanmaktadır.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.