Şimdi Ara

Gazi çocuklarına tanınan haklar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar merhaba,Babam Kıbrıs gazisi,suan elektrik su indirimi fln alıyoruz ama merak ettigim benim yararlanabileceğim haklar tam olarak nelerdir,bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FurqaN91 -- 17 Mayıs 2013; 22:34:06 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Pedere saygılar ilk olarak.

Google adlı bir site var, onu kullan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gitαrist

Pedere saygılar ilk olarak.

Teşekkürler...

Google de araştırdığım la dışarıda ki bu konuda yetkili insanların dedikleri birbiriyle çelişiyor,burada benim gibi gazi cocugu olup bu haklardan yararlananlar olabileceğini düşündüğüm için konuyu açma gereksinimi duydum hocam...

• quote:

Orijinalden alıntı: FurqaN91

quote:

Teşekkürler...

Google de araştırdığım la dışarıda ki bu konuda yetkili insanların dedikleri birbiriyle çelişiyor,burada benim gibi gazi cocugu olup bu haklardan yararlananlar olabileceğini düşündüğüm için konuyu açma gereksinimi duydum hocam...

bu konuyla ilgili pek bi bir bilgim yok ama belediye otobüsleri vs ya bedava yada indirimli binebiliyodunuz galiba gerçi biliyosunuzdur ama

bu arada saygılar babana

• quote:

quote:

Teşekkürler...

Genelkurmay'ın sitesinde iletişim bölümü illa ki vardır, e-posta yollamayı deneyebilirsiniz. İlk elden bilgi almış olursunuz.
  • Abim gazi otobüs müze vb şeyler indirimli veya ucuzdu otobüs beleş. Özel okul hakkıda vardı ama abim çatışma gazisi kıbrıs gazisi için farklı olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KuzeyTekinoğlu25

Abim gazi otobüs müze vb şeyler indirimli veya ucuzdu otobüs beleş. Özel okul hakkıda vardı ama abim çatışma gazisi kıbrıs gazisi için farklı olabilir.

Evet hocam ozel okullar da yarı Burs lu okuma şansı var ama bildigim kadarıyla vakıf Üniversitelerinde geçerli sadece,kesin birşey ogrenemedim bi türlü,her kafadan bi ses çıkıyor,buradan yeterli bilgi alamazsam en son askeriye'ye mail aticam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FurqaN91 -- 17 Mayıs 2013; 23:21:14 >
  • Devlet yurtlarinda onceligin oluyor.

• Herhangi bilgimin olduğunu söyleyemem de, mantıken gazi çocuklarına tanınabilecek haklar pek olmasa gerek. Ancak şahsi olarak sen gazi olduğunda ya da şehit çocuğu olduğunda işler değişir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KuzeyTekinoğlu25

Abim gazi otobüs müze vb şeyler indirimli veya ucuzdu otobüs beleş. Özel okul hakkıda vardı ama abim çatışma gazisi kıbrıs gazisi için farklı olabilir.

Evet hocam ozel okullar da yarı Burs lu okuma şansı var ama bildigim kadarıyla vakıf Üniversitelerinde geçerli sadece,kesin birşey ogrenemedim bi türlü,her kafadan bi ses çıkıyor,buradan yeterli bilgi alamazsam en son askeriye'ye mail aticam

Gaziler derneğine git hiç uğraşma en detaylı en güzel şekilde anlatıyorlar ve çok yardımcı oluyorlar, emin ol.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.