Şimdi Ara

Gastroclub üyeliğine (750 TL), 1 yıl macfit hediye (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
346
Cevap
13
Favori
49.721
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bütün Türkiye’de geçerli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sitede mac fit üyeliği yazmıyor üye olunca kesin geliyor mu ?

• bolca şikayet var ekşisözlükte:)tereddütte kaldım valla 

• quote:

Orijinalden alıntı: ulvi1976

bolca şikayet var ekşisözlükte:)tereddütte kaldım valla 

Ne ile alakalı şikayet hocam? Kodu yolluyorlar hala. Üyelikle alakalı bir sıkıntı olmaması lazım

• Dilsiz Gurme kullanıcısına yanıt

Mac fit'le ilgili genel şikayetler

• thekocak kullanıcısına yanıt
    Evet ben o tarihten sonra aldım. Yine de almadan önce canlı destekten sorun oradan dönüş yapıyorlar zaten
  • Birçok MACfit 07:00-10:00 ve 15:00-20:00 arası felaket bie yoğunluk yaşıyor. Bu saatlerde gitmeyi planlıyorsanız eğer mutlaka kodu almadan önce gideceğiniz saatte size yakın salonun haline bir bakın. Hiçbir önlem yok, üye kota sınırı zaten yok ve duş alanları ufak ve yoğun oluyor. Özellikle pandemi döneminde nasıl müsade ediliyor şaşıyorum. Etrafımdaki 4 macfitte öyle. Hal öyle olunca 3 katı para verip 5 yıldızlı otelin ultralüks bir salonuna yazıldım ve çoğu saat boş :) 3 katı dediğim normalde 4500 TL olan üyeliği pandemi nedeniyle 2500 e çekmişler. Zaten içinde açık kapalı havuzu, hamamı, saunası, buhar-tuz banyosu vs vs olan salonların seneliği en az 2600 den başlıyor. Bende öyle bir fırsat yakaladım. Konu buraya nasıl ulaştı anlamadım :) ama dediğim gibi yazılmadan mutlaka gideceğiniz saatin yoğunluğuna bakın öyle karar verin. Pişman olmayı sonra. Herkese sağlıklı, sıhhatli sporlar :)

Bir de şimdi inceledim de kahve dünyasından haftada 12 adet e kadar filtre kahve bedava mı? Free diyor. Öyleyse kesin yazılın ahah :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FastMember -- 24 Ocak 2021; 22:1:58 >

• FastMember F kullanıcısına yanıt
    Hangi sehir Hocam?
    “Hediyeniz orta boy filtre, latte, amerikano ve Türk kahvesinde geçerlidir. Haftada 1, en fazla 12 kez kullanabilirsiniz.”

Toplam 12’ymis .
  • realistspary kullanıcısına yanıt

İstanbul hocam. Avrupa yakası bakırköy bölgesi. Maalesef bizim çevrede felaket kalabalıktı ve soyunma odaları herkes yan yana. Gezip görmenizde fayda var. Özellikle gideceğiniz saat aralığında.

Yazıldığınız otelde mi aynı bölgede hangisi acaba aklımda bulunsun?

• Bu kampanya bitti mi arkadaşlar sitelerinde böyle bir şey göremedim ve o promosyon kodu da geçersiz diyor girince.

• quote:

Orijinalden alıntı: FastMember

İstanbul hocam. Avrupa yakası bakırköy bölgesi. Maalesef bizim çevrede felaket kalabalıktı ve soyunma odaları herkes yan yana. Gezip görmenizde fayda var. Özellikle gideceğiniz saat aralığında.

Sanırım titanic'e kaydoldunuz bakırköy civarındaki çoğu yere gitmiş biri olarak diyorum onun yerine sahildeki international sportsa kaydolsaydınız hem alan olarak daha büyük hem daha fazla seçenekli titanicin havuzu filan çok kötü ve şuan corona var diye belki çoğu kişi gelmiyor ama turist mevsimi açılınca ora aşırı kalabalık ve kötü bir kalabalık oluyor her aleti çok pis kullanıyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: okartal1

Herkese toplu bir cevap vereyim

1- 3 ay içinde kod aktifleştirmeniz gerekiyor

2 - 1 Yıllık Macfit Tüm Macfit seçeneğinde geçerli istediğiniz her Macfit'e gidebiliyorsunuz

3 - Gastroclub üyeliği çöp zira maaşınız 5000 tl nin altında ise üye restoranların tümüne asla gitmeyeceksiniz zira pahalı zengin mekanları var genellikle

--- Not: Berekette filanda geçiyor ama kampanyalı ürünlerde GastroClub geçmez

Yani kısacası macfit için istiyorsanız alabilirsiniz sevgiler

Askeri ücret 3k zaten. 5k alan ne restorana gidecek, anca tavuk döner ayran takılır. 5k filan alan artık fakir, 20k ve üzeri ayda 1-2 defa lüks restorana gidebilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arapaşığı A kullanıcısına yanıt

Konuyla alakasız ama size cevaben yazıyorum.. 5k alan bile fakir doğru ama forumda sıcak fırsatlar bölümünde iphone fırsatları konusu var, oraya bir bakarsanız insanlar 10 binlere 15 binlere bu telefonlardan alıp sipariş ekran görüntülerini atıyor. Yani demek istediğim, biz enteresan bir ülke ve enteresan bir milletiz. Ülkenin bu şartlarında bile bu kadar insan gidip 10 bine 15 bine telefon alıp bunun için sırada bekliyorsa artık fakirlik kavramı zenginlik kavramı alım gücü vs. herşey birbirine girmiş vaziyette.

• arapaşığı A kullanıcısına yanıt

"Asgari" .. dilimizi katletmeye ne kadar meraklisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: GeCCe

Konuyla alakasız ama size cevaben yazıyorum.. 5k alan bile fakir doğru ama forumda sıcak fırsatlar bölümünde iphone fırsatları konusu var, oraya bir bakarsanız insanlar 10 binlere 15 binlere bu telefonlardan alıp sipariş ekran görüntülerini atıyor. Yani demek istediğim, biz enteresan bir ülke ve enteresan bir milletiz. Ülkenin bu şartlarında bile bu kadar insan gidip 10 bine 15 bine telefon alıp bunun için sırada bekliyorsa artık fakirlik kavramı zenginlik kavramı alım gücü vs. herşey birbirine girmiş vaziyette.

Son zamanda yaşanan tüketim çılgınlığının sebebi parası olanların bir an önce, alabiliyorken birşeyler almak istemesinden kaynaklanıyor. Şimdi 15bin olan iPhone 12 1 sene sonra 20bin olacak. 3 sene önce 70 bine aldığım arabanın sıfırı şuanda 200bin.1 sene sonra 300bin olacak belki. Yani insanlar can havliyle son alımlarını yapıyorlar 5 sene sonra araba filan hayal olacak böyle giderse.

• quote:

Orijinalden alıntı: jujuuu

"Asgari" .. dilimizi katletmeye ne kadar meraklisiniz

Benim için askeri kardeşim. Dilbilgisi ve imla zerre umrumda değil

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.