Şimdi Ara

Gastroclub üyeliğine (750 TL), 1 yıl macfit hediye (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
346
Cevap
13
Favori
49.723
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• amiralbattımıacaba A kullanıcısına yanıt
    Fiyat
  • Bucephalas B kullanıcısına yanıt

bomonti macfit gıdıyorum salonlar genelde bos sıkıntı olmuyor havalandırma ıyı.devamlı aletlerı sılen biri var,bu işler yokkan zaman gecirilecek en iyi yer benım için

• kod almak isteyen bende 1 tane mevcut verebilirim.

• Hala satılık kodu olan varsa PM den ulaşabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bosuna kod istemeyin 1000 tl fiyat çekiyorlar zaten siteden 1200 aliyorsun. Ayda bi kac kez salona gidicem 600 e birakin dedim kabul etmiyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uyaran

Bosuna kod istemeyin 1000 tl fiyat çekiyorlar zaten siteden 1200 aliyorsun. Ayda bi kac kez salona gidicem 600 e birakin dedim kabul etmiyorlar

Üstteki arkadaş mesela 1300 dedi, herhalde 2si dedim yok teki dedi.. macfitten pahallı macfit kodu satanlarda varmış :)

• quote:

Orijinalden alıntı: uyaran

Bosuna kod istemeyin 1000 tl fiyat çekiyorlar zaten siteden 1200 aliyorsun. Ayda bi kac kez salona gidicem 600 e birakin dedim kabul etmiyorlar
    akp kongreleri takip et, ne işin var spor salonuyla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kodu satan varmı.

• Alınık kod varsa uyguna alabilirim arkadaşlar...

• satan varsa 1 yıllık alabilirim 750 den

• quote:

Orijinalden alıntı: onteo

Alınık kod varsa uyguna alabilirim arkadaşlar...

Adamlar 1yıllığını 1300 e veriyor çekcilerden almak yerine şuan aynı kampanya olmasa da şuan gastroclubta 1yıl 1000, 6 aylık 600tl kampanyası var.

• 750 tl ye macfit kodu isteyen ulaşabilir, 10-12 gün içinde kullanılması gerek

• 600'e verebilecek varsa talibim.

• Kampanya yeniden başlamış 6 ay GastroClub üyeliği 1 yıl tüm Macfitler üyeliği 780₺ bugün bir arkadaşı daha üye yaptık.

Kampanya kodu : A35GC

• quote:

Orijinalden alıntı: Akid

Kampanya yeniden başlamış 6 ay GastroClub üyeliği 1 yıl tüm Macfitler üyeliği 780₺ bugün bir arkadaşı daha üye yaptık.

Kampanya kodu : A35GC

Nasıl kaydoluyoruz buna, uygulaması falan mı vaR? Bir de tüm macfit'lerde geçerler mi acaba?

Verdiğiniz kampanya kodunu girince %35 indirim diyor sadece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dış Güçler Temsilcisi -- 2 Haziran 2021; 20:21:48 >
  • Tamamdır %35 uyarısı gelince 6 ay 780₺ GastroClub üyeliği artı tüm macfitler seçeneği çıkıyor onu seçiyorsunuz ödeme yapıyorsunuz ardından size macfit kodu geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Akid

Tamamdır %35 uyarısı gelince 6 ay 780₺ GastroClub üyeliği artı tüm macfitler seçeneği çıkıyor onu seçiyorsunuz ödeme yapıyorsunuz ardından size macfit kodu geliyor.

Teşekkür ederim. 6 aylık GastroClub üyeliğini 780 lira karşılığında aldım ve 1 yıllık MACFit üyeliği aktif ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dış Güçler Temsilcisi -- 3 Haziran 2021; 1:1:19 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.