Şimdi Ara

Gas Guzzlers Extreme %100 Türkçe Yerelleştirme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Gas Guzzlers Extreme %100 Türkçe Yerelleştirme

%100

Bu yama TÜRKÇE ÇEVİRİ EKİBİ - HE SOFTWARE tarafından sürdürülmektedir.

PROJE YÖNETİCİSİ

Harun Ercan

ÇEVİRMENLER

Harun Ercan

Süleyman Tomruk

Eyüp Aydın

TESTER

Harun Ercan

KURULUM

Harun Ercan

Heyecanla beklenen Gas Guzzlers Extreme Türkçe yama çalışması nihayete ermiştir. Tüm oyun sever camiasına gururla takdim ediyoruz.

HE Software ve Türkçe-Çeviri Ekibi işbirliğiyle hazırlanmıştır.

Kurulum ve diğer notları aşağıda bağlantısı verilen linkteki arşivden bulabilir veya sayfanın aşağısında görebilirsiniz.

İyi oyunlar, iyi avlar :)

İndirme Linki
    https://www.mediafire.com/?j7u1m9w8s75fb89

Bu yama, Gas Guzzlers Extreme için hazırlanmış bir Türkçe Yama'dır. Yama, oyunun orijinal dillerinde herhangi bir değişiklik yapmayıp ek olarak Türkçe dil seçeneği eklemiştir. Kurulum, otomatik olarak oyun için varsayılan dili Türkçe olarak ayarlamaktadır. Kurulum başarılı olduğu halde oyununuz Türkçe olmuyorsa HE Software ya da Türkçe-Çeviri facebook sayfalarından iletişime geçebilirsiniz. Facebook bağlantılarını aşağıda bulabilirsiniz.

SÜRÜM GEÇMİŞİ
    *Sürüm 1.3
    - Oyunun son güncellemesi olan 1.03 ile tam uyumlu hale getirilmiştir.
    - Oyunun dilini otomatik olarak Türkçe olarak ayarlayacak mekanizma kurulmuştur.
    - Yedekleme ve yama kaldırıldığında orijinal dosyaları geri yükleme fonksiyonu eklenmiştir.

*Sürüm 1.2 (TEST - YAYINLANMADI)
    - Kurulum iyileştirildi.
    - Bazı yazım hataları giderildi.
    - Stabil çalışan test sürümü.

*Sürüm 1.1 (TEST - YAYINLANMADI)
    - Bazı yazım hataları giderildi.
    - Test sürümü.

*Sürüm 1.0 (TEST - YAYINLANMADI)
    - Oyunun ilk sürümüyle uygun Türkçe'ye çeviri yapıldı.
    - İlk test sürümü.

https://www.facebook.com/Turkce.Ceviri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StarkSteeler -- 22 Ocak 2014; 20:53:58 >

• Sabırla bekliyoruz. Az önce Grid 2 Türkçe yamanızı indirdim. Bunuda sayenizde indireceğim. Böyle bir ekip oluşturan, Türkçe yamayı bizimle paylaşan ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Çalışmalarınızın devamını dileriz.

Ayrıca arkadaşlar Grid 2 ve Gas Guzzlers Extreme oyunlarını oynadım. Acayip güzel ben çok beğendim. Sanırım ömrüm boyunda sıkıldığımda hep bu 2 oyunu oynayacağım. Sizede tavsiye ederim.
  • % güncellendi.
  • StarkSteeler S kullanıcısına yanıt
    Bir Türkçe'ye çevirdiğimiz oyunu sizlere sunmaktan Türkçe - Çeviri Yerelleştirme Grubu olarak gurur duyuyoruz !

İyi oyunlar !
  • Dilskesti kullanıcısına yanıt
    abi ben türkçe yamayı kuruorum ama hala türkçe değil bide benimki rusça hiçbirşey anlamıorum bi yardım edinn
    herkesinki ingilizce benimki rusça

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naimcan12 -- 17 Haziran 2014; 19:20:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: naimcan12

abi ben türkçe yamayı kuruorum ama hala türkçe değil bide benimki rusça hiçbirşey anlamıorum bi yardım edinn
    herkesinki ingilizce benimki rusça

Oyun İngilizce'den çevrilmiştir. harun.ercan@turkce-ceviri.org adresine mail atarsanız proje yöneticisi sizinle ilgilenecektir.

• Oyun Steam'da Türkçe diliyle satışta. Emeğinize sağlık hocam. Allah razı olsun.
  • merhaba gas gussler extreme türkçe yamayı nasıl indirebilirim.linkte dosya mevcut değil
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.