Şimdi Ara

garrison invasion quest nasıl alınır? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
1
Favori
2.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Iron Horde gözden geçirildi ve gold alınabilir seviyede. Konu sahibi de düzeltmiş ama ben de konuyu yukarı taşımak adına yazayım.
  • Ben de yazmaya gedim şimdi, sakladığım Iron Horde invasiondan 1150 civarı puan aldık. Benim garrisondaydı invasion ben hariç herkes aldı itemını bana resource attı üç çantadan da. :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack Rabbit Slims -- 4 Aralık 2014; 21:22:37 >
  • hiç kimse bahsetmemiş. şunu merak ediyorum bu görevler solo yapılamaz mı? misal ben gittim 500+ mob kestim uğraştım görevi aldım. tek başıma gold puanı elde edemez miyim? gelen puanlar 1 kişi de olsan 3 kişi de olsan puanlama aynı mı işliyor?
  • oldurdugun adam başına puan aldıgın için , ve ayrıca bazen ek görevler verdiğinden ( korkmuş elemanı townhall a götür gibi) tek kişi gold lmak pek mumkün değil gibi , ileride item levellarımız yüksldiği zaman olabilir . ama suanda gold almak için , etraftaki bütün elemanları kendi etrafına toplayıp AoE ile kesip bu sürede olmeyip , aynı zamanda binalarının yıkılmasına engel olman falan gerekir . ama bronze veya silver alınır gibi .

ayrıca düşmanlar bir öncekiler öldüğü zaman spawn oldugundan hızlıda öldürmen gerekiyor fazla puan alabilmek için . eger tek basına yapıcaksan ben botani invasion u tavsiye ederim ( her şekilde botani deki düşman sayısı diğerlerine göre çok üstün )

puanlama aynı işlemekte , oldurdugunuz duşmanın zorluguna göre , yaptıgınız ek göreve göre ,puan havuza atılıyor , kişiye özel puan yok .
  • Will kullanıcısına yanıt
    öncelikle bilgilendirme için çok teşekkürler.

Bence solo takılanlara büyük haksızlık bu ayarlama. misal tek kişi ile 3 kişi aynı sayıda adam öldürmez ki? tek kişi 1 tane öldürene kadar 3 kişi 3 tane öldürecetir. şimndi ben öldürdüm bir tane 5 puan 3 kişi aynı zamanda 3 tane öldürdü 15 puan. bu resmen saçmalık. en azından solo yapıldığında gelen puanlama farklı olmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmm2515

öncelikle bilgilendirme için çok teşekkürler.

Bence solo takılanlara büyük haksızlık bu ayarlama. misal tek kişi ile 3 kişi aynı sayıda adam öldürmez ki? tek kişi 1 tane öldürene kadar 3 kişi 3 tane öldürecetir. şimndi ben öldürdüm bir tane 5 puan 3 kişi aynı zamanda 3 tane öldürdü 15 puan. bu resmen saçmalık. en azından solo yapıldığında gelen puanlama farklı olmalı.

solo yapmayın zaten , senaryo bu. pandariadaki senaryolar gibi , onada 3 kişi giriliyordu . bu şekilde düşünecek olursanız dungeonlarda haksızlık raidlerde haksızlık , çok kişi gereken görevlerde haksızlık . eger questi alırsanız , dungeon finder da bir grup oluşturup , bir ekip toplayabilirsiniz. yada yapmazsınız bu görevi sonuçta zorunlu değil

ayrıca tek takılacaksanız neden MMORPG oynarsınız ki? bu oyunun zevki diğer insanlarla birlikte çıkar , guild le falan .
    bence güzel bir guild bulun kedinize , yabancı bile olabilir . raid falanda yapmanıza gerek yok , sosyal takılan birçok büyük guild vardır .

• apexis görevlerininin grup olanını alın günlük olarak gittiğiniz bölgelerdeki halkı mutlaka kızdıracaksınız
  •  garrison invasion quest nasıl alınır?

Tam olarak ne yapmam gerekiyor hocam, Garrison da bir hareketlilik yok, bu uyarıyı vereli 1 gün oldu.
  • Sergeantta quest vardır. Sergeanttan questi başlatabilirsin. Ancak 3 kişi olmanız avantajınıza olacaktır. Savaşla ilgili içerik başlıkta gayet yeterli şekilde var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metamania

Sergeantta quest vardır. Sergeanttan questi başlatabilirsin. Ancak 3 kişi olmanız avantajınıza olacaktır. Savaşla ilgili içerik başlıkta gayet yeterli şekilde var.

Hocam apexis görevleri sırasında kestiğimiz bosslardan mı görev tamamlanıyor yoksa ayrı bir senaryoya mı giriyoruz ? Yani benim Garrisonda herhangi bir ünlem işareti yokta ondan soruyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aschil

quote:

Sergeantta quest vardır. Sergeanttan questi başlatabilirsin. Ancak 3 kişi olmanız avantajınıza olacaktır. Savaşla ilgili içerik başlıkta gayet yeterli şekilde var.

Hocam apexis görevleri sırasında kestiğimiz bosslardan mı görev tamamlanıyor yoksa ayrı bir senaryoya mı giriyoruz ? Yani benim Garrisonda herhangi bir ünlem işareti yokta ondan soruyorum.

Garrisonda resource aldığın kutunun yanında sergeant vardır ally isen. Ondan alınıyor görev. Horde isen bilmiyorum. Ama eğer o işaret göründü ise görev garrisonunda görevli yetkili bi abi de :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aschil

quote:

Garrisonda resource aldığın kutunun yanında sergeant vardır ally isen. Ondan alınıyor görev. Horde isen bilmiyorum. Ama eğer o işaret göründü ise görev garrisonunda görevli yetkili bi abi de :)

Hangi npc olduğunu anladım lakin npc de bir değişiklik yok, bug da sanırım

• Dün guilden birisine quest gelmiş 3 kişi gold olarak yaptık, bugün de bana verdi questi, benim sorum şu eger questi almazsak durur mu? reset ten sonra yapmayı düşünüyorum çünki bu hafta gold olarak yaptım zaten.
  • Petrichor kullanıcısına yanıt
    geçen haftadan kalan questim bugun baktım hala duruyor . yani sorunun cevabı evet duruyor .
  • Will kullanıcısına yanıt
    evet bende beklettim denemek için duruyormuş yaptım bugün :)
  • Bu hafta başı silmişler invasionları.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.