Şimdi Ara

Garmin Navigasyon İnceleme (2589LM)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
2.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar garmin cihazların genel özelliklerini ve kullanımını gösteren bir video hazırlamıştım sizlerle de paylaşmak istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercan_wrc -- 14 Kasım 2015; 18:39:55 >

• emeğin için teşekkürler, yalnız, keşke kamera sabit dursaymış, izlemesi yoruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: agtr

emeğin için teşekkürler, yalnız, keşke kamera sabit dursaymış, izlemesi yoruyor

hocam cep telefonu ile elimde tutarak çektim ondan kaynaklı biraz, bazı arkadaşlar bazı özellikleri soruyorlardı bende uzun bir video ile herşeyi göstermek istedim.
  • yoo, video içeriği güzel, emek verildiği belli, ben sadece tavsiye amaçlı söyledim. elinize sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: agtr

yoo, video içeriği güzel, emek verildiği belli, ben sadece tavsiye amaçlı söyledim. elinize sağlık

rica ederim hocam, ben alırken çok araştırdım ama garmin türkiyede çok kullanılan bir cihaz olmadığı için detaylı birşey bulamamıştım, bu video alacaklara yardımcı olur
  • Evelsi gün YouTube ta bu video ya denk geldim. Cihazı satın almamda etken oldu. Emeğinize sağlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emo23

Evelsi gün YouTube ta bu video ya denk geldim. Cihazı satın almamda etken oldu. Emeğinize sağlık.

rica ederim, cihazdan hala çok memnunum, özellikleri çok kullanışlı, yani garmin cihaz yaparken navigasyon olsun satıyım diye değilde kullanıcı ne ister ne gibi özellikler olmalı diye düşünmüş. güle güle kullanın parasının hakkını veren bir cihaz.
  • Emeğinize sağlık çok yardımcı oldu. Bende Garmin Nuvi 2689LM Navigasyon Cihazını almayı planlıyorum.
    Başka önerisi olan varsa dinleyebilirim.
  • Merhaba, Avrupa ve Amerika'ya gideceğiz mesela, Open Street Map vs yükleyip, Garmin'den ayrıca harita satın almaya ihtiyaç kalmadan orada da navigasyon yapabilir miyiz?

Tomtom, Türkiye'de servis hizmeti vermediği için soğudum ama Avrupa haritalı Go 40, 50, 60 veya tüm Dünya haritalı Go 510, 610 modelleri mantıklı görünüyor mesela. Tomtom Go 510'u 629 TL'ye alabiliyorum. Garmin'e açık kaynak ta olsa ücretsiz harita yükleyebiliyorsak tercihim Garmin olacak ama. Anlayan birisi bilgi verebilir mi arkadaşlar.. Syg.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hasangul kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

Bir SD kart üzerinde gideceğiniz ülkenin haritalarını yüklerseniz; Garmin sorunsuz navigasyon yaptıracaktır size.

İstediğiniz ülkenin haritasını BURADAN indirebilirsiniz.

Saygılar
  • Navigasyon konularının tamamında katkılarınız için teşekkürler @DD252Admin
    Konuyu açan ve cihaz incelemesini bizimle paylaşan @ercan_wrc arkadaşımıza da teşekkürler.
    Bugün bende nüvi 2589 kullanıcısı oldum, sayenizde güzel bir cihaz satın aldığımı düşünüyorum. Bu incelemenin üzerine bir şey kalmış mıdır bilmiyorum ama yeni bir şey keşfedersem mutlaka bu konuda paylaşırım. Herkese iyi forumlar..

• quote:

Orijinalden alıntı: hasangul

Navigasyon konularının tamamında katkılarınız için teşekkürler @DD252Admin
    Konuyu açan ve cihaz incelemesini bizimle paylaşan @ercan_wrc arkadaşımıza da teşekkürler.
    Bugün bende nüvi 2589 kullanıcısı oldum, sayenizde güzel bir cihaz satın aldığımı düşünüyorum. Bu incelemenin üzerine bir şey kalmış mıdır bilmiyorum ama yeni bir şey keşfedersem mutlaka bu konuda paylaşırım. Herkese iyi forumlar..

Merhaba

Öncelikle cihazınız hayırlı olsun gerçekten fiyatının hakkını veren bir cihaz. Bu sıralar biraz yoğun olduğum için mesajınıza dönüş yapamadım. Arkadaşımızın dediği gibi yurt dışında da sorunsuz kullanabilirsiniz.

• 2689 ile arasında 50 TL kadar fiyat farkı var, 6" ekran daha mantıklı olmaz mı ne dersiniz? Eşime alacağım, yön duygusu maalesef çoook zayıf :)

Görsellerin anlaşılır olması lazım, navigasyon takibi konusunda tecrübeli değil, Tom Tom arayüzü mu yoksa GARMIN mi daha kolay ve anlaşılabilir olur? ileri fonksiyonlu özelliktense anlaşılır olmasını tercih ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulashcan -- 6 Mart 2016; 20:10:46 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulashcan

2689 ile arasında 50 TL kadar fiyat farkı var, 6" ekran daha mantıklı olmaz mı ne dersiniz? Eşime alacağım, yön duygusu maalesef çoook zayıf :)

Görsellerin anlaşılır olması lazım, navigasyon takibi konusunda tecrübeli değil, Tom Tom arayüzü mu yoksa GARMIN mi daha kolay ve anlaşılabilir olur? ileri fonksiyonlu özelliktense anlaşılır olmasını tercih ederim.

tomtom kullanmadım ama garmin oldukça rahat ben özellikle 5inch aldım camda görüş açısı daralmasın diye. küçükde değil tam bence. ayrıca videoyu izlediyseniz sesli komuta var ona alışırsa elini bile değmeden rahatça kullanır diye düşünüyorum
  • 2018 T2 harita güncellemesi geldi. isteyenler baytekin harita güncelleme sitesinden indirip güncelleyebilir.

https://www.baytekin.com.tr/files/Map.rar

2018 T2 haritayı indirmek için tıklayınız
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.