Şimdi Ara

GarantiOne Fırsatları\\Restoran, Giyim, Steam&Stores&Netflix, 1GB Hediye (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.999
Cevap
181
Favori
227.458
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: adanaliboy

quote:

Orijinalden alıntı: mustafaa96

Opet Online Yapıkredi POS u kullanıyor.Alsanız da geçerli olmaz.
    Kampanyada Garanti POS şartı var.

ulen şansa bak be :( bugüne kadar bekledim yenilenmesini, opetten alımı yaptım.. geçen defa garanti postan geçirin dediğimde zaten banka kartlarını kendi pos undan geçiyoruz demişti.. bu defa söylemedim.. slipte albaraka yazdığını eve gelince gördüm.. sms de gelmedi.. geçen ay anında sms kutlaması gelmişti :(

Zaten kendi posundan geciriyoruz diyen ok.ze bi dahaki sefere sen gecir :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Fazla benzin de harcamıyorum bi süredir.. Ayda 1 sefer almak yetiyordu.. Fırsatı da kaptık.. Bu haftasonu bi kebap yolu göründü bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fallenangel_1903 -- 28 Ocak 2015; 1:04:08 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende bu sefer 2 tane alacağım bundan önce hep banka kamoanyası kullanyıordum. 4 adet 100 e 25 bu 150 ye 20 neden bunları bu kadar ay es geçtim anlamadım.
  • Dürtmesek sallayacaklar herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasoci

Dürtmesek sallayacaklar herhalde

Petrol ve migros 20şerler yattı bugün :)

• Yatmış bana da şimdi gördüm hesapta

• Bana migros yatmamış neden olabilir. Kart ile çekip hediyem karta yükleme yapmıştım. Var mı fikri olan

• başlıkta hala gördüğüm için sormak istedim steam kampanyası hala devam ediyor mu?
  • migros yatmadı arkadaşlar, sizde durum nedir?
  • BLACKLEO55 B kullanıcısına yanıt
    Bana yattı. . aAlışveriş sonrası sms gelmiş miydi? Sms gelmesiyle yatmamasi normal.. alışveriş anında sms gelince direk yatıyor

• migros yatmış ... uçak yatmamış

uçak gecikmeli olarak kendiliğinden yatıyor mu yoksa illa kayıt mı açtırmalıyız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tiglat Pileser

migros yatmadı arkadaşlar, sizde durum nedir?

Banada yatmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramses-59 -- 29 Ocak 2015; 0:16:33 >
  • Benim migrosta yatmış, sms gelmemişti, slipte çıkmıştı 20 TL indirim diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Khalasar

Benim migrosta yatmış, sms gelmemişti, slipte çıkmıştı 20 TL indirim diye.

Alışverişi nezaman yapmıştın dostum.
  • ramses-59 kullanıcısına yanıt
    Aralık ayının son günleriydi, tam olarak hatırlamıyorum hocam. Kampanyanın başlamasından birkaç gün sonraydı alışverişim. Daha limitler dolmamıştı ben fırsatı kaptığımda.
  • elektrik ve dogalgaz faturami odedim ama hicbir mesaj gelmedi... Bilgilendirme mesaji gelen oldu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Khalasar

Aralık ayının son günleriydi, tam olarak hatırlamıyorum hocam. Kampanyanın başlamasından birkaç gün sonraydı alışverişim. Daha limitler dolmamıştı ben fırsatı kaptığımda.

hocam bende aralık ayında fırsat il çıktığında kaptım.Ama alışverişi 23 ocakta yaptım.Burada önemli olan fırsatı dolmadan kapmakmı? Yoksa belirtilen kişi sayısı kadar alışveriş yapılmadan alışveriş yapmakmı?Bilen birisi aydınlatsa iyi olur.
  • ramses-59 kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen belirtilen kişi sayısı kadar alışveriş yapılmadan önce alışveriş yapmalıydınız.
  • bu yatan paralar nereye yatıyor benm garantı hesabım yok sadece k kartını kullanıyorum nasıl olacak bu iş indirim olarak mı düşüyor ekstreden bazı arkadaşlar fiziki olarak para yatıyor demiş ama ilk kez kullanacağım hiç fikrim yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akayfaruk

bu yatan paralar nereye yatıyor benm garantı hesabım yok sadece k kartını kullanıyorum nasıl olacak bu iş indirim olarak mı düşüyor ekstreden bazı arkadaşlar fiziki olarak para yatıyor demiş ama ilk kez kullanacağım hiç fikrim yok.

kredi kartı varsa ekstereye indirim olarak geçiyor
  • 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.