Şimdi Ara

GarantiOne Fırsatları\\Restoran, Giyim, Steam&Stores&Netflix, 1GB Hediye (143. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.999
Cevap
181
Favori
227.410
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: çaylaq

quote:

Orijinalden alıntı: SiNaPSiS

quote:

Orijinalden alıntı: gül_mcd

gecen ay ki migros 100/20 sanal markete kampanyasina katilip bugun iade alan varmi ?
    kazandigima dair mesaj gelmisti ama bugun iade olmadi mesaj 3 kasim diyordu

Bana mesaj bile gelmemişti. Herhangi bi hareket yok

kredi kartına artı bakiye olarak yatıyor, orayı kontrol edin...

dun tum gun boyunca kontrol ettim sonra mh aradim biizm ekranlarda.glrunuyor sizin ekrana daha dusmemis dedi ekran goruntusu mail atti bugun nihayet yansimis
    25 yas ustuyum ve flexi kartim ..
    bu ayki kampanyayada katildim oda aralik 3 yansicak indirim ceklerle cok iyi alisveris oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• GarantiOne üzerinden kampanyalara katılım yaptım. sanalmarket 100/20 ve Sinemada 10 TL indirim için bonus kredi kartımla iade alabilir miyim ?
  • İade denince ben hesaba yapılıyor sanıyordum oysa ki kredi kartında Dönem içi İşlemler de görünüyor. Yatmadı diye düşünen varsa önce oraya baksın arkadaşlar.
  • mkaydi M kullanıcısına yanıt
    Alırsınız. Ben aldım bonus plus ile.

• migros Sanal indirim yatmış mı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • migros sanal indirimi yatmış kartıma 20TL iade gelmiş STEAM (eglence) indirimini sordum bu hafta içinde yatar dediler.
  • Arkadaslar sanal marketten kapida odeme ile normal bonus paracard ile odeme yapsam oluyormu? Illa igaranti paracard mi kullanmamiz gerekiyor?

• Eğlenceden gelen giden yok henüz.

• quote:

Orijinalden alıntı: avantis

Bende de 20 lira migros sanal market indirimi ve 20 lira giyim indirimi görünüyor. Büyük ihtimalle yakında karta indirim olarak yansır.
    Google playden parça parça toplamda 20 lirayı geçen uygulamalar satın almıştım ama ödemeyi karta bağlı sanal kart ile yapmıştım bu işlem için indirim yansıtılmamış. Eğlence paketinde sanal kart kabul edilmiyor demiyor.20 lira indirim yansıtılmamasının sebebi satın aldığım herbir uygulamanın 20 liranın altında olması mı dır? Toplamda 20 lirayı geçiyor.

Hocam odemeyi paracard ile mi yaptiniz?

• garanti one vadesiz hesap tanımlama zorunlu mu?
    uygulama açılışında hep önüme çıkıyor hesap tanımla diye. tanımlanmazsa kampanyalardan faydalanılmıyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: krc58

Arkadaslar sanal marketten kapida odeme ile normal bonus paracard ile odeme yapsam oluyormu? Illa igaranti paracard mi kullanmamiz gerekiyor?

hocam kampanya detaylarında kullanılabilecek kart bilgilerini söylüyor ben paracard ın geçerli olacağını düşünmüyorum, kapıda ödeme ile igaranti KK ile ödedim geçen gün, indirim kazandım mesela...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasoci

quote:

Arkadaslar sanal marketten kapida odeme ile normal bonus paracard ile odeme yapsam oluyormu? Illa igaranti paracard mi kullanmamiz gerekiyor?

hocam kampanya detaylarında kullanılabilecek kart bilgilerini söylüyor ben paracard ın geçerli olacağını düşünmüyorum, kapıda ödeme ile igaranti KK ile ödedim geçen gün, indirim kazandım mesela...

Hocam bazi arkadaslar kapida odeme ile paracardla odediklerini belirtmisler ve iadenin yansidigini söylemişler. Siparisim birazdan gelecek bende 3 kart var igaranti ve normal paracard. Normal ile deneyecegim bakalim bi

• Bana da sanal market 20TL indirimi yansımış.
  • Normal garanti paracard ile ödeme yaptım msj filan gelmedi

• Sanalmarket 20 TL iadesi yapılmış ama Steam ve restoran kampanyasının iadesi yapılmamış bana.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hasoci

quote:

Hocam bazi arkadaslar kapida odeme ile paracardla odediklerini belirtmisler ve iadenin yansidigini söylemişler. Siparisim birazdan gelecek bende 3 kart var igaranti ve normal paracard. Normal ile deneyecegim bakalim bi

Normal paracartla oluyor diyen yokki.

Igaranti paracart dururken neden normalini kullaniyon anlamadim.

• 4x100 kampanyası, bir taşla iki kuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Glamour3113

4x100 kampanyası, bir taşla iki kuş.

Evet hocam aynen dediğin gibi yapayım dedim 20₺ 4x100den geldi ama 20₺ iade olmadı sanırım mesaj gelmedinsliptede cikmadi

• Doğru onu dusunmefim pardon

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Glamour3113

4x100 kampanyası, bir taşla iki kuş.

Evet hocam aynen dediğin gibi yapayım dedim 20₺ 4x100den geldi ama 20₺ iade olmadı sanırım mesaj gelmedinsliptede cikmadi

Bonus kart olsa olurdu ki, siz ona göre hesabınızı yapmışsınızdır muhakkak.

• 
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.