Şimdi Ara

Garanti sanal kart iptali

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, gün içinde Garanti bankası sanal kartı iptal olan var mı? Müşteri hizmetlerini aradım genel bir kart kopyalama durumu varmış ve kartları iptal etmişler.

• Aynı durumu sormak ıcın konu acmaya gelmiştim ve konuyu gordum :D

Google olarak 3 ocakta 2.60 + 2 harcama yapılmıs sonra sanal kart iptal olmuş.

Arayıp sordugumda işte bankamız kart bilgilerinizin kopyalandıgını tespit etmiş ve kartınızı kapatmıs dedi.İtiraz için kredi kartı işlemlerinden itirazda bulunabilirsiniz falan dedi.

Dedim ben kartımı sadece güvenli bilgisayar ve sitelerde kullanırım, kopyalanması cok zor acaba neden ve nasıl kopyalanmıs bunla alakalı bilginiz varmı, madem bunu tespit ettiniz belki bilirsiniz dedim.

İşte kendi güvenlik duvarlarımız vb birşeyler saçmaladı, oradan anladım ki bunlar bir şekilde kart bilgilerini çaldırdılar ve toplu olarak yasanan bu sıkıntıdan haberdarlar.

Ben de tekrardan benim kendi bilgilerimi çaldırmamın zor olduğunu kendilerinden kaynaklı bir sıkıntı olabileceğini, gerekirse kendilerinin faydası açısından incelemelerini istedim :D

Anlaşılan o ki bunlar bir şekilde bilgileri çaldırdı ve tüm sanal kartları kapattı, ama neden bunu net bir şekilde söylemiyorsunuz ki, veya bu harcamaları niye kendiniz iptal etmiyorsunuz da bize itiraz edin diyorsunuz ?

• nfsworld kullanıcısına yanıt
    Size denilenlerin hemen hemen aynısı bana dendi ve yaşayan var mı diye merak ettiğim için konu açayım dedim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • https://forum.donanimhaber.com/10-ocak-2017-garanti-sanal-kartlarin-kapatilmasi--123180083-2#123189885

burda da baya aynı sıkıntı yasayan var.Tüm herkesin kart kapanmıs.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.