Şimdi Ara

Garanti konusunda yardımcı olabilecek.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Cihazım iphone 5,son günler de pil ve şarj konusunda sıkıntı yaşıyorum.şarj için ilk taktıgımız da bir titreşim uyarısı geliyor ya,şarja başlandıgını gösteren.Ben taktıgımda süreki bu şekilde titreşim ile uyarı veriyor,yani tam algılamıyor kabloyu.Bu sorun kablodamıdır telefondamıdır bilemedim.

Pil konusunda ise telefonu kullanmadıgım zamanlarda kendi kendine çok düşüyor pil.Misal dün gece %66 idi gece 7 saat sonra %48 kalmış.Bu normal birşeymidir.
    Telefon %15 de kapanıyor şarj'a takıyorum %30 dan devam ediyor şarj olmaya..
    Tüm bunları göze alırsak telefonu garantiye göndermek lazımmıdır ?
    Garanti vodafonedan alınma Brightstar..

Adana da yaşıyorum muhtemelen garanti için İstanbul'a gidicek telefon,ne kadar sürede geri teslim edilir.
    Göndersem değişim yapılır ve ya tamir olarak geri dönüş olur mu, bu konuda tecrübeli olanlar yardımcı olabilir mi ?

• Apple teknik servisi ara onlar sana cihazin pili ile degisim gerekiyor mu gerekmiyor mu bilgi verirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cihazı servise gönderin brigstar cihazı komple değiştirir, bataryanız bozuk ve kısmen ölü

not: 66'dan 48'e düşmesi normal ama diğerleri normal değil.
  • 66'dan 48'e uygulama açık değil ve 3g kapalıysa normal değil, hatta 3g açık olsa da normal değil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bursa ya göndermesinler de nereye gönderirse göndersinler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • karti K kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz gibi yaptım ve aradım hocam.Servis görmesi gerektiğini söylediler.Bende Pazartesi gününden sonra göndereceğim telefonu teşekkür ederim.
  • gokceonur kullanıcısına yanıt
    Evde olduğumdan 3g sürekli kapalı wifi kullanıyorum,yatarken de wifi kapalı edge kullanıyorum whatsapp bildirimi filan olursa gelsin diye oda..Kullandığım zaman şarjın düşmesini çok önemsemiyorum da böyle birşey yapmadan düşünce hem çok göze batıyor hem de sinirim bozuluyor en iyisi servis umarım batarya ya da telefonu değiştirirler..
  • Simitci01 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim yuksek ihtimal cihazi yada pili degistirirler

Hocam sizede epey soru sordum ama son birşey. Pazartesi kesinlikle yollayacağım telefonumu restore edip mi yollamam gerek.Mesela Apple ID mi filan telefondan kaldırmalıyım değil mi ?
    Ya da olduğu gibimi göndermem gerekiyor..
  • Simitci01 kullanıcısına yanıt
    Farketmez ama restore ederseniz iciniz rahat eder eger iphone mu bul aciksa onu kapatmaniz gerekiyor.

Anladım tekrar teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.