Şimdi Ara

garanti bonus yıllık üyelik ücreti iadesi (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
459
Cevap
18
Favori
151.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efefor -- 18 Mayıs 2021; 20:20:0 >
  • İş bankası 250TL kredi kartı ücreti yansıttı. Müşteri hizmetlerini arayıp maaş müşterisiyim diyip iadesi istedim. Kusura bakmayın şirket politikamız değişti, artık bundan sonra ödemek zorundasınız dediler. İş bankası kartlarımın hepsini iptal ettirdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TürküDiyarı kullanıcısına yanıt
    İade edecekler hocam merak etmeyin. Sadece aradıklarında düşük tekliften başladıklarında kabul etmeyin tamamına diretin o an vermeseler bile 2-3 saat sonrasında arayarak iade ediyorlar.
  • Her sene arayınca açık kalma sözüne iade yapıyorlardı. Bu sene sadece 6ay 45TL bonus teklif ettiler. Kabul etmeyince kapatma kaydı aldılar, 7 gün içinde ararlar sizi dediler geçen hafta. Bugün kartınız kapatılmıştır mesajı geldi. 9 senedir kullanıyordum, her sene aramaktan bıkmıştım zaten.

• emrah06 kullanıcısına yanıt
    Geçen sene bende kurtuldum çile resmen Garanti

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • TürküDiyarı kullanıcısına yanıt

Politikalari degistilerse benim işime yaramis 2 ay olmustur. Iyi kampanyalar yapıyordu ama banka karti olarak surekli alisveris yapıyordum son zamanlarda kamp. Larini k. Karti olarak gecerliydi neyse premier kart statüsünde gonderdiklerinden arastirdim klasik kart aidati 87 civarıysa bu 131 civariydi iptal edip klasik açtırdım banka subesinden birtek klasik karti açılıyor. Sonra premier i iptal icin aradim soyle iyi böyle iyi anlatıyor bende dedim zaten klasik karti actirdim bu gereksiz vs dedim neyse bakti dedi kart acik kalsin 90 veya 100tl 6 ay kullanmalik verdi oylesine yine kapatabilirdim 100tl yi kullanip ama o da bana uymazdi neyse halen duruyor 2 kartta klasik olani hep kullaniyorum fakat premier kart statusunde olan kartinda görünüşü Gold kart a basmislar yalan yok cok iyi cezbediyor onu mu kullansam acaba diye :)

• Şu dönemde 50 tl bonustan yüksek teklif alan oldu mu?

• the wow kullanıcısına yanıt
    158.50 tl tamamını iade ettiler bana, geçen haftada dayıma iade ettiler tamamını

• efefor kullanıcısına yanıt

Herhangi bir yol izlediniz mi yoksa kendileri mi iade etti. Mh konuştuğumda dönemsel tekliflerde farklılıklar oluyor bazen iade olabilirken bazende teklif bile olmayabiliyor dedi. Bende daha sonra tekrar şansımı deneyeyim dedim.

İptal talebi veriyorsunuz 7. Gün sonunda arayarak iade ediyor, (bendeki süreç buydu)

Bazı kişilerin kartını direk iptal etmişler. Bunun riskine giremedim açıkçası. İşim gereği yüksek limit lazım oluyor. Mecbur 50 tl bonusu kabul ettim.

Yanlış yapmışsınız, banka sizin düşüncenizdeki müşterilerden kazanıyor. Ben ve benim gibi onca insan ödemezken , sizin ödemeniz size dokunmuyor mu? Ben böyle bir şeyi kabullenemezdim.

Kartı iptal etseler bana şuan hiçbir banka 5000 fazla limitli kart vermez. O yüzden riske giremezdim 100 tlye. Bonuslarla bu parayı çokça çıkarıyorum zaten. Dokunacak birşey yok bunda sizin adınıza sevindim hepsini geri almanıza.

2008’den beri yatırıyorlar zaten geri.

Kartı iptal ettirmek istediğinizde aidatı iade etmiyorlarsa önce Bonux Flexi açtırın aynı kredi limitiniz ile açılıyor sonra Bonusu kapatabilirsiniz. Yıllık ne kadar bonus topluyorsunuz bilmiyorum ama Bonux Flexide de var aynısı. Sadece bazı kampanyalara katılmak için 3 5 tl alabiliyorlar, o da senelik vereceğiniz 150 TL ile zaten 30 50 tane kampanyaya katılabilirsiniz ki muhtemelen o kadar katılmazsınız bile. Sizin üzerinizden her harcamanızda %3 komisyon alıyorlar mağazalardan buna rağmen böyle fahiş fiyatlı aidat almaları kabul edilemez bence. En para kredi kartında aidat almadığı gibi üzerine senelik 100 tl size veriyor. Ben de her sene geri alıyorum aidatı bonustan, vermedikleri an iptal ettiririm kartımı. Kendileri bilir 17 senelik kartım. Ben birşey kaybetmem kendileri kaybeder.

Ben de 50tl'yi kabul ettim,iptal desem garantinin bana sağladığı şartları ve 20k limiti sağlayan başka banka yok.Bunun riskine girmek istemedim.

• feedthenet kullanıcısına yanıt

Zaten bir ay olmadan bonus kampanyaları ile daha fazlasını geri aldım. Sizde takip edin hem bonus hemde varsa paracard kampanyalarını

Aynen banka ile terslesmeye gerek yok aidat konusnda, bir yılda en az 3 kat fazlasına bonus kazaniyorum bende,özellikle paracard a da kampanya tanımlanıyor

• geçen yıl benim kartım vardı aidat yüzünden blöf yaptım iade yapmadılar yarı bonus yüklemişlerdi kabul etmedim kartı kapattılar ne arayan soran oldudu..

bugün peder beyin kartına 158,5 TL aidat yansımış aradım direkt 160 tl bonus teklif ettiler.. 9 ay kapatmama sözüne

son güncel teklif bu aidat gelen olursa arkadaşlar

• Arkadaşlar kredi kartı aidatı Kasım ayında ekstreme yansıyor ben şimdi kartı kapatsam en son Aralık ayında biten taksitli ödemem yüzünden kart aidatı yinede öder miyim? Yoksa zaten kapama yapılırken tüm borcu kapattığım için aidat ödemekten kurtulur muyum?

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.