Şimdi Ara

garanti bonus yıllık üyelik ücreti iadesi (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
459
Cevap
18
Favori
151.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben 7-8 yıldır hiç kart ücreti ödemedim. Tavsiyem aidat gelmeden bir ay önce arayıp ücretin iptal edilmesi. Ben böyle yapıyorum. Ancak her müşteri temsilcisi farklı oluyor. Bu yüzden mümkün olduğunca çok deneme yapın.
  • Platinum karta bagli amex icin mart ayinda 40 tl yansimisti gecen ay sordugumda bi iade görünmüyordu dun arayip sordum 40 tl bonus yuklediler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sabah kredi kartı borcumu ödedim hadi bir bakayım dedim yıllık kart ücreti kesildiğini fark ettim, hemen müşteri hizmetlerini aradım ve bana 40 tl bonus teklifi yapıldı kabul etmedim..Az önce tekrar müşteri hizmetleri ile konuştuğumda yıllık kart ücret iadesini yaptırdım.Diğer ay kart'a iadesi yapılacak.

• Deep~DarkNeSs kullanıcısına yanıt
    Bende bunu anlamıyorum,geçen yıl 2-3 sefer farklı müş.tem. ile görüşmeme ragmen sistemde 35 tl bonus teklif ettiler tamamı iade edemiyoruz dediler ,bu yıl ise tek seferde ikiletmeden tamamını iade ettiler.Tamamen şans-kura işimidir nedir
  • Kredi ve banka kartım temazsız özellikli değildi o yüzden temazsız özellikli kartlardan istedim.Fakar banka kartında ücret yok ama kredi kartı aynı numara ile olacak fakat ikinci bir kart ve dolayısıyla tekrar kart iadatı çıkar dediler.Şimdi sormak istediğim şuanki kullandığım kredi kartının aidatını 9 ay açık kalma sözüne iade ettiler fakat 9 ay sonunda kapatsam tekrar yeni aidatı alacaklar.

Yeni temazsız alacağım kredi kartını alsam aidatı hemen mi yansıtırlar yoksa bir yıl sonra mı?

Ne yapsam bilemedim .
  • samil422 S kullanıcısına yanıt
    Kartı kayıp olarak bildirseniz ve yeni kart talep ederseniz ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

• ykstrue kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz gibi yapsam Temassız göndereceklerini sanmıyorum yine eski kartı gönderirler,çünkü temassız özellikli yeni bir kart olarak tanımlanır diyor numara falan herşey aynı olur muş ama sistem o şekildeymiş.Acaba müşteri temsilcisimi yanlış biliyor ki bir kaç gün sonra tekrar arayayım bari
    Benim bildiğim kadarıyla artık temaslı olan kartlardan gönderilmiyor. Tabii ki en doğru bilgiyi müşteri hizmetleri verecektir fakat benim dediğim gibi yaparsanız sorunsuz şekilde kartınızın temassız olarak yenileceğini düşünüyorum. Başka bankalarda kartlara temassız özelliğini geldiğini gördüğüm vakit kayıp olarak yenilenmesi için talepte bulunduğumda kartlarım temassız olarak geldi.
  • Teşekkürler olmadi öyle yapayim Kayıp ettim dediğimiz zaman kartı hemen alış verişe kapatıp yenisini gönderiyorlar di mi? O süre zarfında kart gelene kadar kullanamayiz heralde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samil422 -- 2 Haziran 2020; 15:49:15 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Evet kart gelene kadar kullanamıyorsunuz.
  • kart aidatı 12.ekstre de mi geliyor bonus için?
  • Haziran ekstresine Bonus Plat. icin 185TL kitlemisler aradim 90Tl bonus teklif etti kabul etmedim ve iptalini istedim maalesef dedi. Bende yazili olarark iptalini istedim web sitesi uzerinden bakalim sonuc ne olacak? 2009 dan bu yana kullandigim kartin iptalini istemiyorum ama yillik aidat vermek hic icime sinmiyor. Denildigi gibi bi iptal musteri temsilcisi inisiyatifinde mi yoksa sistem ne teklif ediyorsa o mu ?
  • AcetoBalsamico kullanıcısına yanıt
    Benim Bonus kartım da 16 senelik. Ağustos'da 140TL aidat yansıyacak. Müşteri hizmetlerini aradım. 16 senelik aktif kullanımda kartınız, aidat dışında bir şikayetiniz var mı dedi yok dedim ama 9 ay kapatmama sözüne 70TL bonus teklif ediyorlar en fazla. Eskiden aidat kadar bonus veriyorlardı kapatmıyordum. Eğer genel müdürlükten falan başka bir teklifiniz olmayacaksa kapatalım dedim, malesef en yetkili birim ile göüşüyorsunuz şu anda dedi. 16 senelik kartı kapatma zamanı geldi. Bonus Flexi'e geçeceğim, kendileri bilir.
  • DaRK BLooD kullanıcısına yanıt
    Demek artik tavir degistirdiler ve kapatan karti kapatsin sartlarimiza uyan devam etsin kafasindalar.Bilemiyorum kapatmak cok isime gelmez ben tuketici hakem heyetine online olarak basvurdum. Bakalim sonuc olumlu gelisirse zaten iade etmek zorundalar sonrasinda Flexi ye gecis yapabilirim.Tek cozum bu gorunuyor.
  • AcetoBalsamico kullanıcısına yanıt
    https://twitter.com/capamagekonomi/status/1281494158767722496?s=21

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Eğer hakem heyeti başvurunuzu red ederse . Para ödemek durumunda kalınıyor mu başvuru inceleme ücreti ya da baş bir ücret şeklinde ?
    Eğer hakem heyeti başvurunuzu red ederse . Para ödemek durumunda kalınıyor mu başvuru inceleme ücreti ya da baş bir ücret şeklinde ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ideaidea

Bonus gold kartımvar, aidat olarak 144 tl yansıtmışlar.aradım önce 30 tl sonra 65 bonus teklif ettiler kabul etmedim kapatma talimatı verdim. Bir hafta sonunda kartınız kapanacak,bu süre zarfında tekrar ararlar mı acaba,ararlarsa herhangi bir teklif sunuyorlar mı ?

sonuç ne oldu hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: Medvedev

hayır

• bana da 141 tl ücret yansıtmışlardı. direkt kart iptali için garanti'yi aradım ilgili arkadaş hiç uzatmadan 140 tl bonus verebilirim dedi. onayladım bende.

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.