Şimdi Ara

Garanti belgesi olmadığı(kaybettim) takdirde garantiden yararlanabilir miyim? Segate harici harddisk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ürünü ikinci el almıştım. Segate harici harddisk. Segatenin sitesinden sorgulayınca 2019 a kadar garantisi olduğu gözüküyor. Harddiski laptopa takınca laptop görmüyor ama harddiskten alçak bir dıt sesi çıkıyor(ışığı yanmıyor). Ben bunun nereden alındığını öğrensem garantiye yollayabilir miyim, ve yollarsam içindeki bilgileri kurtarıp mı gönderiyorlar? Segate'ye göndereceğim en son ihtimal, yenisi ile değiştiriyorlar sanırsam. Ya da garantiden feragat edip bir bilgisayarcıya falan yaptırtacam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psychedelic Reflection -- 24 Haziran 2018; 23:58:54 >

• Up
  • up
  • Hardddisk en hassas parçalardan biri, normal bilgisayarcı tamir edemez, anca sorun karttaysa kartını falan değiştirmeyi dener.

Veri kurtarma işi bambaşka, garanti ilgilenmez, bunun için kurtarma yapan firmalara başvurman gerekir ki pahalıdır, içinde önemli bilgi belge yoksa verdiğin paraya değmez.
  • Garanti belgesi önemli değil ama fatura olması lazim. Fatura varsa gönder garantiye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ürün nasıl bozuldu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oscar Nixon

ürün nasıl bozuldu?
    Düştü xd
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.