Şimdi Ara

Garanti BBVA mobilden fatura ödeyene Türk Telekom 5 gb hediye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
4
Favori
2.466
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kredi kartından 2 tl komisyon alıyor. Hesaptan ödemede komisyon yok

31 Mart-30 Nisan 2020 tarihleri arasında Bireysel Garanti BBVA Mobil’den fatura ödemesi yapan Türk Telekom bireysel mobil aboneleri Sil Süpür kampanyasından Haftalık 5GB kazanacaklardır.
    Bireysel Garanti BBVA Mobil’den herhangi bir fatura ödemesi yapan Türk Telekom bireysel mobil abonelerine sms ile şifre iletilecektir, abonelerin GARANTI boşluk SIFRE yazarak 5555’e sms atmaları gerekmektedir, sonrasında Sil Süpür Haftalık 5GB hediyesi otomatik olarak tanımlanacaktır.
    Kampanya kontenjan ile sınırlıdır. İlk 22.000 Türk Telekom bireysel mobil abonesi faydalanabilmektedir.
    Kişiye özel üretilen kodlar, en geç 30 Nisan 2020 tarihine ve saat 23:59’a kadar kullanılmalıdır. Bu tarihe kadar kullanılmayan kodlar geçerliliğini yitirecektir.
    Kampanyada 1 kişi en fazla 1 indirim kodu kazanabilir.
    İndirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez.
    Kampanyadan sadece Türk Telekom bireysel faturalı ve faturasız hat sahipleri yararlanabilir.
    Hediye internet tanımlamaları, şifrenin iletildiği mobil hatta yapılacaktır.
    Başka kampanya ya da paket yoksa, aşımlar mevcut paketin geçerlilik süresi sonuna kadar 2KR/100KB ile, sonrasında tarifenin standart fiyatıyla ücretlendirilir.
    Garanti Bankası A.Ş. ve Türk Telekom gerekli gördüğü durumlarda açıklama yapmadan kampanya koşullarını değiştirme veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

• Ödedim şimdi bir fatura. Sms gelmedi henüz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilaç gibi geldi teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulex

ilaç gibi geldi teşekkürler
    Size geldi mi sms ile kod

• Elektrik faturası ödedim kod geldi yolladım kodu 5555 e anında geldi 5 GB internet

• Garanti BBVA mobilden ödedim ve hemen sms geldi. Sms gelmediyse Garanti mobil uygulmasına girmeden sağ üst köşedeki kampanyalar bölümünde bulabillirsiniz.
  • Gelen kodu hemen girmek gerekiyor mu? Fatura kesilecek sonra girsem olur mu?
    Haber veren arkadaşa teşekkürler i garanti den ücretsiz ödedim

• Nakit Ödeme yaparsanız komisyon almıyor, faturan ney ise onu ödüyorsun. Kodu 30 nisana kadar kullanabilirsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bende 1 aydır problem var. kampanyalardan kazanılan indirim kodları sms ile gelmiyor. o hediye paketi bölümünde de gözükmüyor. 5-6 sefer müşteri hizmetlerini de aradım. sorunumu çözmüyorlar.
  • Netspeed internet faturasını hesaptaki para ile ödemek istediğimde 1.75 TL komisyon istedi enpara hiç komisyon almıyordu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana sms ile şifre gelmedi 24 saattir. Bu bankayla çok sorun yaşıyorum. Bir işi düzgün yapmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiberProfil -- 1 Nisan 2020; 12:2:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pvp_headshot

Netspeed internet faturasını hesaptaki para ile ödemek istediğimde 1.75 TL komisyon istedi enpara hiç komisyon almıyordu
    Evet komisyon istiyor. Sanal kartla ödüyorum ben netspeed faturamı.
  • Geceleri geçerli 5 gb geldi bana

• akbank sms göndermiş mobilden fatura ödemesine 20 tl veriyor.
  • faydalandık teşekkür ederim.
  • DÜN ödedik gelen giden yok
  • Garanti BBVA mobilden fatura ödeyene Türk Telekom 5 gb hediye

kişiye özel sanırım..mobil uygulamasından kredi risk notu aldım ücretsiz verdi.
    bu ay ki faturalardan ödeyeceğim 20 tl çip para için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chaplinn -- 1 Nisan 2020; 13:21:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: chaplinn

kişiye özel sanırım..mobil uygulamasından kredi risk notu aldım ücretsiz verdi.
    bu ay ki faturalardan ödeyeceğim 20 tl çip para için.
    Muhtemelen Axess'i olanlaradır.
  • Serkan1433 S kullanıcısına yanıt
    5gb gece geçen cuma silsüpürden gelmişti. O olabilir mi hocam? Kodu yolladım haftalık 5 GB geldi. Gece değil bizimki

• hareketliperde kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetlerini aradım gelmedi şifre dedim. İlk 22000 kullanıcı yararlanıyor dedim. Bugün ödeyene geliyor dün ödeyene niye gelmiyor dedim. Sistem otomatik olarak kendisi belirliyor dedi.
    Böyle bir gerizekalı banka sistemi duydunuz mu daha önce.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.