Şimdi Ara

GANO EXCEL Kullanan Varmı? Nasıl Bişey Bu? (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
356
Cevap
18
Favori
501.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün bir arkadaşım vasıtasıyla duydum(3-4 yıldır duymamış olmamda enteresan)Forumda baştan aşağı ballandıra ballandıra anlatan met edenler birde ürünün fiyatı hakkında bilgi verebilirlermi.Ben duyunca şahsen dudaklarım uçukladı ve arkadaşımın ikram ettiği ganocafe mocha yı içerken kalpten gidecektim.senide toplantılara çağırcam dedi ve bu işe bulaşmadan sıyrılmanın derdindeyim. Aylık olarak alınan 3 farklı paket seçenekleri varmış. en ucuzu 188 tl- 400 küsüre ve 900 küsüre paketleri varış ve taksit yapıyorlarmış.ben her ay bu parayı verirsem zaten hasta olurum buna maddi güç yetermi arkadaşlar. Şaka gibi yaaa.. Allah akıl fikir versin bunlara parasını kaptıranlara....
  • fiyat ve paketleri  GANO EXCEL Kullanan Varmı? Nasıl Bişey Bu? GANO EXCEL Kullanan Varmı? Nasıl Bişey Bu?

• Arkadaslar yaklaşık 5 aydır bu ürünleri kullanıyorum sonuç da oldim para da kazanıyorum ilgilenen varsa 5321768446 ulaşın sorularınıza cevap vereyim. ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaankan4 K kullanıcısına yanıt
    O parayı 1 defaya mahsus veriyorsunuz her ay öyle para verilse insanlar bu işten nasıl kazansın dediğim sadece 1 defa paket bayilik ücreti veriyorsunuz bidaha hiçbir zaman ücret ödemiyorsunuz

• hardcrss kullanıcısına yanıt
    Demekki arkadaşın GANO exceldeki ışığı görmüş sen cahil kalıp görememişin bu yüzden ona kızma zeki olsaydın ve kendine güvenseydin sende bu işi yapardın

• tafa71 T kullanıcısına yanıt
    Kendini zeki zanneden kişilik henüz 19 yaşındayım ve bu işten para kazanıyorum :) iyikide zamanında girmişim senin gibi diyenlerde oldu tabii ama iyiki itibar etmemişim... 0537 288 05 10 arada sana wattsaaptan bi kaç FOTO atayım

• arkadaşlar merhaba zaten birçok yorum var.
    bu konuda size tavsiyem iyice araştırın önyargı kimseye bir fayda sağlamaz.
    buyrun inceleme fırsatı
    www.wellness.gen.tr
    bu arada türkiyede birçok ile yayılmış bir ekiple çalışıyoruz. sizleride aramızda görmek ve işin ayrıntılarını görüşmek isteriz.
    herkese kolay gelsin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wellnes -- 27 Ağustos 2015; 0:33:02 >
  • Bağışıklık sistemini güçlendiren kendinizi zinde hissedeceğiniz bir ürün kullanmanızı ŞIDDETLE tavsiye ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya gece gece canım sıkıldı okuyayım dedim

birden kendimi neşeli hayat(yılmaz erdoğan) ın filminde figuran gibi hissettim
    iyiki başrol hissetmemişim

neyse bu Er arkadaşlar neyin kafasını yaşıyor bilmiyorum hakaten nası bi hipnoz yapıyorlarsa en iyi arkadaslarımdan bir tanesinide uçurmuşlar:)

Sağlık bakanlıgından alınan sertifikalara bakın yani malezya tayland singapur gibi ülkelerin saglık bakanlıklarından alınmış:)

diyorum ve koşarak uzaklaşıyorum
  • Mrb forumda bütün yazılanları okudum. Ve şunu gördüm ürünü kullananlar memnun sonuç almış ve satışını yapıp bu mwmnuniyetlerini kazanca dönüştürmeye karar vermişler. Diğerleri de sadece duydukları ve geçmişte yanlış network Marketing sistemlerinden edindikleri tecrübe ile yorum yapmışlar eleştiride bulunmuşlar. Bir de talepleri var madem bu kadar iyi bize sonuç göstersinler demişler. Tabiki seve seve. Kullandım ve 1 ay gibi kısa sürede kolesterol seviyem neredeyse yarıya düştü sonuçlarımı paylaşıyorum bizzat bana aittir. İnstagram hesabımdan takip edebilirsiniz @ganoexcel.Ankara
     GANO EXCEL Kullanan Varmı? Nasıl Bişey Bu? GANO EXCEL Kullanan Varmı? Nasıl Bişey Bu?

• Mrb forumda bütün yazılanları okudum. Ve şunu gördüm ürünü kullananlar memnun sonuç almış ve satışını yapıp bu mwmnuniyetlerini kazanca dönüştürmeye karar vermişler. Diğerleri de sadece duydukları ve geçmişte yanlış network Marketing sistemlerinden edindikleri tecrübe ile yorum yapmışlar eleştiride bulunmuşlar. Bir de talepleri var madem bu kadar iyi bize sonuç göstersinler demişler. Tabiki seve seve. Kullandım ve 1 ay gibi kısa sürede kolesterol seviyem neredeyse yarıya düştü sonuçlarımı paylaşıyorum bizzat bana aittir. İnstagram hesabımdan takip edebilirsiniz @ganoexcel.Ankara
     GANO EXCEL Kullanan Varmı? Nasıl Bişey Bu? GANO EXCEL Kullanan Varmı? Nasıl Bişey Bu? GANO EXCEL Kullanan Varmı? Nasıl Bişey Bu? GANO EXCEL Kullanan Varmı? Nasıl Bişey Bu?

• Bu urunun faydasini bilmiyorum vardir yada yoktur o karsimdaki kisinin vijdanina kalmis.
    Para kazandiriyor yada kazandirmiyor ek ise yada farkli bir gelire yönelik bir arayisim yok.
    Lakin şifa oldugunu iddaa ettigi rahatsizliklari tedavi edecegini var sayarak almak istesem gano excel cilerin anlattiklarina baktigimda şu kaniya vardim;neredeyse 10 tl yada o kadar öldürmeyeyim 50 tl lik bir ürünü 990 tl ye sattiklarini farkettim.
    Yanlissam beni duzeltin arkadaslar farzi misal 1000 tl lik urun aldigimda bana satan 100 tl onun ustu 100 tl onun ustu 100 tl ..... vb olarak gidiyoraldigim urunun maliyeti belkide 50 tl degil 1000 tl ödüyorum.
    İnsaf....
    Serbest piyasa herkes her urunu istedigi fiyata satar sacmaligini anlatmayin bana bu kazancin gunah oldugunu dusunuyorum.
    Bunu dusunduren sebepler
    1 : urunun maliyeti az cok belli bu urununsatan herkes en az 10 kisiye yuzde on vererek satis yaptigini ve maliyetini biliyor keza bu maliyetin icinde kira ,personel ,elektirik ,guvenlik..... vb gibi giderler yok bir magaza bir dukkan gibi
    2 : urunun maliyeti belli tamam sim di bana git 50 tl maliyeti olan kahveyi 100 tl ye bulabiliyorsan al diyeceksini😤z el cevap alamam sebebi dinimizin acikca yadakladigi KARABORSA kelimesinin lugattaki anlaminda gizli.
    3 : Bu ürünün faydasi oldugunu dusundugumuz bir rahatsizlik var bende ve o rahatsizliktan kurtulmaknic8 urunu aldim dediginiz gibi kullandim askeri ücretin yani 1 aylik bir kazanci kahve gibi urunlere yatirdim sifa bulamadim 2-3yada 10 ay bu gibi bir para verdim verdigim miktarin onemi yok 5000 yada 10 000 bu urun bana sifa vermiyorsa. vermeye bilir ;
    su an bile bazi antibiyotikler turklerin bagisiklik sistemine alistigi icin turklerde fayda saglamiyor.
    Hatta bir kisiyi tedabi ederken yasi cinsiyeti baska bir hastaligi .... vb gibi bir suru etken tedaviyi etkileyebilir.
    BU DURUMDA VERDIGIM PARAYI GERI ALABILECEK MIYIM...

Bana salak dediginizi duyar gibiyim :)
    Diyorsujuz ki doktorun verdigi her ilac ise yariyormu yaramayinca eczane parani geri veriyormu diyorsunuz dimi ..

Doktor ilac yazar 1 hafta sonra kontrole gel ilacin etkisine bakalim iyi gelirse ilaci kesersi yokmolmadi dahanetkin bir ilac yazayim der.
    Hic bir zaman doktor ilacin reklamini yapmaz yada satmaz satan eczacidir eczacida doktorun verdigi ilaci verir hastaliktan ve ilavtan sorumlu olmaz...
    GANO EXCEL HEM DOKTOR HEM ECZACI HEMDE BANKACI gibi calisarak ve yaptigi hic bir iste sorumluluk kabul etmez.
    Itirazi olanlari dinliyorum cevaplar burada verilecektir.....

• Saadet zincirimidir nedir ben bilmem, faydası gerçekten var mı yok mu, gerçekten kullanan faydasını yada zararını gören varmı, gerçekten kullanan -satıcı- dışındaki arkadaşlar birşeyler yazabilirler mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmeterdemir

Bu urunun faydasini bilmiyorum vardir yada yoktur o karsimdaki kisinin vijdanina kalmis.
    Para kazandiriyor yada kazandirmiyor ek ise yada farkli bir gelire yönelik bir arayisim yok.
    Lakin şifa oldugunu iddaa ettigi rahatsizliklari tedavi edecegini var sayarak almak istesem gano excel cilerin anlattiklarina baktigimda şu kaniya vardim;neredeyse 10 tl yada o kadar öldürmeyeyim 50 tl lik bir ürünü 990 tl ye sattiklarini farkettim.
    Yanlissam beni duzeltin arkadaslar farzi misal 1000 tl lik urun aldigimda bana satan 100 tl onun ustu 100 tl onun ustu 100 tl ..... vb olarak gidiyoraldigim urunun maliyeti belkide 50 tl degil 1000 tl ödüyorum.
    İnsaf....
    Serbest piyasa herkes her urunu istedigi fiyata satar sacmaligini anlatmayin bana bu kazancin gunah oldugunu dusunuyorum.
    Bunu dusunduren sebepler
    1 : urunun maliyeti az cok belli bu urununsatan herkes en az 10 kisiye yuzde on vererek satis yaptigini ve maliyetini biliyor keza bu maliyetin icinde kira ,personel ,elektirik ,guvenlik..... vb gibi giderler yok bir magaza bir dukkan gibi
    2 : urunun maliyeti belli tamam sim di bana git 50 tl maliyeti olan kahveyi 100 tl ye bulabiliyorsan al diyeceksini😤z el cevap alamam sebebi dinimizin acikca yadakladigi KARABORSA kelimesinin lugattaki anlaminda gizli.
    3 : Bu ürünün faydasi oldugunu dusundugumuz bir rahatsizlik var bende ve o rahatsizliktan kurtulmaknic8 urunu aldim dediginiz gibi kullandim askeri ücretin yani 1 aylik bir kazanci kahve gibi urunlere yatirdim sifa bulamadim 2-3yada 10 ay bu gibi bir para verdim verdigim miktarin onemi yok 5000 yada 10 000 bu urun bana sifa vermiyorsa. vermeye bilir ;
    su an bile bazi antibiyotikler turklerin bagisiklik sistemine alistigi icin turklerde fayda saglamiyor.
    Hatta bir kisiyi tedabi ederken yasi cinsiyeti baska bir hastaligi .... vb gibi bir suru etken tedaviyi etkileyebilir.
    BU DURUMDA VERDIGIM PARAYI GERI ALABILECEK MIYIM...

Bana salak dediginizi duyar gibiyim :)
    Diyorsujuz ki doktorun verdigi her ilac ise yariyormu yaramayinca eczane parani geri veriyormu diyorsunuz dimi ..

Doktor ilac yazar 1 hafta sonra kontrole gel ilacin etkisine bakalim iyi gelirse ilaci kesersi yokmolmadi dahanetkin bir ilac yazayim der.
    Hic bir zaman doktor ilacin reklamini yapmaz yada satmaz satan eczacidir eczacida doktorun verdigi ilaci verir hastaliktan ve ilavtan sorumlu olmaz...
    GANO EXCEL HEM DOKTOR HEM ECZACI HEMDE BANKACI gibi calisarak ve yaptigi hic bir iste sorumluluk kabul etmez.
    Itirazi olanlari dinliyorum cevaplar burada verilecektir.....

Yanlışın olan bazı kısımları düzelteyim, bende bir süredir araştırıyorum çünkü.

1- 990 TL lik herhangi bir ürünü yok, en pahalı ürünü 40-50 lira civarında. Kahvesi var 1 kutusu 40 liramı ne içinde 40 tane falan kahve çıkıyor mesela.
    2- Şifa olduğunu iddaa ettiği durum şu şekilde, satın alacağınız bazı ürünlerde (mesela çayı ve kapsülleri) vücuttaki toksinlerin hızlıca vücuttan atılmasına yardımcı olacak maddeler var, bu madde mesela karbonatta da var ama reishi mantarında çok daha yüksek oranda var. Vücudu toksinlerden arındırıp hücrelerin yenilenmesine yardımcı oluyor(yeni hücre oluşturmuyor, eski hücrelerin yenilenmesine yardımcı oluyor) kasere de bu şekilde fayda sağlıyor, kanserli hücrelerin yenilenmesine temizlenmesine yardımcı oluyor.

İddalarının doğruluğunu araştırmak gerekli, bazı profösörler gerçekten faydası olduğunu söylüyor bazıları olmadığını hatta zararları olduğunu söylüyor, bu şekilde de insanlar ikilemde kalıyor.

• Peki hicbir rahatsizligi olmayan sadece yogun is temposunda olup bitkin dusen insan hangi ganonun urununu kullansin?

• kapisiz kullanıcısına yanıt
    Kronik yorgunluk şikayetin varsa Ganoderma Excellium kullanmanı öneririm bu kapsülde mantarlar sporları üzerindeyken genç dönemde hasat ediliyor ve kanın oksijen taşıma kapasitesini artırıyor.Onu bulamazsan normal 90 günde hasat edilen ganoderme kapsül kullanabilirsin.Ya da suprene kahve kullanabilirsin.İçeriğinde kırmızı ginseng, tongkat ali ve ganoderma lucidum mevcut.Tongkat ali testosteron üretimini tetikleyen bir bitki kökü bu nedenle bir kaç etki görebilirsin birincisi cinsel istekte artma, ikincisi aşırı öfkelenme, üçüncüsü ise enerji sağlaması.Benim tavsiyem ilk yazdığım ganoderma excellium kapsül olacaktır.Bir sabah bir akşam kullanırsın mümkünse aç karnına 1,5-2 ay gibi bir sürede etkisini farkedersin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cashbacter -- 10 Ekim 2015; 23:26:26 >
  • Bilimsel çalışma isteyen arkadaşlar ingilizceniz varsa aşağıdaki linkten ganoderma lucidum için yapılan ve paylaşılan akademik çalışmalara göz atabilirler.En son baktığımda 1020 adet çalışma mevcuttu.Ayrıca ganoderma lucidumun antiviral, antibakteriyel, antimikotik etkileri için Türkiyede yapılmış bilimsel araştırmalar da mevcut ingilizcesi olmayanlar da molla googledan araştırabilirler.Bilgi sahibi olmadan önce fikir sahibi olmayalım.Bilimsel makaleler üzerinden tartışalım.Reishi mantarı ülkemizde de üretilen bir ürün olduğu için olayı saadet zincirine bağlamayalım.Dileyen dilediği yerden temin etsin.Amaç bu mantardan fayda görebilecek insanlar varsa onlara bir nebze de olsa katkıda bulunabilmektir.Diğer bir hususta kahveler çok pahalı gibi iddalarda bulunanların bir taraftan haklı olmakla beraber bir taraftan da haksız olmalarıdır.Ülkemizde Türk Kahvesi dışındaki kahve kültürü günden güne gelişmektedir ve ünlü bir kahve firmasından alacağınız bir kahve için ödeyeceğiniz ücret 2-3 avrodur.Günde bir kere başlıkta adı geçen firmanın kahvesinden tükettiğinizde size maliyeti en fazla 1 avro veya daha altında olacaktır.Bu bağlamda günlük kahve tüketimi olmayanlar için bu pahalı bir üründür lakin günlük olarak ünlü markalardan kahve içenler için değerlendirilmesi gereken bir durumdur.Kahve tüketiminin arttığını gören yine ganoderma içerikli ürünler üreten başka bir firma da Türkiye pazarına giriş yapmıştır.Fiyatları başlıkta ismi geçen firmanın fiyatlarının 2 katıdır.Hiç bir firmada pazar görmediği bir ülkeye girmez.

Ganoderma kullanmak isteyenler öncelikle kullanmak istedikleri amaç için yapılmış araştırmalara baksın daha sonra istediği yerden temin edip kullansın ve mümkünse tecrübelerini burda paylaşsın.Ayrıca kimse saadet zinciri olarak görülen bu işte de üye yapma mecburiyetinde değil.Para kazanmak istiyorsa üye yapmalı ama amacı para değilde ganoderma kullanmaksa üye olmasında da bir sakınca yok çünkü bu ürünleri en azından en uygun fiyata temin etmiş olur.Saygılarımla.

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/?term=ganoderma+lucidum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cashbacter -- 11 Ekim 2015; 0:11:00 >

• Merhabalar. Gano Excel ile ilgili lütfen insanları yanlış yönlendirmeyin. İşi yapan ve ürünleri kullanan insanlardan bilgi alın.
    Şükrü YILMAZ
    Tel: 0530 790 60 44 - 05365723066
     GANO EXCEL Kullanan Varmı? Nasıl Bişey Bu?
  • Bilgi için arayınız:
    Şükrü YILMAZ: 0530 790 60 44 - 0536 572 30 66
    http://www.icabiyilmaz.com
  • Bakınız sevgili arkadaşlar. Amacım Gano Excel ürünlerini yada Network Marketing satış sistemini övmek değil. 33 yaşındayım , sosyal hizmet alanında kamu görevlisiyim ve çok şükür bildiğim herhangi bir rahatsızlığım yok. Gano Excel ile ilk defa birlikte çalıştığım şeker ve astım hastalığı olan 58 yaşındaki mesai arkadaşım vasıtasıyla tanıştım. Tanıştım derken ben kullanmadım. Rahatsızlıklarından dolayı kendisine tavsiye edilmiş , oda bana sordu bende şifa doğadadır abi, al ve dene. En kötü ihtimalle işe yaramaz ama birkaç aylık çay,şeker,sabun ve diş macunu ihtiyacını karşılarsın diye telkinde bulundum. urünü almaya birlikte gittik. ürünü tavsiye eden beyfendi üyelik hakkında bilgi verdi ve mantıklı olanın üyelik almak olduğuna karar verdik. ürünler 11 gün sonra geldi. mesai arkadaşım 15. günde astım öksürüklerinden ve nefes darlığından kurtuldu , kullanmadan önce yaptığı tahlillerde 300 civarında olan şeker 130 lara gerilerdi. beni en şasırtan özelliği ise arkadaşım hem uzak hem yakın gözlüğünü kullanmayı bıraktı. artık her sabah namazdan sonra gözlüksüz olarak kuran-ı kerim okuyabildiğinden bahsetti ve yaklaşık 1 aydır hiçbir şekilde gözlğk kullanmıyor. bir ürünün tüm rahatsızlıkalra nasıl iyi geldiği ile ilgili bi araştırma yaptım. Sonuçta babam şeker hastası , annem ameliyat ağrıları çekiyor ve emekli olmayı düşünüyordu. Sorularımın cevabını bir doktor olan Meryem ÖZCAN'ın konu ile ilgili tanıtımında öğrendim ve hemen üye olup 460 TL gibi bir rakam ödeyerek siparişimi verdim. Dediğim gibi benim herhangi bir rahatsızlığım yok. Bazı ürünleri şeker hastası olan babama , bazılarını anneme, sabunu ve çayı sedef hastası olan bir arkadaşıma ve diğer ürünleri kendime sakladım. 1 aylık bir süre geçti. ürünü verdiğim herkes etkisinden çok memnun kaldı. Annem daha dinç , babamın şekeri 120 civarına indi , kanamalı sedef hastası olan arkadaşım çok büyük fayda gördü ve ben istemeden üye olarak kendisine sipariş verdi. Ürün ile ilgili yakın çevremden ziyade iş arkadaşlarım ve hizmet ettiğim vatandaşlardan da son derece olumlu tepkiler alınca neden olmasın diyerek bende ihtiyacı olan kişilere önermeye başladım ve bu ürünü alan herkes bana belli bir puan ve karşılığında para kazandırdı. Tabi aynı parayı ürünü alan , öneren , önerenin sponsoru v.b. Network ağının içindeki herkes kazandı. Tabi ben daha bunları düşünüken mesai arkadaşım ne oldu ? şu anda üyeliğinin 73. gününde. Kariyer olarak ortanın altı düzeyinde bir konumda ve sadece tanıdıklarına bu ürünü tavsiye ederek aylık 7.000 TL gelir elde ediyor. Peki neden? Çünkü herkesten önce kendisi bu ürünün faydasını gördü ve sadece yaşadıklarını anlatıyor. Kimseyi kandırmıyor , kimseye zorla mal sattırmıyor , kimsenin umutlar ile oynamıyor. ürünü önerdiği herkes memnun ve kendi istekleri ile üye oluyorlar.
    Şimdi ben size gelin benim üyem olun , size bilgi verrim , sizi bayi yaparım , çok zengin oluruz demeyeceğim. Hepimizin aklı, sağlığı yerinde. Araştırıp kendiniz öğrenin. ama eğer sorun kendiniz veya yakınınızın sağlığı ise size bu hastalık ile ilgili bu ürünleri kullanıp faydasını görmüş kişerin adını , soyadını , tedavi süresince cekilmiş resimlerini , tahlil sonuçlarını v.s. tüm bilgileri gönderebilirim. benim size yapacağım tanımlar veya diğer açıklamalar yerine direk fayda görenden bilgi almış olursunuz. tüm bunlar için gelip benim alt üyem olmanıza da gerek yok. siz sağlığınıza kavuşunda kime uye olursanız olun , kime para kazandırırsanız kazandırın. Hepinize saygılar...

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.