Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Gaming PC ve Ekipman Fırsatları | Yeni Müşteri Hizmetleri ve Kampanya Duyuruları [İLK MESAJ GÜNCEL]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: tarık06 Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 4 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
1.103
Cevap
22
Favori
245.289
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bilgisayar >> Gaming PC ve Ekipman Fırsatları | Yeni Müşteri Hizmetleri ve Kampanya Duyuruları [İLK MESAJ GÜNCEL]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3826 Mesaj
    Ne kadarda ucuzlar :))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Intel Xeon E5-1680 v2 (4.75Ghz,1.38v) | EVGA Geforce GTX Titan X SuperClocked x2 SLI | Asus Rampage IV Black Edition | Corsair H115i | Corsair Dominator Platinum 8x4GB 1866mhz CL9 | Samsung 860 Pro 1 TB x2 | Western Digital Black 6TB | Phanteks Enthoo Evolv ATX TG Satin Black | EVGA SuperNOVA 1200 P2.
    OnePlus 5T 128GB Midnight Black | Apple iPhone SE 64GB Space Gray | Samsung Galaxy S7 Black Onyx
  • Yarbay
    7879 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Johan Elmander

700 dolarlık karta 1200, 1000 dolarlık karta 1600 dolar fiyat çekmek nasıl bir duygu?
    Vergi mergi vs. Çekecekler şimdi. Ama herkes bal gibi de biliyor bunların kartları satış fiyatından da almadığını. 700$ ise 600'e alıyorlar atıyorum.

|
    |
    |
    |
    Egonomi çoh eyi. Zamanında son seri gtx 580 ekran kartını 1000₺ küsür fiyata almıştım sene 2012. Şimdi xx80 serisi kartların fiyatları ortada herhalde bikaç sene sonra son seri xx80 ekran kartlarını 20k dan alırız. Pardon alırsınız. Çünkü bu fiyata ben alamam artık.

|
    |
    |
    |
    zalman z11 neo kasa // ocz zs 750w 80plus bronze // msi Z97 gaming 5 // intel i5 4690 // MSI RX470 Gaming X 4GB // corsair vengeance 1600 mhz 4x4 low profile //samsung 850 evo 250 gb // wd caviar black 1 tb // cooler master hyper 212 evo // AOC G2590PX 24,5" 1ms 144hz
  • Yüzbaşı
    805 Mesaj

Halk dilinde oyle oluyor. Limon yerine ilimon demek gibi...

|
    |
    Perturbator kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Bilgisayar Virüsü

Yahu şu dolar + kdv mdv hesabı yapanlar yurt dışında satan marketler vergi ödemiyor mu ülkesine? Bu kafayı hiç bir zaman anlamıyorum.
    Bizim vatandaşımız yolunacak kaz zaten her şeyin en pahalısı bizde adam gibi telefon desen lüks oldu adam gibi pc toplayayım desen lüks oldu.
    Ülkeyi bu hale getirenler utansın tükettikçe kaybediyoruz. Şimdi benim imzama bakıp laf atmaya falan çalışmayın söylediklerimden dolayı ben çalışıyorum kendim kazanıyorum hepsini alnımın teriyle aldım zaten 2 senelik donanımlar ama artık alamıyoruz dolar malum iyi forumlar.
    Sen hiç tax free state diye bir şey duymadın galiba. Bilmiyorsan da öğretelim boşa yorma kendini.

Marketlerde USA'da en yüksek Tax Rate %13-14 civarlarında California'da.

NVidia'nın internet üzerinden sattığı kartı tüm USA MSRP fiyatından alıyor. Yani kart 1199$ ise 1199$ ödüyorlar. Extra olarak tax falan yok her şey dahil fiyat.

Sorun tükettikçe batmak değil, sorun üretmedikçe batmak. Bunu da aklının bir köşesine yazarsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lana-Del-Rey -- 21 Ağustos 2018; 20:36:46 >
    NZXT S340 Red n Black | Corsair TX550M 80 Plus Gold | MSI Z370-A Pro | Intel I5 8600K 5.0 Ghz 1.375V Delid | Crucial Ballistix 2x8GB 2666 Mhz | Corsair Force Le200 120GB | WD Blue 1TB | MSI RTX 2070 Armor | Be Quiet Dark Rock Pro 4 | AOC G2460PF 144Hz 1MS n Philips 190CW 75Hz 5MS | G710 Plus Cherry MX Blue | Corsair M65 Pro RGB | HyperX Cloud II | Logitech G920 n Shifter // Honda Accord 7 K24

• Yüzbaşı
    346 Mesaj
    RTX 2080ti + 8700k ya bir böbrek çalışır sayın itopya.

25 yaşında alkol kullanılmamış fazla zorlanmamış.

|
    |
    Adam olmak cinsiyet meselesi değil, şahsiyet meselesidir. Necip Fazıl Kısakürek. Ben bir tepeden “Allah” diye bağırırım, o ses diğer tepeden “Özgürlük” diye yankılanır (ŞEYH ŞAMİL). Dünyayı bize büyük gösteren o'nun büyüklüğü değil, bizim küçüklüğümüzdür (Şeyh Edebali) “Abdülhamid'i Anlamak Her Şeyi Anlamak Olacaktır" (Necip Fazıl)
  • Yarbay
    6513 Mesaj
    280ti 11 bin küsür TL mi ?

Geçen cuma günü 32 bin liraya 2012 model Chev Aveo 1.3 dizel araç aldım, orana bakın . 1'e 3'ten az , Başka ne diyeyim..

Boş konuşma da kendin öğren önce o ülke içi satışları etkileyen bir durum değil tax free dediğin olay orda ki ürünü alıp verginin bir kısmını ve ya tamamını iade almaktır yani genelde o ülkeyi ziyaret edenler kullanır normal orda yaşayan vatandaşlar faydalanamaz emin ol ki o herşey dahil fiyatta zaten vergi de vardır.
    |
    |
    Lana-Del-Rey kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    ASUS VX238H | JD 125M - JD 619 | SNOPY RAMPAGE SN-RW1 | LOGITECH S220 | DARK N10 | CORSAIR VS650W | MSI H170M PRO-VDH | INTEL SKYLAKE i5 6600 3.90GHZ | KINGSTON 8GB (2x4GB) HYPERX FURY DDR4 2133MHZ | GIGABYTE AORUS RX570 4GB | SEAGATE BARRACUDA 1TB | ONEPLUS 5T
  • Yarbay
    4436 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: OPTİMİST

280ti 11 bin küsür TL mi ?

Geçen cuma günü 32 bin liraya 2012 model Chev Aveo 1.3 dizel araç aldım, orana bakın . 1'e 3'ten az , Başka ne diyeyim..
    Hayırlısı olsun nası araba güzel mi chev?

|
    |
    Amazon dan 8,800 e aldım 2080 ti yi fiyatlarınız çok yüksek olmasa sizden alırdım, tabi testleri bekliyoruz 1080 ti den en az %30-40 güç farkı olmaz ise iade edicem çünkü gölge muhabbeti boş bir muhabbet, nvida sürekli bu tip teknolojiler gösterir bir iki oyunda sonra gerisinde asla olmaz, bi ara parçalanma teknolojisi gösterir dururdu hatta batman da sonra olayı kaç oyunda gördük ? Buda öyle olacak , olmasa bile gölgeyi ben zaten her oyunda görüyorum ha yapay olmuş ha doğal aynı şeyi görüyoruz sonuçta

922 Mesaj

@itopya.com bir şey sormak istiyorum.

RTX 2080'nin satış fiyatı 699 dolar. MSI için satış fiyatı 999 dolar olarak belirlemişsiniz.

Yani şimdi MSI soğutma için 300 dolar mı koyuyor ?
    |
    |
    Bahsedilenler: itopya.com

Orijinalden alıntı: rambocuk

Amazon dan 8,800 e aldım 2080 ti yi fiyatlarınız çok yüksek olmasa sizden alırdım, tabi testleri bekliyoruz 1080 ti den en az %30-40 güç farkı olmaz ise iade edicem çünkü gölge muhabbeti boş bir muhabbet, nvida sürekli bu tip teknolojiler gösterir bir iki oyunda sonra gerisinde asla olmaz, bi ara parçalanma teknolojisi gösterir dururdu hatta batman da sonra olayı kaç oyunda gördük ? Buda öyle olacak , olmasa bile gölgeyi ben zaten her oyunda görüyorum ha yapay olmuş ha doğal aynı şeyi görüyoruz sonuçta
    Şöyle dürüstçe yazan kaç kişi kaldi...

İsim degisimi falan tamamen pazarlama teknigi, sonuna kadar katiliyorum.

Guc farki %30-40 olsa bile az. Kac yildir ayni kartlar var piyasada.

|
    |

• Binbaşı
    1911 Mesaj
    Ekran kartları iyi,hoş, güzel de bu fiyatlar nedir ya

Dolar aldı başını gitti 6tl oldu, 10k ekran kartı alınsa diğer parçaları da alsak 20k bulur heralde pc toplama

|
    |

Soft Rock ve Classic Rock Hayranları
  • Yarbay
    2533 Mesaj

Sizde 1 su 6-7 lira

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    almanyalidoktor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfa:
Reklamlar
Masal
üniversite
google reklamları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.