Şimdi Ara

Gaming Mouse Önerileri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar yaklaşık bir ay sonra bilgisayar toplayacağım. Gaming mouse önerilerinizi bekliyorum. Fiyat açısından üst sınır 350 tl. Belki bu sınıra kadar çıkarım kafama eser ya da mouse beğenirsem.
    Şimdiden teşekkürler.

• Tutuş şekliniz elinizin boyutu nedir
  • ee2227 E kullanıcısına yanıt
    Steelseries mouselarini pek beğenmiyorum ama kalite ve konfor açısından bilemem hiç denemedim.
  • xxsavasxx2 kullanıcısına yanıt
    Palm grip 11 cm
  • quote:

Orijinalden alıntı: ee2227

quote:

Orijinalden alıntı: byilmaz58

Steelseries mouselarini pek beğenmiyorum ama kalite ve konfor açısından bilemem hiç denemedim.

O zaman hem malzeme kalitesi hemde konfor xbox gamepadi

Xbox gamepad ile lol oynarım o zaman
  • byilmaz58 kullanıcısına yanıt
    Uzunluğu mu yoksa genişiği mi 11cm? Öyleyse gerçekten küçük elleriniz varmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DARK_WORM

11 değil ya yanlış yazmışım 1e iki defa basmışım 20 cm uzunluğu 11 genişliği
  • Mouse önerisinde bulunacak var mı? Tavsiye ettiği, daha önce kullanmış olduğu ya da halen kullandığı
  • byilmaz58 kullanıcısına yanıt
    Logitech g403
  • quote:

Logitech g403

G502 nasıl biliyor musun? Ona baktım bi tasarımı iyi. İncelemelerine felan baktım.
  • Yabancılar arasında en rağbet ve beğenilen palm türündeki mouse g403 gibi duruyor. Ben şahsen hybrid-claw tutuyorum ve g pro kullanıyorum aşırı mennumum. İki mouse da pixart PMW3366 sensörünü kullanıyor mouselardaki switchlerde aynı. Eğer palm istiyorsanız g403'ü önerdim o yüzden.

Bu alanda en çok saygı gören Rocket Jump Ninja adında bir youtuber videolarına bir göz atın fikrini hangi yönlerinin iyi olduğunu açıkca anlatıyor.
    https://www.youtube.com/channel/UCGJaDZC7PChgd-XMwcbZkiw/videos
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxsavasxx2

Tutuş şekliniz elinizin boyutu nedir

Küçük el ve rahat tutuş için hangi mause uygundur.
  • quote:

quote:

11 değil ya yanlış yazmışım 1e iki defa basmışım 20 cm uzunluğu 11 genişliği

Elleriniz buyuk size uygun olarak zowie ec1-a- zowie ec2-a-razer deathadder chroma-logitech g403-Rival 300 öneririm. Genede bi mağazada denemenizi öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxsavasxx2 -- 18 Mayıs 2017; 7:27:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratoto

quote:

Küçük el dediginiz ne kadar küçük bi ölçermisiniz. Rahatlık olarak kesin bişi diyemem kişiden kişiye değişen durum tutuş şekliniz önemli kimisi palm grip rahat eder kimisi claw grip tutuş şekliniz ve elinizin ölçümünü ve bütçenizi söyleyin öneri yaparım. Ama genede sizde tavsite bi mağazada denemeniz.
  • logitech den uzakdur :) kulaklığından - ses sistemlerine - klavye - Mouse - gamepad-joystick hatta webcam in e kadar kullandım bence logitech gerçekte rakibi A4 tech veya EVEREST yahut snopy !

Ama logitech kendini razer veya seviyesinde rakiplerle mukayese ediyor nereye kadar ? Ürünleri kutudan çıkıp daha kuruluma geçmeden ben buna mı para verdim ya dedirtir !
    Bu gün 350 tl ye optik plastik menşelli Mouse alana kadar :) Lazer aliminyum menşelli Mouse alabilirsiniz hemde 350 tl nin altına :) James Donkey markası var hatta araştırın youtube da gözünüze kestirdiğiniz ürünleri youtube dan izleyin hayran kalcaksınız :) Tutuş açısı razer de bile yok ! Ucuza almak istiyorsanız yurt dışından çok ucuza alabiliyorsunuz.

Yok ben beklemek istemem 1 hafta filen derseniz türkiye de incehesap.com çeşitli ürünlerini satıyor uygun bulduğunuzu veya kesenize , mantığınıza hitap edeni alabilirsiniz.

Benim tavsiyem logitech den uzak durun aman diyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mertcanoa -- 18 Mayıs 2017; 19:15:5 >

• https://www.incehesap.com/james-donkey-007-yesil-gaming-mouse-fiyati-33780/ Bak bu efsanelerinden birtanesi logitech 300 tl nin altında bu özellikleri sunan Mouse varmı acaba ? fısss
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: muratoto

quote:

Küçük el dediginiz ne kadar küçük bi ölçermisiniz. Rahatlık olarak kesin bişi diyemem kişiden kişiye değişen durum tutuş şekliniz önemli kimisi palm grip rahat eder kimisi claw grip tutuş şekliniz ve elinizin ölçümünü ve bütçenizi söyleyin öneri yaparım. Ama genede sizde tavsite bi mağazada denemeniz.

Palm gibi elin uzunluğu 15 cm en 7 cm miş.

• Razer deathadder (256 tl razer) olabilir o iyi bir mouse ben kullanıyorum memnunum.CS GO oynuyorsanız size Steelseries rival 300(rival 300 359tl )önerebilirim.logitec g300s(92 tl) önerebilirim bunları önerebilirim(92 tl
  • quote:

quote:

Logitech g403

G502 nasıl biliyor musun? Ona baktım bi tasarımı iyi. İncelemelerine felan baktım.

G502 spectrum kullanıyorum 6 aya yakın süredir, dh den 200tl ye almıştım 0 biçimde yurt dışı ürünü. Rahatlık olarak çok iyi, insanın eline tam oturuyor. Sanki elimin kalıbı alınmışda bana özel bir mouse üretmişler gibi. Tabi bu mouseların 3 farklı tutuş biçimi var ;

https://i0.wp.com/dergi...loads/2015/11/G502-2.jpg

Bunlardan hangisiyle rahat edebileceğini bulman gerek, emin olamyorsan tekno mağazasına gidip denemelisin. G502 resimde gösterdiğim palm tutuş biçimine sahip bir fare ve elin avucun tamamına temas ediyor. Palm tutuş biçiminde alabileceğiniz en iyilerden biridir G502. Söylemeden geçemeyeceğim sol klik sağ klik ve top haricinde 14 tane ayarlanabilir makro tuşu olması ve ayarlanabilir ağırlık özelliği ( başta saçma gelmişti ama mükemmel bir özellik kullanınca anlaşılıyor ) oldukça büyük artılar. Yapım kalitesi olarak da zırhlı bir aracı anımsatıyor bana, oldukça dayanıklı ve sağlam olduğu hissiyatını veriyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.