Şimdi Ara

Gaming Laptop Tavsiyesi (12k max)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
1.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Ben de ayrı bir konu açacaktım ama madem bütçe benzer ve ilgilendiğim bir model sizin de listenizde var. Ben de buraya yazayım dedim.

Benim de bütçe yakın, ben de şu iki model arasında kaldım

https://www.hepsiburada.com/acer-predator-helios-300-intel-core-i5-10300h-16gb-1tb-256gb-ssd-rtx-2060-linux-17-3-fhd-tasinabilir-bilgisayar-nh-q9vey-003-p-HBV00000XUS68?magaza=Hepsiburada

https://www.hepsiburada.com/acer-nitro-5-intel-core-i7-10750h-32gb-1tb-ssd-gtx1660ti-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-nh-q7pey-003-p-HBV00000VFUAU?magaza=BOZDAN%20Teknoloji

Sizin de listenizde olan helios 300 ile ilgili işlemci endişem var, acaba o işlemci o ekran kartına yeter mi ? Malzeme kalitesi açısından iyi bir laptop olduğu inceleme videolarında (daha yüksek işlemcili olan) bahsediliyor. Diğer taraftan ACER nitro kasa kalitesi olarak Predator kadar iyi değil ama özellik açısından çok iyi. Benim önceliğim oyun performansı ama 2060 da işlemci bunu hakkıyla destekler mi bilemiyorum. Fikir veren olursa ben de sevinirim.

Edit: msi olan modeli çıkardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fellini -- 13 Nisan 2021; 23:59:57 >

• fellini kullanıcısına yanıt

Hocam ekran kartına işlemci yeter mi benim de aklımda soru işareti..

• AloneAssassin kullanıcısına yanıt

Sorduğum kişiler arasında darboğaz yapabilir diyen de var, sorun olmaz diyen de var. Her türlü İ7 olsa daha iyi ama fiyat farkediyor.

• heliosta işlemcı nedenı ile sıkıntı yaşarsın ...lenovo iyi tercih olur

ekleme sorunun cevabına gelir ise 2.13 deki parcaya ıhtıyacın olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cuhuku -- 14 Nisan 2021; 5:55:27 >
  • cuhuku C kullanıcısına yanıt

Hocam çok teşekkür ederim, herkes Lenovo'yu ön plana çıkarttı. Garanti bozulur mu SSD veya HDD eklenirse , tecrüben var mı?

• AloneAssassin kullanıcısına yanıt

bozmaz zarar vermedıgın müddetce kucuk ıhtımal olsada statık elektiriklenme vs arıza yapma ıhtımalı var. Her ihtimale karşı servise sormanız iyi olur. Bu arada bahsettıgım parca laptobun ıcınden cıkıyormus vıdeo yu izledigimde. öncekı modelde almak zorundaydı kullanıcılar.

• xxxx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cuhuku -- 14 Nisan 2021; 12:9:12 >
  • Araştırmaktan ve inceleme okumaktan , izlemekten yoruldum. Onun osuydu, bunun şusuydu derken şu modele karar kıldım ve bana özel ekstra 250 TL indirimle aldım. Kafamdan büyük bir yük gitti, dilerim üzmez.

https://www.hepsiburada.com/acer-nitro-5-intel-core-i7-10750h-32gb-1tb-ssd-gtx1660ti-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-nh-q7pey-003-p-HBV00000VFUAU?magaza=BOZDAN%20Teknoloji

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fellini -- 14 Nisan 2021; 23:46:51 >

Hayırlısı olsun hocam , güzel cihaz. Umarım uzun yıllar götürür.

• ÖBersanPv kullanıcısına yanıt

15.6" aldım ben de ama senin indirime girdi dediğin model 17.3" 13.999 TL acaba daha mı iyi seçenek olurdu  

acerlarda ısık sızması oluyor kronik olarak umarım oyle gelmez

• quote:

Orijinalden alıntı: AloneAssassin

15.6" aldım ben de ama senin indirime girdi dediğin model 17.3" 13.999 TL acaba daha mı iyi seçenek olurdu  

Teşekkür ederim kardeş sana da hayırlı olsun. Predator mu Levona mı aldın? Benim aldığım model 15,6 Acer Nitro 5, bu model için indirim aldım ve aldım.

https://www.hepsiburada.com/acer-nitro-5-intel-core-i7-10750h-32gb-1tb-ssd-gtx1660ti-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-nh-q7pey-003-p-HBV00000VFUAU

13999 olan model 15,6 ekran kartı dışında bir fark yok, ekran kartı elbet daha iyi ama arada 1500 TL fark var, o farkı vermeye değer bulmadım.

https://www.hepsiburada.com/acer-nitro-5-intel-core-i7-10750h-32gb-1tb-ssd-rtx-2060-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-nh-q7qey-003-p-HBV0000118VW8

• quote:

Orijinalden alıntı: cuhuku

acerlarda ısık sızması oluyor kronik olarak umarım oyle gelmez

Bahsettiğiniz sorun IPS ekranlara özel diye biliyorum, birçok kişiye danıştığımda bunun ACER'e özel bir sorun olmadığı IPS ekranlara özel olduğunu söylediler. Bilerek ve araştırarak aldım. Her cihazın bir kusuru çıkabilir, o da biraz şans artık.

dedıgınız gıbı ips ekranın sorunu ama acerda daha yaygın oldugunu soyluyorlar sorunsuzda cıkabilir rahatsız edecek boyutta ise panel degısımı yaparlar serviste

Güzel sistem Acer'de memnun eder seni. Ben Lenovo aldım çok inceleme izleyince. 2060 ve 1660Ti benchmarklarına da bakınca böyle çıktı sonuç.

İkimize de hayırlı olsun , uzun yıllar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.