Şimdi Ara

Gaming Laptop Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Beni en az 7-8 sene götürecek laptop arıyorum. Yükseltme yapmak istediğimde sıkıntı çıkarmayacak bir cihaz olmalı. Bu kısım daha çok Harici Grafik için geçerli. Aradığım özellikler şu şekilde;

Intel 6700+ veya 7700+
    Ram başlangıç için düşük olabilir. Ama yükseltmede max sınırı yüksek olmalı 64GB gibi.
    Ekran IPS panel, 120hz + çözünürlük en az 1920x1080+ 4K olursa çok iyi olur.
    Ekran kartı en az 1070 veya 1080 (Aradaki farka değer mi sizce)
    Type-C portu harici ekran kartı için
    M.2 SSD NVMe yuvası
    RGB klavye
    Kaliteli ses çipi

Cihazı 2. el almayı düşünüyorum dolar yüzünden.Fiyat kriterini en sona bıraktım maalesef. Amazon'dan da alabilirim.Sahibinden.com'da ki ilanlara da pek güvenemiyorum. Marka olarak Msi veya Asus olabilir.Acer Predatör nasıldır bilmiyorum. MSI gt serisi biraz kaba duruyor gs serisi gayet normal gözüküyor. Alienware gönlümden geçen ama MSI cihazları özellik olarak daha dolu gözüküyor. Ne önerebilirsiniz bana ? Ne vereyim abime :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Lamar12

Amazondan almayı düşünüyorsan i7-7820K işlemcili, GTX 1070 ekran kartlı, 256GB NVMe SSD'li ve 16GB sistem belleğine sahip GT73VR. 4K çözünürlük ve IPS ekranlı.

https://www.amazon.com/MSI-GT73VR-TITAN-4K-480-i7-7820HK/dp/B01N5JUX3N/ref=sr_1_6?s=pc&ie=UTF8&qid=1509792620&sr=1-6&keywords=MSI&refinements=p_n_feature_three_browse-bin%3A13580800011

Sonunda birisi cevap verdi Yanlız 1500 euroyu aşıyor. Amazon'dan pahalıya gelir. Modeli araştırayım 2. El.

• Güncel

1070 li model bakıyorum. Alienware, Asus ve MSI arasından birini seçicem ama Alienware kasaları biraz daha ince diğerlerine nazaran. Kaba değil hiç değilse. Ve Harici Grafik Kutusu desteği var. Ama panelleri genelde tn oluyor. Youtube da baktım o kadar da kötü gözükmüyor.

Bir diğer konu rx470 li Alienware modeli. Bunu alıp ilerde yükseltme yaparım diye düşünüyorum harici ekran kartı kutusu ile ne dersiniz?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.