Şimdi Ara

Gamescom 2011 - NBA 2K12 (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
0
Favori
20.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-447A624B4 -- 13 Ekim 2021; 23:33:49 >
  • f1 2011 oyununda ilk izlenim videosu olacak mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThePhenoM

Nihayet Nowitzki'nin şut stilini doğru dürüst benzetebilmişler.Oyun mükemmele benziyor.

Direk dikkatimi çeken konu buydu gerçekten düzelmiş Nowitzki Pierce ve Garnett ede rötuş gerekliydi umarım onlarda düzelmiştir.
    Merakla bekliyorum oyunu.
  • Şarkıyı alabilirmiyiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: paypay88

Şarkıyı alabilirmiyiz

Burdan dinleyebilirsin dostum :)

http://www.youtube.com/watch?v=cK2xyv7VBAw
  • Oyun akıcılığı çok iyi olmuş.
  • ekranda hiç bir gösterge olmasa oyunu gerçek sanıcam valla :)
  • burda çalan şarkı ne ya cok hossuma gitt. :D
  • http://www.youtube.com/watch?v=1fsElgHjWus

yukardaki linkten cover versiyonunu dinleyin arkadaşlar o daha hoş :D
  • Iste bekledigim video..

Hayatimda ilk defa bir basketbol oyunu olarak 2k11'i almistim.
    Simdiki videolara bakinca dahada heyecanlandim. Basketbolla ilgilenmeyen ben NBA'ci oldum oyun sayesinde..

Bu 2K neden futbola adimini atmaz ki? Yaptiklari her oyun kral resmen!
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurQarizma

Iste bekledigim video..

Simdiki videolara bakinca dahada heyecanlandim. Basketbolla ilgilenmeyen ben NBA'ci oldum oyun sayesinde..

Türkiye'de basketbol sevilmeye başlanıyor, ne mutlu...
  • Ne pes ne fifa kral NBA2K :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ghost Knight

quote:

Iste bekledigim video..

Yok ben Almanyadanim..

Aslina bakarsaniz eskiden Turkiyede basketbol cok oynadim. Parmagimi defalarca kez sakatladim. Halende sakatligim vardir..
    Boyum uzun zaten. Yalniz NBA'e ilgim yoktu. Tabi buraya geldim geleli basketboluda durup izledigim soylenemezdi. Gel gelelim futbol tutkunu olmama ragmen basketbolun heyecaninin her zaman futboldan yuksek oldugunu soylerim. Bir kere oyunun her ani heyecan dolu olabiliyor. Devamli durum degisebiliyor.. Hatta gorsel solen futbola oranla oldukca fazla.. Boyle bir sporla ilgilenilmezmi? Gel gelelim bu ilgiyi hatirlatacak birseyler gerekiyor herzaman..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ghost Knight

quote:

Iste bekledigim video..

Yok ben Almanyadanim..

Aslina bakarsaniz eskiden Turkiyede basketbol cok oynadim. Parmagimi defalarca kez sakatladim. Halende sakatligim vardir..
    Boyum uzun zaten. Yalniz NBA'e ilgim yoktu. Tabi buraya geldim geleli basketboluda durup izledigim soylenemezdi. Gel gelelim futbol tutkunu olmama ragmen basketbolun heyecaninin her zaman futboldan yuksek oldugunu soylerim. Bir kere oyunun her ani heyecan dolu olabiliyor. Devamli durum degisebiliyor.. Hatta gorsel solen futbola oranla oldukca fazla.. Boyle bir sporla ilgilenilmezmi? Gel gelelim bu ilgiyi hatirlatacak birseyler gerekiyor herzaman..

Yıllardan beri bahsettiğim ve arkadaşlarım "s.... lan ordan" diye laf işittiğim şey bu. Basketboldan daha heyecanlı bir şey var mı ya? Basketbol olmadan yaşayamam şahsen.
    Çok net hatırlıyorum bundan 5 yıl önce futbol oynardım ama beceremediğim için arkadaşlar almazdı maçlara, bende basketbola merak saldım ilk 2 yıl tek başıma oynadım kendimi geliştirdim, şimdi dışarı çıktığımda en az 20 kişi geliyor benimle basketbol oynamaya, sanırım bunda Dünya Şampiyonasındaki ikinciliğimizin önemi büyük.

• Yalnız CPU dağıttı kim oynuyorsa rezil ötesi önceki oyunda zaten aman aman bi eksik yoktu Myplayer modu merak ediyorum
  • bence nba 2k yı yapan 2k sports bir zahmet şu futbolada bir el atsalar bence ea dan daha iyi bir futbol oyunu yaparlar gibi me geliyor
  • Göstergeler olmasın köşeye bir de NTV Logosu :P
  • İlk gözüme çarpan detaylar; Nowitzki'nin şutunu en sonunda gerçeğine çok yakın yapmışlar. Ve her NBA 2K oyununda beğenmediğim fileyi NBA filelerinin fiziğine çok yaklaştırmışlar. Şutlar ve pas animasyonları çok çok güzel olmuş. Rakibi olmamasına rağmen 2K'yı takdir ediyorum çok sağlam bir yapım olmuş gene.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .CeM.

quote:

Orijinalden alıntı: ThePhenoM

Nihayet Nowitzki'nin şut stilini doğru dürüst benzetebilmişler.Oyun mükemmele benziyor.

Direk dikkatimi çeken konu buydu gerçekten düzelmiş Nowitzki Pierce ve Garnett ede rötuş gerekliydi umarım onlarda düzelmiştir.
    Merakla bekliyorum oyunu.

Garnett daha ne kadar benzeyebilirki ben en cok garnett I begeniyodum 2k11de ray ve kobe alien gibiydi pierceinde dudaklar berbatti ginobili kotuydu koclardan bahsetmiyorum bile zaten, bence yapilmis en iyi spor oyunu 2k11dir bide su bilgisayarin sacmalamasina bi cozum bulsalar oyun kurucunun koseye gidip 2 saat oyun kurmalarini beklemesi gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• oynayan kimswe çok kötü oynuyor burdan ço krahat söyleyebilirim.. :D
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.