Şimdi Ara

. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
1
Favori
5.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam ney yanlışı Allah aşkına her şeyin en iyisini aldım asus crosshair hero x570 ile msi x570 ace aldım denedim işlemci 3900x olmasa zaten geçiş yapmazdım Amd ye ram olarak da g skill trident z rgb 3200 c14 çok iyi bir ram maalesef onda değişikliğe gidemezdim
  • Rennes10 R kullanıcısına yanıt
    Ne trollemesi sen saçma sapan birşeyden bahsediyorsun, öyle bişey diyorsun ki testte her saniyede 6 fps ye düşmüş filn diyorsun, 1% fps ye bak, snn aksettirmeye çalıştığın gibi her an 6fps ye düşse 1% nasıl oluyordsa 30-40fps çıkıyor, bariz bir şekilde tabloda okuyamıyorsun.

Düzenleme:
    Aşağıdaki video da Dakika 5:25 te yarım saniyelik 1 takılma 0.1% ve 1% ortalamasını nasıl 0 lıyo bak uzunca 1 sürede ortalamalar 0fps olrk kalıyor , sonra test tablosuna 1 daha bak, o testte ne olduğunu tekrar anlamaya çalış.

Geçerli zamana ait link :https://www.youtube.com/watch?v=DXyeR46iTVg&feature=youtu.be&t=322

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GuvenDMRK -- 11 Kasım 2019; 20:53:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: dtmnyars

Hocam ney yanlışı Allah aşkına her şeyin en iyisini aldım asus crosshair hero x570 ile msi x570 ace aldım denedim işlemci 3900x olmasa zaten geçiş yapmazdım Amd ye ram olarak da g skill trident z rgb 3200 c14 çok iyi bir ram maalesef onda değişikliğe gidemezdim
    en pahalısı demek en uyumlusu demek değildir.3900x alarak yaptın zaten yanlışı bak bir ton sorunu çıktı sırf o model için bios çıkarıp duruyor amd.ram de 3600 4000 yapıştıracaktın 3200 ne?570 ace de güzel değil ayrıca.
    dostum forum yonetimi tarafından sahte hesapları oldugu kanıtlamıs ve üstüne ceza almıstır forum yönetimi özelden konuştugumuzda hesap swap yaptıgı anlasılıp 10 gün uzaklaştırma almıstı

yanı kısaca arkadasın yorumları sahte hesaplar tarafından begeniliyor kendi açtıgı yönetim tarafından bu olay dogrulanmıştır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jake Lockley

en pahalısı demek en uyumlusu demek değildir.3900x alarak yaptın zaten yanlışı bak bir ton sorunu çıktı sırf o model için bios çıkarıp duruyor amd.ram de 3600 4000 yapıştıracaktın 3200 ne?570 ace de güzel değil ayrıca.

Alıntıları Göster
    Bir parti 3900x de sorun vardı gibi duruyor box ürün 3 sene garantilidir ve amazon , google , mindfactory.de yorumları %99 olumludur onbinlerce adet 3900x kullanıcısı mutlu demek buda.

.

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timeguard -- 11 Kasım 2019; 21:26:25 >

• Yüksek mhz li ramlerde kullandım ama şunu fark ettim cl değeri mhz den daha önemli ki 3200 cl14 gayet iyi bir değer ve bu değerleri 3200 c14 stok da bu şekilde gelen çok az ram var hala çözemediler mi 3900x in sorunlarını ya Allah sabır versin kullananlara. Ayrıca uyum mevzusuna gelince de msi ve asusun tepe modellerini aldım biosları hep en son sürüm ile denedim tepe modelini almasam bile daha hangi marka almam gerekiyordu ramlerle uyumlu olması için ? 570 ace nin fanı boşta durmasına rağmen çalışınca Asusdan daha sesli çalışıyordu ama vrm faz kalitesi vs olarak aman aman bir fark yok Asus dublör kullanıyor diye biliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teste göre benim aslanı 3.9 a stabil bir şekilde çeksem kafam rahat yani
    kayıtları yarım yarım kesiyorsun hala gtx 1660 ti 5700 xt mrvzusunu göstermedin. ben 5700 dedim sen xt yaptın 1660 ti düz 1660 yaptın . iddaa makamı ispatla yükümlüdür, ben çok entry girmemiş olsam bulucamda vaktim yok. Komiksin komik.. ggzm09aydınlı guxmannla 2 harf benziyor diye zorladında zorladın. Amd 3-5 cebinize bişe sıkıştırsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-26E6B5369 -- 12 Kasım 2019; 0:10:49 >
    dediğiem çıktığını fln boşver amd nin referans fiyatlarını yazım 1660 ti rog strix fiyatını yazıp kendini haklı çıkartma, msrp fiyatları üzeirnde konuşmuşum o dönmede rx 5700 ler çıkmamış 5700 rtx 2060 karşı çıkıcak dendiği zamnlardı. keza . Dediğimde oldu rx 7500 1660 tiaz biraz pahal satıldığıda oldu. AMD kart satmak sitiyors aböyle yapmalı demişim, amd dedğiem yakın bişe yapmış. Sana klasa rx 5700 400 doalrdan satmalı fanboylar amd finnas etmeli.
    Yüzde kaç farkedicek peki birader oyunda? oyunda direk fps işlemcinin katkısı kaç. CB de senetetik test mi yapıyorsun render mı alıyorsun? Aç bir oyun ryzen 5 1600 3.7 ghz 4.1 ghz % kaç farkedicek sana bunu testini yapıcam. Hangi oyun gpu bound mu cpu bound oyunmu? Çok bilyonda olayları yanlış yorumluyosun.
  • 4/8 işlemciler 8/8 den daha iyi sonuç vermiş bu tabloya bakıp intel amd geyiği yapana kadar rockstar ne iş yapıyor onu tartışın bari

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • genç velet arisaka nicki arakadasın çoklu hesap oldugunuda kanıtlayan biziz senin fake hesaplarınıda çıkaran biziz boş konuşma

buda ispatlı arisaka nın fake hesapları mesur siyah kalem deşifre edilip sınırsız yedi fake hesapları duruyor
    https://ibb.co/mL6BQG?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

devam eden hesapları uygunsuz adam arisaka vs hesaplar
    https://forum.donanimhaber.com/amazon-tr-den-pahali--130264656#130264964?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber
    https://forum.donanimhaber.com/gtx-1060-ile-takaslik-1-haftalik-zotac-gtx-1070-mini-satilik-1-aylik-zotac-1050ti-oc-edition-4gb--129053400?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber
    https://ibb.co/mdTdAR?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

senin hesaplarında hala inceleme altında

Moderatör 8 Eylül 2019; 15:19:06

(guzmann06 ) ile bu üyenin aynı ıp girşi tesbit edildi yinede takip altına alındı iyi günler.

gguzm09 + cılgınmuslue tespit edilen hesaplar swap

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 12 Kasım 2019; 15:38:7 >

• asko56 kullanıcısına yanıt
    Hala burdayım o modaratör bana da yazsın tespitini. Yazdığın şey doğruysa senin oluşturduğun birşey değilse!
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.