Şimdi Ara

Gameranger İtalik Sorunu - Oyunda Bağlanamama [ÇÖZÜM] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
29.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Fenerbahçe !

Hocam biz port falanda açdık ama yine çogu kişiye italic görünüyor arkadaşım.Port açmakdan başka çözüm yok mudur ?

Karşı taraf port açmamış olabilir. Portunuz açılmamış olabilir. Hamachi varsa silin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anesthesia`

quote:

Orijinalden alıntı: samet204

quote:

O model modemlere port açılmıyor yapacak birşey yok maalesef..

Kardeş port açılıyor port açılmayan modemmi var :D hem daha öcne çoğu program için açmıştım ama gamerangerda işe yaramıyor işte başka bi çözüm varmı acaba

Çok biliyorsan sorma o zaman kardeş.

Modeminizde port açılır üzülmenize gerek yok. Bununla birlikte port açmanıza rağmen oynayamama durumu olabiliyor.(modemin markasına bağlı olarak) Şu anda bu sorunu çözmek için çalışmalarımız bitti. Salı günü server restartlanacak. Salı gününden sonra tekrar denemenizi öneriyorum. Muhtemelen sorunsuz bağlanacaksınız. (eğer portunuzu doğru açtıysanız)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: samet204

quote:

O model modemlere port açılmıyor yapacak birşey yok maalesef..

Kardeş port açılıyor port açılmayan modemmi var :D hem daha öcne çoğu program için açmıştım ama gamerangerda işe yaramıyor işte başka bi çözüm varmı acaba

Çok biliyorsan sorma o zaman kardeş.

Bu ne şiddet kardeşim düzgünce söyledik işte açılıyorki açılıyor dedim niye sinirleniyosun anlayamadım :S

• İhtiyacı olana. UP
  • Güvenlik Duvarını kapatmakda işe yarıyor...
  • İhtiyacı olana UP
  • Kullanıcı Adı ve Şifreyi kabul etmiyor.
  • host veya join, italik değil ama karşı tarafla birbirimizi göremiyoruz nasıl düzeltilir
  • Arkadaşlar o site çalışmıyor başka port açılcak site var mı
  • yok mu başka site
  • Arkadaşlar bende Ageof2 oynamaya uğraşıyorum odaya giriyorum oyunu başlatıyorlar bene oyun açılıyor setting multiplayer game yazıyor 10 sn bekleyip oyundan atıyor midtown madnesdede aynısını yaptı varmı çözümünü bilen.
  • fifa 11 oynuyorsan gameranger üzerinden beraber maç yapabiliriz
  • Bu işe yaramıyor eskiden arkdaşımla hiç italic olmadan hep bfme2 maçı yapardık. Şimdi sırf italic ve bu port açma işide olmadı. Sadece 16000 portu mu açılacak?
  • iyi günler ben gameranger loby e girdiğimde diğer online kişileri görebiliyorum fakat aynı modemden bağlanan diğer bilgisayarı göremiyorum bunun bir çözümü var mı acaba?
  • Kardeş lag - kasma sorunu bölümündeki ayarlar bende yok multiplayer ayarlarınmı diyosun normal oyunun genel ayarlarımı acil cevap verirmisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uygar Kara

Kardeş lag - kasma sorunu bölümündeki ayarlar bende yok multiplayer ayarlarınmı diyosun normal oyunun genel ayarlarımı acil cevap verirmisin

konuya en son cevap 2016 da gelmiş sen acil cevap verebilir misin diyorsun
  • Ok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.