Şimdi Ara

Gamer's Room - Her Telden Oyuncu-SİLİNEBİLİR (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
280
Cevap
0
Favori
3.753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alaz abi bende de Black Ops var listede yok gözüküyor,hic hos degil
  • hocam bende ffifa 11,medal of honor, ssf4, top spin 4 var .
  • Düzeltildi beyler.. sakin

aynı tablo ilk sayfadaki süpersonic derecede yakışıklı ikinci mesaja da eklendi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zala -- 21 Mayıs 2011; 14:10:16 >
  • Aranizda crysis 2 sahibi varmi oyun bizim burda simdi 20€ olucak tahmini 3 5 saat icinde aliym mi deger mi arkadaslar.
  • Ben Crysis 2'nin multisine Xbox'ta baktım.. Ortalık görünmez adamlardan geçilmiyor
    O kadar güzel multiye sahip oyunların yanında pek başarılı olduğu söylenemez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NGC3603

Aranizda crysis 2 sahibi varmi oyun bizim burda simdi 20€ olucak tahmini 3 5 saat icinde aliym mi deger mi arkadaslar.

ben de betadan görüğüm kadarıyla grafikler çamur gibi karşında adam var mı yok mu belli olmuyor. tavsiye etmiyorum pek
  • Zala ve gamyonlu34 tessekürler üstadlar cevaplariniz icin. Vazgectim bende harbiden kötüymüs oyun.
  • BC2 ve Black OPS'u geri aldim... Hem bc2'nin single modunu bitireyim hem de biraz adam avlayayim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zala

BC2 ve Black OPS'u geri aldim... Hem bc2'nin single modunu bitireyim hem de biraz adam avlayayim

abi bu akşamı BC2 günü ilan ediyorum o zaman izninle bad companyciler ni dersiniz
  • Gud kampani derim
  • quote:

Gud kampani derim

mission accomplished captain. 4 kişi bile olsak squad deathmatch yapıp kelle avlarız.

Hüseyin abi ve Can ne dersiniz katılıyor musunuz bu akşam?
    Bir de saat kaçta buluşalım Alaz abi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamyonlu34 -- 21 Mayıs 2011; 17:58:52 >
  • Ensar , $oyle bir durum var ki ben cuma ve cumartesi ak$amlari cali$iyorum. Eve geli$im minimum 0:00 sinderella style ...
  • quote:

Ensar , $oyle bir durum var ki ben cuma ve cumartesi ak$amlari cali$iyorum. Eve geli$im minimum 0:00 sinderella style ...

aman abi yeter ki kabağa dönme de, kolay gelsin
  • Squad matchtan ziyade HC bir oyuna da girebiliriz.
  • quote:

Squad matchtan ziyade HC bir oyuna da girebiliriz.

HC dediğin herhalde herkese açık maçlar. benim için her türlü olur abi şu güzel oyunu oynayacak kafa dengi arkadaşlar bulayım yeter
  • HC dedigim HardCore .. Harita yok..spotlama yok...takim arkada$in olunce , öldugu yeri haritada gormek yok hani ben Medic'I'm..gideyim arkada$i dirilteyim yok :) Turretlerde ni$angah yok..sayayim mi daha :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zala -- 21 Mayıs 2011; 18:33:45 >
  • bende bacanaktan alirim bc2yi gece 00 de en guzel saat benide sayin ustalar yer varsa tabi
  • quote:

bende bacanaktan alirim bc2yi gece 00 de en guzel saat benide sayin ustalar yer varsa tabi

Her turlu beraber oynariz. Gel tabii ki. 5 ki$i olursak 2 ki$i bir squadda olur diger 3 ki$i bir squadda olur. Kimse yanliz kalmaz.
  • quote:

HC dedigim HardCore .. Harita yok..spotlama yok...takim arkada$in olunce , öldugu yeri haritada gormek yok hani ben Medic'I'm..gideyim arkada$i dirilteyim yok :) Turretlerde ni$angah yok..sayayim mi daha :)

tamam vurma abi öldüm

quote:

bende bacanaktan alirim bc2yi gece 00 de en guzel saat benide sayin ustalar yer varsa tabi

tamamdır hocam. ben gelirim 00'da ama türkiye saati ile. sizin orada 23:00 oluyor galiba

• konuya uzak kaldım beyler kusura bakmayın bugun tatil olmasına rağmen yarım mesai yaptım yine akşam üstüde semtten bi kardeşimiz askere gidiyor onun uğurlama faslını hallettik alaz abi oyunlarımın arasına; LA noire' da ekliye bilirsin (her ne kadar multiplayer olmasada )
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.