Şimdi Ara

Gamer's Room - Her Telden Oyuncu-SİLİNEBİLİR (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
281
Cevap
0
Favori
3.753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MW2'yi sevdim diye BOPS'u çıktığı hafta aldım almaz olaydım günlerce sövdüm. hadi grafiği falan geçtim bari online altyapı kurun lan. 2 ay düzeltemediler sürekli connection error'lar mı dersin atmalar mı dersin. bir de oyun multiplayer'ıyla ünlü. playstation'a ayıp ettiler. bundan sonra cod oyununu ps'de para verip alacağımı pek düşünmüyorum. şöyle üzerinden ay geçer millet hiç lag yok, hiç bağlantı hatası olmuyor vs demezse de almam. mw2'de de vardı connection errorlar ama öyle 10 maçta bir falan verirdi bunda 2 maçın 3'ünde hata veriyordu. oyun beni kanser etmeden takaslamıştım

ayrıca ali gelince kıyım başlatalım

• Valla Black Ops ilk ciktigi zamanlarda inanilmaz kötüydü PS3 de ama sonra Update cikara cikara düzeltildi cogu sorun.. Ben oynarim arada sirada pek bi sorun yok,hatta LIVE`dan daha az LAG var,ilginc..
  • buralardayım alaz abi yoğunluk malumatınız temizliğe kimlerden başliyim abi? sonuçta sayfayı benden fazla takip ediyorsun gözüne kimler çarpıyor?
  • La noire bitirmis olup cd gayet temiz tuttup takas dusunuyorum the witcher 2 oynamayi dusunuyorum.
  • Ben daha dun ilk kez baktim ula nolire...ba$lari biraz agir aksak i$liyor.. Sorgulamalara kil oldum :)

Witcher 2 nedir ??? Bakmadim hic.

@Ali , evde bakarim silineceklere . PM atarim sana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zala
    Ben daha dun ilk kez baktim ula nolire...ba$lari biraz agir aksak i$liyor.. Sorgulamalara kil oldum :)

Witcher 2 nedir ??? Bakmadim hic.

@Ali , evde bakarim silineceklere . PM atarim sana.

Walla bende bilmiyorum ama arada fifa ve codtan bayildigimda oynarim diye takas yapiyim istiyorum. Ula noliere adami geriyo ya.. Sorgulamalarda doubth ve lie arasinda ikilem oluo hep sonucta ing perfect olmadigi icin lie da hangi kaniti sunucagimi bilemirem :) posta yiyip duruyodum surekli :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkyakem

La noire bitirmis olup cd gayet temiz tuttup takas dusunuyorum the witcher 2 oynamayi dusunuyorum.

Hocam hangi ara aldın da hangi ara bitirdin
    bbc2 limited ed. var bende takas düşünür müsün dicem de o da vardır kesin
  • dostum benim psn adresimi değiştirirsen sevinirim.. TR PSn bilgilerini hatırladım TR PSN'den devam ediyorum

PSN: profiteer34

bu arada black ops ve Dirt 3 oynayan arkadaşlar ekleyebilirler
  • quote:

Orijinalden alıntı: profiteer

dostum benim psn adresimi değiştirirsen sevinirim.. TR PSn bilgilerini hatırladım TR PSN'den devam ediyorum

PSN: profiteer34

bu arada black ops ve Dirt 3 oynayan arkadaşlar ekleyebilirler

psn değişti

• quote:

Orijinalden alıntı: mülayimsert

quote:

La noire bitirmis olup cd gayet temiz tuttup takas dusunuyorum the witcher 2 oynamayi dusunuyorum.

La nolir gecen cumartesi aldim dun aksam bitirdim .bc2 baya once oynadim o yuzden dusunmuyorum ama tesekkurler.

• Lan adamin mimiklerinden yalan soyleyip soylemedigini ben nerden anlayayim...sanki sorgulama egitimi aldik anasini satam :)

Adami sorguluyorum. Avukatimi istiyorum diyor.sorgu odasindan cikiyorum. Bu sefer mudur firca atiyo :)
  • bu ara bılgı aktarıyım arkadaslar dikkatinize !!!

Herkese Merhaba,
    PlayStation Network, onarım çalışmaları nedeniyle bugün 18.00 � 02.00 arasında kullanıma kapalı olacaktır. Online oyun oynamak isteyenlerin saat 18.00�den önce sisteme girmeleri önemle rica olunur.

• quote:

quote:

quote:

La nolir gecen cumartesi aldim dun aksam bitirdim .bc2 baya once oynadim o yuzden dusunmuyorum ama tesekkurler.

18 den önce eve gitmem lazım gece yarısına kadar kafayı yerim
    Store bir an evvel açılsa da bo dlc1 i alsam.
    Bu arada bir soru; webten kredi kartı bilgilerini verdikten sonra cüzdana para mı aktarmak gerekiyor ve şu an yapılabiliyor mu bu işlem, ilk olacak da

• buralardayız abi kaçan yok çalıştığım için akşamları bazen girip bişiler yazmayı unutuyorm
  • quote:

quote:

quote:

quote:

18 den önce eve gitmem lazım gece yarısına kadar kafayı yerim
    Store bir an evvel açılsa da bo dlc1 i alsam.
    Bu arada bir soru; webten kredi kartı bilgilerini verdikten sonra cüzdana para mı aktarmak gerekiyor ve şu an yapılabiliyor mu bu işlem, ilk olacak da

pc'den gireceksen evet cüzdana 10 tl 15 tl gibi direk miktar yüklüyorsun. ama ps3 üzerinde psn storedan alırken direk dlc'yi küsüratıyla tam şekilde çekiyor. içinde boşuna kuruşların kalmıyor

• Ensar , $u BC2 turnuvalarina sok bakalim bizi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zala

Ensar , $u BC2 turnuvalarina sok bakalim bizi

abi konuyla ilgili pm atıyorum sana
  • biri turnuvami dedi:))))
  • Yok yok vazgectik Can :) kendi aramizda takiliriz daha iyi...
  • Diablo 3 ps3 icin gelirmis acaba gelse cok güzel olucak.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.