Şimdi Ara

GAMER'S ROOM - HER TELDEN OYUNCU (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.344
Cevap
4
Favori
91.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Pc STEAM'daki oyunlarım ; STEAM NİCK : enis1123142536

Total War : Shogun 2

Borderlands

BFBC 2

Left 4 Dead 2

Xbox 360 oyunlarım :

CoD : Bops

AC : Brotherhood

RDR

NBA 2K11

GTAG : EmrEnis

Edit: O-o-o-o-o-o-maygas! burası PS3 bölümümüydü bence genel bir yere açılmalı dayak yemeden kaçsam iyi olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shuards -- 2 Haziran 2011; 2:03:04 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Shuards
    Edit: O-o-o-o-o-o-maygas! burası PS3 bölümümüydü bence genel bir yere açılmalı dayak yemeden kaçsam iyi olacak

Burada Ps3-Xbox ayrımı yok dostum
    Ancak konu Ps3 bölümünde olduğu için genelde etkinlikler bu alana ağırlıklı düzenleniyor

• BOPS TAKIM MAÇLARI KATILIMCILARI

1-Zala
    2-Mulayimsert
    3-gkyakem
    4-Rayleigh~
    5-Ovarinli
    6-Tef-ox
    7-Badwolf
    8-SentencedTR

BOPS alacak olanlar

* Can
    * Ensar
    * Hüseyin
    * Ahmet
    * Murat
    Beyler , yarın akşam katılamayacak olanlar belirtirse sevinirim. saat 21:30-22:00 arası toplanalım.
    Bilhassa @Ovarinli , belki kendi klanında oynuyor olabilirsin. ama bize katılmanı isterim.

BOPS alacak olanlar belki de yarın akşama kadar oyunu edinip bize sürpriz yaparlar.

- Nuketown haritasında sadece Sniper silahları ile free for all atarız.
    - Villa haritasında demolition oynarız.
    - Havana'da domination...
    - Hanoi'de TDM..

sayımız az olursa eğer , katılımcılar bir sebepten gelemezse yabancılara dalarız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zala -- 2 Haziran 2011; 2:17:57 >
  • Ben bi gidiyimde XBOX bölümüne açayım konuyu
  • alaz abi ben oyunu alsam bile istanbula gittigimde alırım 15 gun oradayım finaller bitince dönerim ancak size bir ay sonra falan katılabilirim
  • @Talha , Black OPS'a yavaş yavaş alışırsın. Ölüyorum diye sinirlenme başlarda. sabret sadece. Ben de 2008 yılında PS3'e geçtim ve ilk kez o sene PS3'te FPS oynadım. (PS2'de genelde TPS oynuyordum) . BlackOPS oyununda seninle idman yaparım. alırız karşımıza yapay zeka BOT oyuncuları.. takılırız. Single oyun o kadar çok var ki hangisinden başlasam tavsiyeye bilemedim UC serisini oyna o kesin. GOW oyna. İnfamous oyna. X-men orgins oyna.COD4 single oyna. MW2 single oyna..

@gmbh15 , kardeşim FİFA turnuvası da yapacağım. Çok az sabret. Ben de istiyorum. onu da bir ara halledicem.

@ahmet , wakeboarding PS Store açılınca uygun fiyatlı ise bakarım. şimdi youtube'dan videolarına baktım.

@Rayleigh (osman) yarın BOPS'ta az gelsene sen benle köşeye doğru böğrüne bıçağımı saplayayım.. Beyler yarın oyunun içinde elinde ballistic knife ile birinin peşinden koşan bir manyak görürseniz bilin ki o benim.

@Sodalayn , henüz yeni kurulduk sayılır. biraz otursun ilk listeyi daha da güzel yapacağım

son olarak beyler , konuya herkesi kabul ediyoruz. edeceğiz de .gelenlerden ve listedeki mevcut kişilerden tek beklentimiz birlikte oyun oynamaya ve buradaki muhabbete katılmalarıdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: tHaLha

Ahmet kardeşim oynamam gereken bütün oyunların bir listesini çıkarmayı düşünüyorum. Bu oyunlar zaten banko olacak listede..

1. Uncharted serisi
    2. Heavy Rain
    3. CoD Black Ops

Listeye eklemem gereken oyun tavsiyelerinizi yazarsanız sevindirik olurum

üstad gece bu vakitten sonra kafam duruyor ama ilk fırsatta güzel bir liste yapalım inşallah
  • abi benide listeye eklermisin sana zahmet bilgilerim aşağıda
    quote:

Orijinalden alıntı: ahmet_sast

aY_LaV_Yu (us psn) Ahmet_SasT (tr psn) ismim Seyyit Ahmet Serdar yaş 23 yaşadığım yer Kastamonu. oyunlarım gt5, uncharted 2, cod 5, pes 2010
  • quote:

abi benide listeye eklermisin sana zahmet bilgilerim aşağıda
    quote:

aY_LaV_Yu (us psn) Ahmet_SasT (tr psn) ismim Seyyit Ahmet Serdar yaş 23 yaşadığım yer Kastamonu. oyunlarım gt5, uncharted 2, cod 5, pes 2010

kusura bakma kardeşim..unutmuşum. Hemen ekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zala
    kusura bakma kardeşim..unutmuşum. Hemen ekliyorum

Ağam eklemişsindir diye tahmin ettiğim için şu dk ya kadar ilk mesajı kontrol etmemiştim ama arkadaş söyleyince bakiim dedim birde ne göreyim beni de eklememişsin listeye

24. kişi olmak isterim memleket hasreti naparsın
  • kim eklememiş ? nerde eklememiş ? hani ?
  • Arkadaşlar , aramızda PhotoShop'tan anlayan varsa bize bir an önce imza hazırlarsa çok makbule geçer.. Biri adam akıllı imza yapana kadar benim paint terk imzam aşağıdadır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zala -- 2 Haziran 2011; 3:54:32 >
  • quote:

Arkadaşlar , aramızda PhotoShop'tan anlayan varsa bize bir an önce imza hazırlarsa çok makbule geçer.. Biri adam akıllı imza yapana kadar benim paint terk imzam aşağıdadır

Günaydın arkadaşlar

abi benim hazırladığıma pavyon imzası dedin bu ne bölye cikletten çıkan yapıştırma gibin olmuş

• NowOrN3wer/ dd_bacaksiz/Doğan/ 16/ ankara
  • Günaydın arkadaşlar,
  • herkese gunaydın.

bu aksam 16.cısını duzenledıgımız AHMET YAVRUM ORAYA CIKMA DUSERSIN adlı BLACK OPS macı var dımı kımler katılcak sımdı aksam ona gore psnlerı eklıyelım.
  • Gunaydın beyler..

@Zala : Ben bu aksam Black Ops etkinliğine katılamam ne yazık ki..
    Persembeleri sinema aksamı yapıyoruz ps acarsam eve Rolling Thunder atmışlar gibi oluyo
    Bi aksilik olmazsa haftasonu herdaim müsaitim.
  • Store acilmis beyler herkesin gözü Aydin,kulagi Mersin
  • Gunaydin beyler.

Ensar , tukurukle koluna yapi$tirirsan dovme oluyor
  • quote:

Mulayim , Blackops'a katilacak misin ?

Beyler yarin ak$am 22:00..BLACK OPS toplanma saati. Uygun mu ?

Katılırım hocam
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.