Şimdi Ara

Gamepower WARCRY İNCELEMESİ [ 2 Odalı / Tasarım / Performans / Oyuncu KASASI ] (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
868
Cevap
24
Favori
62.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MALİ MÜŞAVİR

Warcry ve aquarius plus dan sonra bu kasa bana 3 level atlamış oldu.Kasa beni, ben kasamı buldum ömürlük kasa.

adı nedir?

Gamepower WARCRY İNCELEMESİ [ 2 Odalı / Tasarım / Performans / Oyuncu KASASI ] 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Muten Baba kullanıcısına yanıt
    Eyvallah üstad Henuz almadım da işte bilemiyorum neyi ne kadar değiştirdiler sanki aynı fan ama 6 pin li versiyonu gibi bilemedim 🤔 O dönem en buyuk eksiklik bu kontrolcu mevzusuydu zaten bu şekilde çözdüler demek ki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • heyysanadiyom kullanıcısına yanıt
    Neyin adı hocam?

Kasanın modeli ise thermaltake view51

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MALİ MÜŞAVİR -- 6 Kasım 2020; 20:46:48 >
  • 6 pin li argb fan isteyen varsa elimde 2 adet thermaltake 120mm argb kasa fanı var isteyen olursa hesaplı veririm.

• Düşünen lere fiyat çok iyi beyazıda indirimde

• quote:

Neyin adı hocam?

Kasanın modeli ise thermaltake view51

kasanın adını sormuştum

tüm fanların etkisi nedir? kaç derece fark yapıyor kasa kapalıyken merak ettim

• MALİ MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt

TT hanımefendi cevap vermeye tenezzül etmiyor artık bana o sebeple almıyorum , küstüm Gamepower WARCRY İNCELEMESİ [ 2 Odalı / Tasarım / Performans / Oyuncu KASASI ] 

• quote:

6 pin li argb fan isteyen varsa elimde 2 adet thermaltake 120mm argb kasa fanı var isteyen olursa hesaplı veririm.

fanların tam ismi nedir?

View51 den çıkan fanlar hocam.

• Gamepower WARCRY İNCELEMESİ [ 2 Odalı / Tasarım / Performans / Oyuncu KASASI ]

• quote:

Bu parayı hak ediyor mu?

Bu banda çıktık diyelim , üstüne ekleyipte şunu al dediğiniz model var mı? Sizin kullandığınız model mesela , 1600 türk lirasına değer mi?

Warcry küçük kasa imkanları kısıtlı. View51 çok geniş airflow kasa kesinlikle parasını hak ediyor.

• quote:

Warcry küçük kasa imkanları kısıtlı. View51 çok geniş airflow kasa kesinlikle parasını hak ediyor.

• Arkadaşlar Warcry kasasına RTX3080 Gaming X Trio sığar mı sizce?

Ekran kartının çapı şu şekilde: 323 x 140 x 56mm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vurtex -- 9 Kasım 2020; 4:49:48 >
  • TT VIEW 51 WHITE modeli 1547tl ye düşmüş vatan da kaptım bir tane.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DDestroyed -- 13 Kasım 2020; 3:26:1 >
  • ben dün kasayı kurdum kumandalı arbli warcry kasa anakart x570 rog strix. kontrolcüye tüm fanları bağladım sonra kontrolcüdeki pin girişini anakartınargb yerine taktım ama kontrol edemiyorum kumandadan istediğimi yapıyorum ama anakart yazılımından ram vs hatta adreslenebilir soketinide görüyor renkler değişmiyor bilen varmı ?

• Yaw durun Warcry daha bugün geldi kargodan , bi keyfini sürelim azıcık 😞😞😞 " Siyahı da 1500 lira şuan vatan da ".. view 51 çık aklımdan 🙃🙃🙃 Gamepower WARCRY İNCELEMESİ [ 2 Odalı / Tasarım / Performans / Oyuncu KASASI ]

• Kasayı az önce vatan da gordum cidden devasa hani warcry ı buyukmus gibi dusunenler bu onun rahat 1,5 kati var gibi geldi bana...Yannz beyaz cerceveler plastikten hallice biraz basit geldi bana acikcasi alacak olsam siyah tercih ederdim... allah sahibine bağışlasın ömürlük kasa cidden 🙏🙏🙏

• warcry a sistemi kurdum hiç bi kasa bunun kadar iyi gösteremez donanımları bildiğin herşey ortada

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.